• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja bym teraz chciał leżeć na golaska wśród kilkunastu ubranych imprezujących kobiet , będąc ich zabawką.
Chcę czuć na swojej nagiej skórze dziesiątki rąk , języków , chcę mieć twarz mokrą od ich soków
Wylizałbym wszystkie po kolei :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Marzy mi się teraz żeby jakiś śliczny , młodziutki golasek nasiusiał mi na twarz.
Wtulę się później w jej mokrą cipkę twarzą i będę długo ją lizał :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Przytulić się do pleców obiektu moich westchnień, ująć ją za piersi i powoli wsuwać się w nią w pozycji od tyłu, całując ją w usta
 
A

Abizu

Guest
Ja o soczystej minetce i o tym żeby dwie napalone Milf robiły mi loda po czym mógłbym zerżnąć ich cipki i anal żeby na koniec ich usta zalaly się moją spermą
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja miałbym ochotę na dwie młodziutkie i drobniutkie 18nastki. Najpierw dałbym im kutasa do zabawy a jakby zrobił już się gotowy do działania. To jednej kazał bym wskoczyć przodem na mojego sztywnego, twardego kutasa i ujeżdżać mnie najlepiej jak potrafi a druga usiadła by mi na twarz swoja świeżą, pachnąca i mokra (w wręcz ociekająca) muszelka, którą wylizał bym dokładnie i kilkukrotnie. Tak aby właścicielka tej cipki, jęczała z rozkoszy tak głośno że wszyscy sąsiedzi by słyszeli, podobnie jak ta co ujeżdżała moja palę a dalej by się wymyśliło coś więcej 😈🤤
 

Hajks3

Seks Praktykant
Chciałbym teraz mieć drobna i młoda koleżankę która, pragnęła by dwóch kutasow na głębokie penetrowanie gardelka i dupci. Zrobić to ostro i namiętnie, tak bardzo że koleżanka się wiła z rozkoszy i chciała częściej do tego wracać, na koniec spuścić się na dupcie i cipeczke 🤤
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Na masaż oliwką rozgrzewającą, zwłaszcza przy prawym barku i ramieniu, który mógłby doczekać się rewanżu z mojej strony na kobiecie, do której teraz nieudolnie próbuję się zbliżyć, z finałem w łóżku lub w relaksującej kąpieli
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry