• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy zaczęliście się masturbować?

girl

Cichy Podglądacz
Ile mieliscie lat jak sie zaczeliscie masturbować, bo ostatnio nakryłam mojego 8 letniego brata i nie wiem co mam myśleć. Ja dowiedziałam się o tym jak miałam 13 lat, ale nie umiałam tego zrobic, dopiero potem mi wyszło czyli około 14-15 lat. A wy?
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Hehe trudno powiedzieć, podobno człowiek interesuje się swoim ciałem od najmłodszych lat. Moja siostra jest ciągle ganiana jak sobie coś wsadza do gaci a ma raptem 6 lat :p :p .
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
moja kumpela mówiła mi że widziała, jak jej młodszy brat (w wieku ok. 7,8 lat) próbował się masturbować przy 'brzydkich filmach' :p ale mu nie wychodzilo! byłyśmy w szoku, bo myslałyśmy że u takiego malucha to nie ma nawet za co złapać, a tu zonk, bo jest.

a moja młodsza siostra ma koleżankę w wieku 11 lat, która wciaz i wciaz gada o sexie, podkrada playboye i ckmy tacie i ogląda i się podnieca, i marzy o seksie z kobietą, wciąż chce oglądać wszędzie piersi. Taki maly zbok. Dla mnie to troszkę przegięcie..

Sama nie masturbuję się, bo szczerze powiedziawszy, nie mam ochoty:oops: wolę normalnie :]

Jednak od 12 roku życia około- miałam rózne fantazje erotyczne we śnie- i to jest wg mnie normalne, hormonki buzują i te sprawy :) Ale nie rozpowiadałam tego wszem i wobec... 8)
 

Benek

Seks Praktykant
Re: Od kiedy??

girl napisał:
Ile mieliscie lat jak sie zaczeliscie masturbować, bo ostatnio nakryłam mojego 8 letniego brata i nie wiem co mam myśleć. Ja dowiedziałam się o tym jak miałam 13 lat, ale nie umiałam tego zrobic, dopiero potem mi wyszło czyli około 14-15 lat. A wy??????

najpierw odpowiedz sobie ns pytanie ile ty mialas lat? :lol:
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Uwaga - ja tygo nie robiłem, podobnie jak i moja Ukochana. Ja doskonale wiedziałem jak to się robi, ale nie umiałem się za to zabrać(i nawet się tym martwiłem), ale w wieku lat 18,5 za sprawą mojej Ukochanej wszystko się unormowało :) .
 

Edeq

Podrywacz
To ja mam pytanie poboczne: mając partnera/partnerkę dalej się masturbujecie? Dla mnie masturbacja to jest domena samotności, a po znalezieniu partnera życiowego powinno się z tym skończyć, bo masturbując się nijako zdradzasz go/ją ze swoją ręką... :?
 

grze

Seks Praktykant
Wzgledem masturbacji majac partnerke(a).A co gdy z przyczyn nie zaleznych od nas nie mozna sie kochac przez no nie wiem okolo miesiaca :?: A pozadanie rosnie z dnia na dzien.Czekac na chwile sexu z partnerka czy pomoc rozladowac pozadanie :?:
 

kkk

Cichy Podglądacz
Ja zaczęłm z ciekawości jak miałam już partnera.Miałam wtedy 18lat.Spróbowałam z ciekawosci i czasem, ale żadko to robię.Np.dzisiaj w pracy w łazience.Wczoraj nie było seksiku, bo mąż usnął a ja późno przyszłam,teraz naczytałam się tych wywodów o seksie i poszło.
 

Kolorowy

Podrywacz
14 lat... kolega (równiesnik) powiedział ze on juz ma wytrysk a ja mu nie wiezyłem... potem byla wycieczka szkolna i on powiedział ze se bedzie masturbował i jak sie spuci to mi pokaze i udowodni... no i tak sie stalo... masturbowal sie w kiblu i wyszedł z biaława rączka... ja pozazdroscilem i zaczołe msie masturbowac... dopiero w wieku 15 lat miałem wytrysk.
 

odmieniony

Cichy Podglądacz
Ja miałem ok 9-10 latek :) A od czasu jak mam partnerkę ogólnie zmniejszył się pociąg do samozadawalania, bo czuję się wewnętrznie trochę niewpoządku do Niej. Narazie nic nie robiliśmy (nawet pettingu :() lecz może się to już za kilkanaście godzin zmieni :] :D
No a czasami, np po kilku godzinnym dużym podnieceniu (oczywiście dzięki Niej :)) trzeba sobie ulżyć, bo jak nie to mnię jądra bolą :cry:

Nie mogę się już doczekać tego sylwestra we dwoje...... :twisted: :]
 

SETH

Podrywacz
Ja pierwszy raz to zrobiłem w 7 klasie podstawówki. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz przyszło mi szczytować, mocno się tego przeraziłem...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry