• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co kobiety sadzą o małych jadrach? Czy rozmiar klejnotów ma znaczenie? Jakie waszym zdaniem "powinny być"?

Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
Cześć, chciałbym was kobiety (i nie tylko) zapytać, czy macie jakieś szczególne upodobania/preferencje/przekonania co do rozmiaru jajek waszych partnerów? Moje pytanie wyszło stąd, że ostatnio w luźnej rozmowie usłyszałem od dziewczyny (sypiamy ze sobą), że moje jądra "są jakieś takie małe." Zwyczajnie po seksie leżeliśmy nago i kiedy ona oglądała sobie moje przyrodzenie to właśnie stwierdziła, że "jej były miał wyraźnie większe jaja" i po prostu była zaskoczona, że ta część ciała potrafi się różnić pomiędzy różnymi facetami. Jako przykład podała sytuację, że kiedy wcześniej chciała ssać worek, to nie było nawet mowy o tym aby oba jaja zmieściły się naraz do jej buzi, a u mnie po prostu złapała pomiędzy penisem a jajami i włożyła je sobie całe do ust. Czyli no wychodzi na to, że mam raczej małe jądra :l
Proszę was o wasze szczere opinie co do tematu, najlepiej z opisem jak to u was wygląda, ile się mieści itd ;))
 
Kobieta

ZakochanaNimfa

Cichy Podglądacz
Myślę że akurat rozmiar jąder nie ma znaczenia. Rozmiarami to się wy przejmujecie, nie my. A co do koleżanki, która była zdziwiona że co facet to inne jądra, to inteligencją chyba nie grzeszy. :p
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja nie lubię wiszących jak te takie po bokach u indora 😂🤣
Przepraszam u byka 😂.

PS. W niektórych restauracjach serwują danie z jąder byka 😶

testicles-bull-stallion-260nw-650747992.jpg

testicles-3609791_1280.jpg
 
Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
Przepraszam u byka 😂.

PS. W niektórych restauracjach serwują danie z jąder byka 😶

testicles-bull-stallion-260nw-650747992.jpg

testicles-3609791_1280.jpg
Poważnie ludzie jedzą coś takiego..? Mmmm w naturze wygląda to tak apetycznie, takie wiszące pod bykiem 🤣 Może na talerzu wyglądałoby to bardziej zachęcająco.. Choć nie wiem co by miało mnie przekonać do jedzenia jakichkolwiek jąder.. Tym bardziej jak jest się facetem ;d Aż boli
 

Halred

Erotoman
To się nazywa cynaderki. Zdziwiłbyś się co ludzie potrafią zjeść. Flaki do kiełbas robi się z jelit, żelatynę na galaretkę z kości, kaszankę z krwi, parówki z całej reszty, większość ciast ma w sobie jajka(czyli ptasia miesiączka) nawet piersi z kurczaka ludzie jedzą i nie wybrzydzają,
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
To się nazywa cynaderki. Zdziwiłbyś się co ludzie potrafią zjeść. Flaki do kiełbas robi się z jelit, żelatynę na galaretkę z kości, kaszankę z krwi, parówki z całej reszty, większość ciast ma w sobie jajka(czyli ptasia miesiączka) nawet piersi z kurczaka ludzie jedzą i nie wybrzydzają,
Cynaderki robi się z nerek. 😛
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Myślę że akurat rozmiar jąder nie ma znaczenia. Rozmiarami to się wy przejmujecie, nie my. A co do koleżanki, która była zdziwiona że co facet to inne jądra, to inteligencją chyba nie grzeszy. :p
Każdy z nas ma inne jadra i sam nie wiem czy ma znaczenie wielkość i wygląd u mnie jest raczej ok nie są małe ale tez nie są jakieś duże
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Już wkrótce temat "co kobiety sądzą o pieprzyku na pośladku"
Czasem to tak sobie myślę, że chodzi tylko o rozruszanie forum. Przy okazji ktoś ( być może ktoś z Was ) zabawia się kosztem uczestników forum.
Autor tego tematu założył konto w sobotę i napisał raptem dwa posty. Na początek wrzucił nowy temat a po kilku godzinach rozruszał go kolejnym postem. No i tyle. Zniknął. Nic więcej go nie zainteresowało.
No a Wy Kochani jak muchy na lep ! 🪰
Temat wydumany - ewidentna podpucha. Następnym razem będzie o tym, czy wielkość napletka na znaczenie ? 😸
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Na początek wrzucił nowy temat a po kilku godzinach rozruszał go kolejnym postem. No i tyle. Zniknął.
Dlatego uważam, że dobrym pomysłem byłoby umożliwienie nowemu użytkownikowi tylko odpisywanie w już istniejących tematach, bez możliwości zakładania nowych. Że np. przed napisaniem 10 postów będących odpowiedziami w temacie, nie można samemu założyć tematu.
 
Mężczyzna

Ten_Jedyny

Cichy Podglądacz
Czasem to tak sobie myślę, że chodzi tylko o rozruszanie forum. Przy okazji ktoś ( być może ktoś z Was ) zabawia się kosztem uczestników forum.
Autor tego tematu założył konto w sobotę i napisał raptem dwa posty. Na początek wrzucił nowy temat a po kilku godzinach rozruszał go kolejnym postem. No i tyle. Zniknął. Nic więcej go nie zainteresowało.
No a Wy Kochani jak muchy na lep ! 🪰
Temat wydumany - ewidentna podpucha. Następnym razem będzie o tym, czy wielkość napletka na znaczenie ? 😸
Otóż nie. Temat nie jest żadną podpuchą z mojej strony ale brawa Tynka za spostrzegawczość. Jestem tutaj nowy i poważnie zastanawiam się nad kwestią rozmiaru źródła męskości. Dodam jeszcze, że wcześniej przejrzałem forum ale niczego takiego nie znalazłem. Przyznam się Tynka, że eksplorując forum, trafiłem na twoje opowiadania i poniekąd również i one popchnęły mnie do założenie tego tematu. We wspomnianych historiach przynajmniej kilkukrotnie piszesz tam o "wielkich" lub "ogromnych" jajach porównując ich nawet wielkością do jąder byka. Zwyczajnie zastanawia mnie, co za tym stoi i czy faktycznie rozmiar męskich klejnotów nie ma żadnego znaczenia? W czym małe jądra są gorsze od dużych? ;d
 
Kobieta

Suczkoholiczka

Cichy Podglądacz
Ja osobiście nigdy nie zwracałam uwagi na to do czasu........ ostatnio poznałam kogoś kto akurat ma co dźwigać, byłam w szoku bo wyglądały całkiem ponętnie, niestety nie przełożyło się to na dobry sex, może wydawało mu się że nadrabia jajami?
Mój mąż natomiast ma chyba przeciętne, czasem wiszą bardziej czasem wcale, tłumaczył mi co ma na to wpływ ale nie pamiętam bo i po co 🙂 wiem jedno, fajnie jest jak worek obija o łechtaczkę w pozycji na pieska 😇
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry