• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny - od tyłu czy klasyczna? Która pozycja lepsza?

maria16

Cichy Podglądacz
mam pytanko.co prawda troche nieprzyzwoite,ale mam nadzieje że wkońcu się dowiem bo jak pytałam o to na innych stronkach to wykasowano mój wpis,ale ta stronka jest bardzo fajna...ale wracając do mojego pytania...otóż zastanawiam się jak to jest w pozycji analnej,czy dla kobiety jest większa przyjemnośc w tej pozycji czy w klasycznej.Błagam opiszcie wasze dozania i wogule wszystko z tym związane(jeśli oczywiście macie ochote o tym pisać).bardzo dziekuje za wszystkie wpisy :D
 

ted

Biegły Uwodziciel
No coz jesli chodzi o stosunek w pozycji od tylu ale nie analny tylko waginalny to moze on byc przyjemniejszy dla kobiety od tego w pozycji klasycznej, ale to sama chyba powinnas stwierdzic.
 

vulcan

Cichy Podglądacz
no np u mnie moja dziewczyna jakos nie bardzo przepada za pozycją od tyłu choc nie wiem dlaczego??mi osobiscie sie ta pozycja całkiem podoba :D ...
pozdrawiam
 

esther

Seks Praktykant
zeby wypowiadac sie o sexie nalezaloby choc troszeczke znac jego podstawy... nie ma pozycji analnej - istnieje po prostu SEX ANALNY !!!
 

Krzyś

Nowicjusz
Re: która pozycja lepsza???

maria16 napisał:
mam pytanko.co prawda troche nieprzyzwoite,ale mam nadzieje że wkońcu się dowiem bo jak pytałam o to na innych stronkach to wykasowano mój wpis,ale ta stronka jest bardzo fajna...ale wracając do mojego pytania...otóż zastanawiam się jak to jest w pozycji analnej,czy dla kobiety jest większa przyjemnośc w tej pozycji czy w klasycznej.Błagam opiszcie wasze dozania i wogule wszystko z tym związane(jeśli oczywiście macie ochote o tym pisać).bardzo dziekuje za wszystkie wpisy :D

najpierw było to ...

a potem to:

tak,chodzi mi głównie o pozycje 'od tyłu'

esther ma rację, trzeba znać podstawy współżycia, żeby móc się o tym wypowiadać na forum.. widzę że maria16 myli dwie rzeczy: stosunek analny (czyli mężczyzna wybiera po prostu inną dziurkę :wink: ) z pozycją od tyłu (kiedy to facet pozostaje przy tej dziurce bardziej popularnej). Jeśli sięnie ma pewności co do takich rzeczy, należy się wstrzymać od tego typu komentarzy, albo po prostu zapytać ...
Ale po tym co tu przeczytasz jużchyba nie będziesz mylić tych dwóch rzeczy, bo są to sytuacje zgoła odmienne ... pozdro
 

fraszka

Podrywacz
Po to jednak chyba powstały te stronki żeby doinformowywać ludzi, więc nie krzyczcie na dziewczynę. :)
 

Krzyś

Nowicjusz
ok, przepraszam, jeśłi zachowałem się niekulturalnie, fraszko, masz rację, może Ona właśnie tutaj chciała się czegoś na ten temat dowiedzieć .. :wink: OK, myślę że to już się nie powtórzy... :)

maria16 sorki, jeśłi Cię uraziłem ... :wink:
 

maria16

Cichy Podglądacz
chyba nie zrozumieliście pytania

tak Krzysiu uraziłeś mnie ponieważ doskonale wiem co to pozycja od tyłu a seks analny jestem bardzo dobrze o tym poinformowana tylko poprostu nie umiałam odpowiednio dopasowac słów jeśli uważasz że jestem jakąś niedoświadczona małolatą to sie grubo mylisz.A tak poza tym to ja nie napisałam tego postu po to żebyś mi prawił kazania tylko po to aby ktoś mi powiedział która pozycja jest lepsz nie umiesz czytać?ale mimo wszystko przyjmuje przeprosiny 8)
 

SETH

Podrywacz
Moim zdaniem o tym, która pozycja jest lepsza, można dowiedzieć się tylko to próbując. Inaczej nie ma sensu. Dla kogoś sex analny jest okej, a dla kogoś innego wiąże się jedynie z bólem.
 

esther

Seks Praktykant
SETH napisał:
Moim zdaniem o tym, która pozycja jest lepsza, można dowiedzieć się tylko to próbując. Inaczej nie ma sensu. Dla kogoś sex analny jest okej, a dla kogoś innego wiąże się jedynie z bólem.

seth - moj ty bozku madrosci :)
nareszcie jakas sensowna odpowiedz !!!

ps. nie jest to ani ironia ani sarkazm... na serio pisze...

ps2. tez podobalo mi sie miasto aniolow...
 

eibon

Cichy Podglądacz
grindead napisał:
przeciez facet niemoze zajsc w ciaze!

taaaaaaaaaa! ;)

przyjemniejszy tylko dla faceta? no nie wiem. nigdy nie próbowałem i próbować nie zamierzam. gdzies w necie znalazlem taki fragmencik (pisze dziewczyna), wkleję go choć niektórzy poczują się urażeni

"Znawcy tematu twierdzą, że najlepszym środkiem antykoncepcyjnym jest środek dupy, ale moim zdaniem seks analny, za przeproszeniem, już zupełnie niczym nie różni się od srania."

zdegustowanych przepraszam :)
 

Shihan

Cichy Podglądacz
Ja czytalem ze jak jest wszystko przygotowane to seks analny dla kobiety jest conajmniej tak samo przyjemny jak waginalny, ale nie bede sie upieral. Jakas kobita z angli nawet wydala wielka gruba ksiazke tylko o seksie analnym jaki jest fajny i wogole jak to robic i ze zwieracz sie trenuje i bla bla bla. Jak ktos wie jaki tytul ma ta ksiazka lub autorke to niech napisze...No i taki kawal mi sie przypomnial:
kumpel mowi do kumpla
-ej ty a ty czasem pukasz swoja zone w druga dziorke?
-no co ty zeby mi w ciaze zaszla?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry