• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
A to jak facet trochę popracuje to się świat zawali?😂 to już nie ma nic „z dobroci serca” rozumiem?

Oczywiście, że są inne rzeczy, dla których się wraca, ale akurat mnie te inne nie interesują😉
Akurat jakbyśmy przestali pracować to by się zawalił. :p Oj mam dużo dobroci serca za dużo.

Powinienem zostać zimnym draniem. ^_^

Wraca się... tzn. powtórka?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Szczerze? Nie wiem. Ja też lubię dominować w życiu, ale w łóżku, może 25-30%. Nie zależy to od płci, charakteru, więc może ktoś podzieli się z nami odpowiedzią😉
Po co zakładać jakąkolwiek rolę? Może i dominuję w czasie uniesień i to się różnie manifestuje, ale po prostu jestem w stanie flow, jeśli chodzi o namiętność, i nie chcę tego badać ani procentowo, ani jakąkolwiek inną miarą, bo po co? :) A jak jest u innych - podpinam się, chętnie przeczytam :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Szczerze? Nie wiem. Ja też lubię dominować w życiu, ale w łóżku, może 25-30%. Nie zależy to od płci, charakteru, więc może ktoś podzieli się z nami odpowiedzią😉
Też lubię decydować na co dzień przez co żremy czasem się z żoną bo to taki sam typ charakteru. Natomiast chciałbym żeby kiedyś trochę była bardziej dominującą w łóżku a ja chętnie bym się poddał jej rozkazom. Sam tego nie ogarniam
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry