• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chciałbym leżeć między mokrymi udami masturbującej się ślicznej dziewczyny. Uwielbiam tę świadomość , że zaraz wyliżę jej cudownie pachnącą cipcię.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja na to, zeby usiasc mojemu koledze na kolankach okrakiem i przodem do niego i poszeptac mu brzydkie rzeczy do uszka, masujac mu pale przez majtki ;)
Chciałbym żebyś kucnęła nad moją twarzą i nasiusiała na nią. Chcę mieć twarz mokrą od Twojego cieplutkiego moczu. Wtulisz gorącą cipcię w moją twarz i wsuniesz mi ją w chciwe usta. Będę Cię długo lizał , aż do wspólnego orgazmu
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chciałbym żeby jakaś śliczna dziewczyna zsunęła mi spodnie , majtki i powolutku z czułością wygłaskała jajeczka. Uwielbiam tak stać nagi , drżący z podniecenia , czując Twoją chłodną , pieszczącą mnie rączkę. Chcę z Tobą krążyć na granicy orgazmu , aż w końcu wytrysnę rozkoszą
Uwielbiam chlapać spermą w Twoich dłoniach. Czuć delikatne paluszki na wyprężonej pałce
A później wypieścimy Ciebie kotuś :)
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Chciałabym usiąść facetowi na kolankach, pomasować mu kutasa przez spodnie, poszeptać mu do uszka, jaka jestem rozpalona, mokra i chętna, chwycić go za rękę i wsadzić sobie jego dłoń w moje majteczki, usłyszeć, jak mruczy, że zaraz mnie ostro przerucha, czuć, jak zabawia się moją napaloną szparką, po czym każe mi wstać, wypiąć się dla niego mocno, jęczeć prosząco, żeby mnie mocno wydymał, i w końcu poczuć w sobie jego sztywnego kutasa 😉
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Chciałabym usiąść facetowi na kolankach, pomasować mu kutasa przez spodnie, poszeptać mu do uszka, jaka jestem rozpalona, mokra i chętna, chwycić go za rękę i wsadzić sobie jego dłoń w moje majteczki, usłyszeć, jak mruczy, że zaraz mnie ostro przerucha, czuć, jak zabawia się moją napaloną szparką, po czym każe mi wstać, wypiąć się dla niego mocno, jęczeć prosząco, żeby mnie mocno wydymał, i w końcu poczuć w sobie jego sztywnego kutasa 😉
oj tak, bardzo! Ja chyba już za godzinkę to zrealizuję, właśnie piszę z całkiem gorącym facetem na tinderze- mówi, że jest twardy, a ja mówię sprawdzam:)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Od 2 dni mam ochotę na dotknięcie penisa, takie podotykanie poszczególnych elementów 🤭.

Pewnie jest to spowodowane tym, że na święta przyjechała siostra z mężem. W domu, w którym mieszkam nie ma mężczyzn, tylko jak ona przyjedzie... A jeszcze to, że on chodzi z widocznym penisem 🤭 w spodniach...

I druga ochota, że spróbowałabym polizać penisa (ale nie jego) w prezerwatywie smakowej lub bez (ale delikwent musiałby zrobić pakiet badań).
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Od 2 dni mam ochotę na dotknięcie penisa, takie podotykanie poszczególnych elementów 🤭.

Pewnie jest to spowodowane tym, że na święta przyjechała siostra z mężem. W domu, w którym mieszkam nie ma mężczyzn, tylko jak ona przyjedzie... A jeszcze to, że on chodzi z widocznym penisem 🤭 w spodniach...

I druga ochota, że spróbowałabym polizać penisa (ale nie jego) w prezerwatywie smakowej lub bez (ale delikwent musiałby zrobić pakiet badań).
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant

Ais

Od 2 dni mam ochotę na dotknięcie penisa, takie podotykanie poszczególnych elementów 🤭.

Pewnie jest to spowodowane tym, że na święta przyjechała siostra z mężem. W domu, w którym mieszkam nie ma mężczyzn, tylko jak ona przyjedzie... A jeszcze to, że on chodzi z widocznym penisem 🤭 w spodniach...

I druga ochota, że spróbowałabym polizać penisa (ale nie jego) w prezerwatywie smakowej lub bez (ale delikwent musiałby zrobić pakiet badań).
Prezerwatyw smakowe są ponoć słabe, razem z moją byłą partnerką używaliśmy olejku smakowego. Nie ma nic lepszego jak cipka o saku malinowym i jej naturalny soczek.

 
Mężczyzna

Raphaeeel155

Nowicjusz
Na zrobienie soczystej minetki i wyssanie wszystkich soczków. Jako zakończenie kobieta mogła by mi zrobić loda bo po takiej akcji napewno byłby twardy jak nigdy 😉
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Ostatnio marzy mi się lizanie tyłeczka taki głęboki rimming w kierunku Pani. Wkładanie głęboko języczka w kakałko.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry