• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy zaczęliście się masturbować?

Norbixxx

Cichy Podglądacz
Nie pamiętam dokładnie ale chyba w okolicy 11 lat. Ale moje początki były zabawne bo wtedy jeszcze nie miałem spermy więc orgazmy były, penis pulsował ale nic nie strzelało :p Ale może z pół roku później zaczęła się pojawiać powoli najpierw bardziej wyciekając a potem jak było więcej to zacząłem normalnie strzelać :D Miało to swoje plusy jak np. możliwość masturbacji w łóżku bez potrzeby wycierania czegokolwiek haha 😂
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Zrobiłem to pierwszy raz jak miałem koło 11 - 12 lat: byłem sam w domu, znalazłem jakąś gazetkę mamy w której było zdjęcie nagiej Sonii Bohosiewicz w pończochach 😋😀 ani się obejrzałem, a już leżałem w swoim łóżku z wydrukowaną Sonią obok siebie i penisem w ręce. Do dziś pamiętam zdziwienie na widok mojego kutasa tryskającego po raz pierwszy spermą....
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Może w wieku 13 lat odkryłem masturbacje bylo ciekawe bo nie wiedziałem co się dzieje
No i za jakiś czas odkryłem masturbacje analną. I
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
A jak w ogóle "dowiedzieliście się" o swojej seksualności ? Jak wiadomo edukacji seksualnej w polskiej szkole nie było i odbiło się to nieco na mnie - teraz wspominam to z rozbawieniem, ale wtedy nie było mi do śmiechu. W wieku dziecięcym mój penis zaczął stawać w czasie kąpieli - oczywiście nie wiedziałem czemu i mało mnie to interesowało - po prostu stawał to stawał. W wieku 12 lat jednak zacząłem się niepokoić - erekcje pojawiały się nie tylko w czasie kąpieli ale także przed telewizorem na jakimś filmie itp. Starałem się to ukryć oczywiście, ale jednocześnie nie wiedziałem czemu tak się dzieje - skojarzyłem to z... prostatą... Kilkanaście lat temu nie miałem dostępu do neta a w telewizji trąbili o chorobach prostaty, że to problem intymny i że na to faceci umierają... Pamiętam, że przez kilka dni byłem naprawdę przerażony, bo byłem pewien, że jak staje i jest "prosty" to jestem chory na prostatę... Nikomu o tym nie powiedziałem, przerażenie jakoś przeszło a niedługo później przeczytałem o masturbacji (lub kolega mi powiedział, nie pamiętam) i w łazience sprawdziłem o co chodzi... Penis stanął i zgodnie z instrukcją zacząłem go masować aż nagle zamroczyło mnie przed oczami i przeżyłem pierwszy orgazm, chyba nawet z wytryskiem. A potem poszło już z górki... :)

Nadmienię, że historia wydarzyła się naprawdę i nie jest zmyślona choć na taką może wyglądać. Teraz jestem dorosły i czytam o edukacji seksualnej, że jest na kiepskim poziomie. Ano jest... była i jest na kiepskim poziomie. W wieku 12 lat powinienem o erekcji coś wiedzieć i to ze szkoły, ale niestety - wtedy było to nie do pomyślenia. I co gorsza jest nadal z tego co słyszę...
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Ja zacząłem się masturbować w gimnazjum (pierwsza lub druga klasa, nie pamiętam dokładnie). Akurat był wtedy piątek około 12-tej w nocy, oglądałem jakiś francuski erotyk na Tele 5. Miałem wtedy silną erekcję, więc ściągnąłem majtki, najpierw powoli zacząłem go pocierać ręką, później oraz szybciej i na końcu doznałem swojego pierwszego wytrysku, to było cudowne uczucie. Od tamtej pory masturbuję się regularnie 😉
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja zacząłem się masturbować w gimnazjum (pierwsza lub druga klasa, nie pamiętam dokładnie). Akurat był wtedy piątek około 12-tej w nocy, oglądałem jakiś francuski erotyk na Tele 5. Miałem wtedy silną erekcję, więc ściągnąłem majtki, najpierw powoli zacząłem go pocierać ręką, później oraz szybciej i na końcu doznałem swojego pierwszego wytrysku, to było cudowne uczucie. Od tamtej pory masturbuję się regularnie 😉
Ale masz dobrą pamięć 😀
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Hmmm to było jak miałam 14 lat, tylko nie wiem w którym miesiącu.... Może w maju 🤔...
Potem wmówiono mi, że to jest niedobre, szkodzące zdrowiu, że jestem uzależniona(do 7x na miesiąc) itp...I potem musiałam zaprzestać na b. dłuugi czas 🙁.
Wróciłam do masturbacji w tamtym roku. Teraz to jest do 20x na miesiąc i nie czuję się uzależniona 😊.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Hmmm to było jak miałam 14 lat, tylko nie wiem w którym miesiącu.... Może w maju 🤔...
Potem wmówiono mi, że to jest niedobre, szkodzące zdrowiu, że jestem uzależniona(do 7x na miesiąc) itp...I potem musiałam zaprzestać na b. dłuugi czas 🙁.
Wróciłam do masturbacji w tamtym roku. Teraz to jest do 20x na miesiąc i nie czuję się uzależniona 😊.
Ludzie mają głupie przesądy
 
X

xwin1990

Guest
Chyba jeszcze za czasów gdy Hobbici mieszkali w swojej dolinie a krasnoludy zamieszkiwały samotną górę :LOL:. Pradawne czasy to były :unsure:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry