• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kiedy zaczęliście się masturbować?

Kobieta

Rikke

Dominujący
Potem wmówiono mi, że to jest niedobre, szkodzące zdrowiu, że jestem uzależniona(do 7x na miesiąc) itp..
To chyba trauma na długi czas.. Szkoda, ze takie mieszanie w głowach nadal ma miejsce:rolleyes: Seksualnosc i jej rozwoj są naturalne, nieszkodliwe dla zdrowia ani tym bardziej "grzeszne". Wmawianie młodej dorastającej osobie, ze normalna potrzeba poznawania i uczenia sie swojego ciała jest czyms złym to gwałt na psychice.
Wróciłam do masturbacji w tamtym roku. Teraz to jest do 20x na miesiąc i nie czuję się uzależniona .
Bo nie jestes uzalezniona :) Masturbacja to temat intymny, wstydliwy, w prawdziwym zyciu ciezko znalezc kogos z kim mozna o nim pogadac (poza partenrem/partnerką), jednak stawiam gruszki przeciw melonom, ze nawet u najbardziej konserwatywnych przeciwnikow dzieje sie pod kołdrą wcale nie tak rzadko 😁
Ja tak około 5 minut temu
Temat jest o tym,kiedy zacząłes sie masturbowac pierwszy raz w zyciu a nie dzisiaj :p
 

Mortimer

Erotoman
To chyba trauma na długi czas.. Szkoda, ze takie mieszanie w głowach nadal ma miejsce:rolleyes: Seksualnosc i jej rozwoj są naturalne, nieszkodliwe dla zdrowia ani tym bardziej "grzeszne". Wmawianie młodej dorastającej osobie, ze normalna potrzeba poznawania i uczenia sie swojego ciała jest czyms złym to gwałt na psychice.

Bo nie jestes uzalezniona :) Masturbacja to temat intymny, wstydliwy, w prawdziwym zyciu ciezko znalezc kogos z kim mozna o nim pogadac (poza partenrem/partnerką), jednak stawiam gruszki przeciw melonom, ze nawet u najbardziej konserwatywnych przeciwnikow dzieje sie pod kołdrą wcale nie tak rzadko 😁

Temat jest o tym,kiedy zacząłes sie masturbowac pierwszy raz w zyciu a nie dzisiaj :p
Poważnieeeee?????? :)
 

Mortimer

Erotoman
Hmmm to było jak miałam 14 lat, tylko nie wiem w którym miesiącu.... Może w maju 🤔...
Potem wmówiono mi, że to jest niedobre, szkodzące zdrowiu, że jestem uzależniona(do 7x na miesiąc) itp...I potem musiałam zaprzestać na b. dłuugi czas 🙁.
Wróciłam do masturbacji w tamtym roku. Teraz to jest do 20x na miesiąc i nie czuję się uzależniona 😊.
Jak ktoś ci wmówił, że masturbacja jest zła, że jesteś uzależniona? Skąd ten ktoś wiedział, że to robisz?
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Kler uwielbia zakazywać ludziom przyjemnych i nieszkodliwych rzeczy, za to w jebaniu dzieci wręcz się wyspecjalizowali.
 
Mężczyzna

adrian96

Cichy Podglądacz
Przygodę z masturbacją zacząłem gdy miałem około 10 lat. Rodzice wymieniali klawiaturę od komputera i dostałem starą do zabawy... Leżałem na podłodze i oglądałem jakiś film i przesuwałem klawiaturę, klawiszami po brzuchu w górę i w dół, aż w pewnym momencie trafiłem na krocze i zrobiło mi się przyjemnie, wytrysku wtedy jeszcze nie miałem, ale później wieczorami w łazience już coś próbowałem robić. Dopiero po jakimś czasie pojawił się wytrysk, a w gimnazjum dopiero dowiedziałem się od kolegów jak to się nazywa. Masturbacja jest przyjemna, a szczególnie gdy zmienia się sposób uprawiania
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Gdy miałem 14 lat odkryłem, że pocieranie o łóżko jest bardzo przyjemne. Robiłem tak kilka miesięcy nawet nie wiedząc, co robię. Dopiero potem odkryłem, że ręka daje nowe możliwości.
Pamiętam mój pierwszy orgazm z wytryskiem - nogi się pode mną ugięły, a serce mało nie wyskoczyło. Od tamtej pory uwielbiam brać mojego penisa w dłoń.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
to było cudowne uczucie. Od tamtej pory masturbuję się regularnie 😉
Mam tak samo. Czy to w ogóle jest możliwe, żeby ktoś, kto odkrył tę nieziemską rozkosz po prostu powiedział "a, nie robię tego więcej"?

Ja, gdy już zacząłem rozumieć, co się dzieje z moim ciałem i na czym polego orgazm wiedziałem, że będę to robić regularnie, często i nie przestanę. Teraz mam żonę i dalej się masturbuję.
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Są niestety takie osoby
Kobiety czy mężczyźni?

Ja nie znam mężczyzny, który potrafiłby przejść do porządku dziennego nad orgazmem.

Jeden mój kolega z przyczyn religijnych się nie masturbował, ale na studiach musiał wykonać badanie nasienia. Po tym, jak oddał próbkę w gabinecie lekarskim, tak to polubił, że od tamtej pory nie przestał walić konia. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry