• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie kobiety najbardziej Wam się podobają? (wiek)

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Oczywiście, że źle o mnie świadczy bo należę do patologicznej części gorszego sortu. Po tej burzy zmieniłeś zdanie, ale i tak pewnie fantazjujesz o 15 latce, która ściąga ci spodnie i niewinnie obciąga kutasa...
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Oczywiście, że źle o mnie świadczy bo należę do patologicznej części gorszego sortu. Po tej burzy zmieniłeś zdanie, ale i tak pewnie fantazjujesz o 15 latce, która ściąga ci spodnie i niewinnie obciąga kutasa...
Pewnie to jutro będzie środa

- - - Zaktualizowano - - -

Oczywiście, że źle o mnie świadczy bo należę do patologicznej części gorszego sortu.

A poza tym nie mówiłem nic o twojej rzekomej patologii. Chlapnąłem z tą dolną granicą wieku, później szczerze żałowałem za grzechy i przeprosiłem. Nie ciągnijmy już tego dalej...
 
Ostatnia edycja:

przedwczesnywytrysk

Cichy Podglądacz
Nie o wiek chodzi a o temperament..... Może być młodsza lub starsza ważne żeby potrafiła sprawić żebym nie myślał o niczym więcej tylko o jej gorącej i mokrej cipce :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry