• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię gdy żona opowiada mi o innych

Mężczyzna

Tomaszbro

Cichy Podglądacz
Cześć,
Jesteśmy z żoną już kilkanaście lat a nasze życie erotyczne od początku było i jest nadal bardzo udane z ogromną przewagą ilości orgazmów po stronie mojej żony. Tak na prawdę od początku naszego związku to ja daję nowe pomysły, a żona z dużą satysfakcją się na nie zgadza. Przetestowaliśmy już różne gadżety, pozycje, uległość, dominację, skąpe stroje kąpielowe, nagie saunowanie, "przypadkową" nagość przy naszych nocujących znajomych, seksowne obcisłe lub prześwitujące ubrania... Doslownie wszystkie pomysły z Googla :D

Od jakiegoś czasu jednak
bardzo nam się podoba kiedy żona opowiada mi na temat wymyślonego sexu z innymi. Dla przykładu żona nie tylko podczas seksu ale także podczas dnia mówi mi że ma ochotę na wielkiego kutasa, że chciałaby żebym patrzył jak jeden penis zatyka jej usta, a drugi wchodzi głęboko w jej cipkę. Mówi mi że mój penis jest za mały, że potrzebuje większego. Jest w tym coś w rodzaju SPH role play z tym wyjątkiem, że ja sam nie mam się czego wstydzić (19)...

Z drugiej strony nie dopuszczamy na tę chwilę możliwości jej prawdziwego seksu z innymi, a ona sama też jest przeciwna

Czy macie może jakieś pomysły jak można rozwinąć naszą najnowszą fantazję lub opowiedzieć czy mieliście podobne fetysze zarówno z punktu widzenia kobiet, mężczyzn jak i par?

Czy mamy ale jeszcze o tym nie wiemy jakieś skłonności do innych fetyszy związanych z udziałem osób trzecich?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
To się nazywa cuckold /lekki cuckold (bez zbliżeń)
Osobiście lubię lekki cuckold, zwłaszcza prowokować (strojem, zachowaniem)
Najbardziej jednak czerpie przyjemność z gry psychologicznej obserwując reakcje facetów.
Wraz z mężem planujemy takie sytuacje (bywa że zajmuję nam to tygodnie/miesiące).
Staram się aby wyglądało to jak przypadek.
Bywa że mają miejsce takie zdarzenia losowe. Czym większy poziom trudności tym lepsza zabawa.
 
Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
Moja opowiada jak ja rzneli inni faceci, to jest mega podniecajace
Moja żona nie jest zbyt wylewna w tym temacie, jednak czasami udaje mi sie coś od niej wyciągnąć, jednak jest to przysłowiowe ciągnięcie za jezyk.
Niestety moja żona robiła lub robi nadal za pieniądze ponieważ często kłamie i mija się z tym co mówiła wcześniej, a nawet ta sama historia opowiadana po raz kolejny bywa że różni się od wcześniejszej wersji.
Bywało jednak ze opowiadała jakieś zdarzenia że szczegółami.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry