• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię gdy żona pokazuje swoje atuty

L

lucyfer69

Guest
Mnie jara przyglądanie się pięknym mężatką jara mnie to na maxa . Porządnie cudzej własności 😊
 
L

lucyfer69

Guest
Moja żona ma konto na instagramie. Czasem czyta mi to co do niej piszą różni faceci. Podnieca mnie myśl, że innych kręci moja żona :)
No widzisz każdy czerpie jakąś satysfakcję. Ja uwielbiam podziwiać cudze żonki a świadomość tego , że to podoba się jej facetowi jest mega podniecające
 
Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
Też mnie kręci gdy moja dziewczyna pokazuje swoje ciało. Często chodzi w obcisłych rzeczach, a jej kolekcja legginsów znacząco się powiększyła od momentu naszego poznania. Co do stroju kąpielowego ma taki który świetnie eksponuje jej piersi jak i pośladki.
/Rafał
 
Mężczyzna

Kriss12

Cichy Podglądacz
Też lubię jak moja się zachęcająco ubiera. Podoba mi się jak inni na niej zawieszają oko. Zresztą ona też to lubi choć nie zawsze . Bo czasami faceci są w tym zbyt perfidni . Ale generalnie fajna sprawa
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Też mnie kręci gdy moja dziewczyna pokazuje swoje ciało. Często chodzi w obcisłych rzeczach, a jej kolekcja legginsów znacząco się powiększyła od momentu naszego poznania. Co do stroju kąpielowego ma taki który świetnie eksponuje jej piersi jak i pośladki.
/Rafał
Może wrzuci jakąś fotę w legginsach? W pończochach już znamy, super :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry