• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie kobiety najbardziej Wam się podobają? (wiek)

Mężczyzna

Spirit

Cichy Podglądacz
Zdecydowanie kobiety pełnoletnie do 41 lat. Przynajmniej z takimi mam doświadczenia. Młodsze to wiadomo, że fajne ciało, a te 35+ w końcu nie udają, że mają ochotę i mają pewien skill w łóżku. Teoretycznie jakby była zadbana >41 to też bym brał.
 
Mężczyzna

tomek81

Nowicjusz
18-30 najbardziej podniecają mnie małolatki od 18 lat podniecają mnie też starsze kobiety ale musza być zadbane spotykam się bardzo rzadko z 28 kobietą ma fajne cycki duże ale jest też otyła szukam raczej szczuplejszej ale nie patyka
 
C

col. Greg

Guest
O wieku kobiet nie wypada dyskutować, ale...
Mniej ważny jest wiek metrykalny, ważniejsze jest to jak kobieta wygląda, zachowuje się i czuje. Czasem kobieta 40 z dużym plusem jest młodsza duchem (a zdarza się, że i ciałem) od 25-latki.
Podsumowując: najbardziej podobają mi się te młode duchem, dojrzałe emocjonalnie, potrafiące się poruszać w zmysłowy sposób. Wiek? Sprawa drugorzędna.
mam jak Ty.
 
Mężczyzna

pawell1996

Nowicjusz
Dla mnie osobiście wiek nie jest wyznacznikiem to tylko cyferki liczy się to co się ma w głowie mimo to nie powiem że starsze kobiety są mega ale niejedna młoda też jest super i normalna
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry