• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Mam ochotę we 2kę na wspólną relasującą kąpiel przy dźwiękach muzyki kladycznej oraz wina. Później mam ochotę na długie nocne rozmowy, seks oraz na zaopiekowanie się moją rozgrzaną cipką. Mam też ochotę wymasować kustasa moimi ustami oraz wypolerwać sobie przełyk. Potem po tym wszystkim chcę leżeć i być glaskana i tulona. Włączyły mi się czułości i lenistwo przed pms-em.
 

ttorun83

Seks Praktykant
Zatrzymuje się gdzieś na stacji i idę do toalety, otwieram drzwi i wtedy zdziwienie, okazuje się że jednak toaleta była „zajęta”. Atrakcyjny facet robił sobie rozbierane zdjęcia. Przez chwilę czuje się zmieszany wyjść/zostać …. Jego penis przyciąga mój wzrok i sprawia, że mój twardnieje. On dostrzega, że wpatruje się w jego sprzęt i proponuje że mogę dotkną podchodzę więc bliżej i łapie go w dłoń. Ale on jest przyjemny ciepły nabrzmiały mmmm nie mogę się powstrzymać i zaczynam nim ruszać takie fantazje w mojej głowie
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Na zabawę w pokojówkę - myję podłogę na kolanach, w krociutkiej spódniczce, kabaretkach i szpilkach, mam mocno wypiętą dupcię, nóżki mam szeroko, a facet podchodzi do mnie, maca mnie po bardzo mokrej szparce, kuca przy mnie, i mruczy, że skoro się tak ładnie wypinam, to ma ochotę się zaspokoić we mnie ;)
Mmm...chętnie bym ci tak zrobił.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Na seks w ciepłym morzu, w rytm szumu fal, na płyciźnie. Na igraszki w jacuzzi, żeby ciepła woda pod ciśnieniem smyrała i masowała mi i partnerce (jeśli taka by się znalazła) plecy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry