• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Uniwersalny jezyk milosci...😍
Język jest nawet interesujący, taki melodyjny, ale nie zrobię Francuzom tej satysfakcji😜 nawet na lotnisku nie rozmawiają po angielsku, gość nie zrozumiał jak mówię chocolate. Po francusku to brzmiało prawie identycznie, a musiałam użyć google translate. Ratuje ich chyba tylko to, że leżą w centrum Europy i są centrum mody.
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ale w sumie teraz podsunąłeś mi kolejną fantazję…
Polecieć na Karaiby na 2 tygodnie, do miejsca, gdzie jest 40 stopni… wynająć pokój na parterze bezpośrednio z widokiem na ocean. Wodę a mnie, dzieliłby tylko piasek i białe przeźroczyste zasłony. Nie ubierałabym się przez cały wyjazd, tylko aby pojść coś zjeść, żeby później móc to spalić w różnych pozycjach… 😏
Dobra koniec tego rozmarzenia - do roboty😂
Zrób to, to łatwe:)
 

Bjslover

Erotoman
Ja
Język jest nawet interesujący, taki melodyjny, ale nie zrobię Francuzom tej satysfakcji😜 nawet na lotnisku nie rozmawiają po angielsku, gość nie zrozumiał jak mówię chocolate. Po francusku to brzmiało prawie identycznie, a musiałam użyć google translate. Ratuje ich chyba tylko to, że leżą w centrum Europy i są centrum mody.
Ja mam inne doswiadczenia ale to znie znaczy ze mam racje 🤣🤣🤣 Z wieloma pracowalem i angielski w miare opanowany mieli. Choc ja wolalem szlifowac francuski 😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ale w sumie teraz podsunąłeś mi kolejną fantazję…
Polecieć na Karaiby na 2 tygodnie, do miejsca, gdzie jest 40 stopni… wynająć pokój na parterze bezpośrednio z widokiem na ocean. Wodę a mnie, dzieliłby tylko piasek i białe przeźroczyste zasłony. Nie ubierałabym się przez cały wyjazd, tylko aby pojść coś zjeść, żeby później móc to spalić w różnych pozycjach… 😏
Dobra koniec tego rozmarzenia - do roboty😂
Aha, w tej fantazji trzeba kogoś z sobą zabrac, bo inaczej nie uda się nic fajnego:)
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
A kogo mam zabrać?😉
Możesz nikogo nie zabierac i wówczas korzystasz z ponadwymiarowych tubylców, jest to dla Ciebie wielka atrakcja/wiadomo/:LOL:Ale nie pogadasz, więc zabierasz kogos do towzrzyszenia i obsługi, byle nie koleżanke. Wybór jak zwykle, oczywiscie należy do Ciebie bo i tak nikogo nie posłuchasz:cool::ROFLMAO:
 
Kobieta

WhitePinkRed

Erotoman
Możesz nikogo nie zabierac i wówczas korzystasz z ponadwymiarowych tubylców, jest to dla Ciebie wielka atrakcja/wiadomo/:LOL:Ale nie pogadasz, więc zabierasz kogos do towzrzyszenia i obsługi, byle nie koleżanke. Wybór jak zwykle, oczywiscie należy do Ciebie bo i tak nikogo nie posłuchasz:cool::ROFLMAO:
Jak nie pogadam! Wszyscy tam po angielsku rozmawiają😉 i czemu nie koleżankę? Jedną mi nawet przywiodłeś na myśl😜


Ja się piszę, znajdziemy sobie jakąś ładną Karaibkę do uciech nocami i dniami :D
A Twoja nie będzie miała nic przeciwko? 🤣


w sumie przydały by się jakies wakacje w końcu
Widzę, że wiele osób tęskni za słońcem😄

Nie wiem, nie wiem, ciężki wybór🤩
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry