• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Która pozycja najlepsza do minetki?

Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
1 i 3 - oczywiście 1 normalnie na łóżku nie na żadnym niewygodnym krześle, 3 chyba nawet wolę bardziej jeśli chodzi o doznania, tylko że trzeba mieć cały czas lekko napięte mięśnie, żeby nie opaść partnerowi na twarz i z czasem trochę to męczące się robi, więc raczej jedyneczka najlepsza, kładę się, rozkładam nogi, a mąż zajmuje się resztą, pełen relaks. W dwójce jest jednak trochę słabe dojście do łechtaczki, a to dla mnie podstawa dobrej minetki, a czwóreczka trochę za bardzo ekwilibrystyczne. Ogólnie lubię też bardzo 69, w zasadzie w każdym ułożeniu.
 
Mężczyzna

Cioban

Cichy Podglądacz
Ja osobiście praktykowałem najwięcej 1, fajnie i przyjemnie i ma się nad wszystkim kontrole.
2 mnie jakoś nie kręci.
3 miałem tylko kilka razy, można by policzyć na palcach jednej ręki lecz uważam tą pozycję za bardzo fajną , a co do 4. Mmm może to być przeskok z 1 , ale widocznie nie jestem mistrzem “patelni“ co by partnerka z roskoszy aż nogi na szyje zarzucała i momentami podduszała 😉
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ponieważ lubię kobiecą dominację i facesitting to najbardziej pasuje mi 2 i 3. W pozycji 2 świetnie wyeksponowana jest dupka i można fajnie wylizać też drugą dziurkę.
Pozycji 4 nie próbowałem, (jeszcze 😉) Pozycję 1 też lubię, szczególnie jeśli kobieta tak jak na zdjęciu dociska ręką głowę...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry