• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie kobiety najbardziej Wam się podobają? (wiek)

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Obecnie kobiety po 30, 40 ubierają się inaczej niż kiedyś
A uważasz, że to dobrze, czy źle? Teraz ubierają się lepiej niż "kiedyś"? (BTW, ciekawe, kiedy konkretnie)
Osobiście jestem fanem np. skórzanych kurtek, zwłaszcza czarnych, i elementów odzieży pasujących do właśnie takich kurtek. Gdy widzę dziewczynę/kobietę mającą właśnie taką stylówę, to ma u mnie +10 do atrakcyjności.
Do takiego stylu pasują też czarne kreski na oczach i czarne długie rzęsy.
i widziałam 28latków, wyglądających na tyle staro, że nie byłoby widać różnicy wieku
A co konkretnie czyniło ich tak staro wyglądającymi? Brak stylu?
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Nie chodzi o fakt, że napisali, ale co napisali. Nawet tego się nie potrafisz domyślić. Daj mi spokój, bo jesteś męczący.
Znając Twój spaczony odbiór rzeczywistości i kogokolwiek, z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że wcale nie napisali niczego tak desperackiego, ale to Ty temu nadajesz taki sens. Współczuję wszystkim, którzy mają na co dzień z Tobą kontakt :)
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Wglądowo rzeczywiście może i czasami nie ma różnicy...ale mentalnie wielka przepaść między nastolatką a nastolatką po 30 :). Z tymi po 30 będzie większa szansa na normalną interakcję :)
Mam w pracy dziewczynę świeżo po 20 roku życia. Ta dziewczyna to tragedia. Nie umie się zachować, jest kłótliwa, napastliwa, rzuca wulgarnymi słowami na prawo i lewo. Moim zdaniem tylko ktoś tak samo jak i ona, niezrównoważony psychicznie mógłby się nią zainteresować. Jest naprawdę mentalna przepaść między takimi, a kobietami 35+.
 
Mężczyzna

stronatoma

Cichy Podglądacz
Mam w pracy dziewczynę świeżo po 20 roku życia. Ta dziewczyna to tragedia. Nie umie się zachować, jest kłótliwa, napastliwa, rzuca wulgarnymi słowami na prawo i lewo. Moim zdaniem tylko ktoś tak samo jak i ona, niezrównoważony psychicznie mógłby się nią zainteresować. Jest naprawdę mentalna przepaść między takimi, a kobietami 35+.
Dokładnie o tym mówię... i dlatego wolę takie bardziej dojrzałe nastolatki... takie po 30 :)
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
A uważasz, że to dobrze, czy źle? Teraz ubierają się lepiej niż "kiedyś"? (BTW, ciekawe, kiedy konkretnie)
Osobiście jestem fanem np. skórzanych kurtek, zwłaszcza czarnych, i elementów odzieży pasujących do właśnie takich kurtek. Gdy widzę dziewczynę/kobietę mającą właśnie taką stylówę, to ma u mnie +10 do atrakcyjności.
Do takiego stylu pasują też czarne kreski na oczach i czarne długie rzęsy.

A co konkretnie czyniło ich tak staro wyglądającymi? Brak stylu?
Ja sama lubię nosić ramoneski, tylko właśnie zauważyłam że one opinają czasami za bardzo biust i w sumie nie za bardzo mi to pasuje.
Taki staro wyglądający 28 latek, to chodzi mi o jego twarz, fryzurę i ubiór. Już takim trochę Januszem się staje. W Polsce masa facetów po 30 stce już jest mocno zaniedbana, często z higieną na bakier. Naprawdę rozumiem dlaczego Polki wydają się za mąż za cudzoziemców, inna mentalność i podejście do życia.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Mam już swoje lata... więc nie boję się zagadywać do żadnych dziewczyn :p
To dobrze, choć też znam paru gości po 40, 50stce, którzy są zgredami, bucami i nie uświadczysz u nich kultury, ani normalnej rozmowy.
Ale znam też po 20, tak samo bucowatych.
Ogólnie jestem zmęczona ludźmi 🧐🥳.
 
Mężczyzna

stronatoma

Cichy Podglądacz
To dobrze, choć też znam paru gości po 40, 50stce, którzy są zgredami, bucami i nie uświadczysz u nich kultury, ani normalnej rozmowy.
Ale znam też po 20, tak samo bucowatych.
Ogólnie jestem zmęczona ludźmi 🧐🥳.
Ale to nie ma różnic płci... Ludzie są różni... ja może z racji zawodu muszę być otwarty na ludzi...
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Wino i Kobieta - Dojrzewają i nabierają blasku ;) ważna jest jest nie butelka ale zawartość ... No dobra zwracam uwagę na zadbane dłonie brunetki :) ...
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Dlaczego na to zwracasz uwagę?
Dłoń jest jak księga życia - pozwala odczytać kto Cię powitał lub np. jak potrafi się zaprezentować ... Wiem może ja mam swoje trochę pokręcone obserwacje ale no uwielbiam kobiece dłonie - całujesz - pieścisz i czujesz jak do Ciebie mówią :) Pozdrawiam :)
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Dłoń jest jak księga życia - pozwala odczytać kto Cię powitał lub np. jak potrafi się zaprezentować ... Wiem może ja mam swoje trochę pokręcone obserwacje ale no uwielbiam kobiece dłonie - całujesz - pieścisz i czujesz jak do Ciebie mówią :) Pozdrawiam :)
W pewnym sensie to rozumiem, bo ja z kolei zwracam uwagę na męskie.
Ale to jak potrafi się zaprezentować, to co masz na myśli? Jeśli ktoś pracuje fizycznie, to wiadomo, że nie będzie miał tak wypielęgnowanych dłoni jak ktoś, kto leży, siedzi i tylko pachnie. W sumie ważny jest chyba kształt palców, całej dłoni, jej rozmiar, a paznokcie zawsze można umyć i iść na manicure.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
W sumie ważny jest chyba kształt palców, całej dłoni, jej rozmiar, a paznokcie zawsze można umyć i iść na manicure.
W sumie ważny jest chyba kształt palców, całej dłoni, jej rozmiar, ... Brawo Ty :) Wkleiłam taki klip pt. Kenji2 i własnie takie dłonie mnie magicznie rozbudzają ... Sama dużo czasu noszę niebieskie - nitryle zatem moje dłonie zawodowo nie mają ze mną lekko...
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
chodzi mi o jego twarz, fryzurę i ubiór. Już takim trochę Januszem się staje. W Polsce masa facetów po 30 stce już jest mocno zaniedbana, często z higieną na bakier.
Tzn. co jest nie tak z ich twarzami, fryzurą i ubiorem?
Ja noszę fryzurę i nieoficjalne stroje takie same jak nosiłem będąc maturzystą i studentem. Twarz również w bardzo niewielkim stopniu mi się od tego czasu zmieniła. Higieny też przestrzegam.
Może masz pecha natrafiać na typów z warstw społecznych niższych niż klasa średnia, nie wiem.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry