• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie kobiety najbardziej Wam się podobają? (wiek)

Arrrmond

Cichy Podglądacz
W jakim wieku dziewczyny najbardziej Wam się podobają?
25-40 lat. Według mnie kobiety w tym przedziale potrafią nie tylko być atrakcyjne wizualnie ale i reprezentują coś sobą intelektualnie. Co mam na myśli? Ano z młodszymi często nie ma o czym porozmawiać, a te starsze „czują się starsze” niż metryka im wskazuje
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Tzn. co jest nie tak z ich twarzami, fryzurą i ubiorem?
Ja noszę fryzurę i nieoficjalne stroje takie same jak nosiłem będąc maturzystą i studentem. Twarz również w bardzo niewielkim stopniu mi się od tego czasu zmieniła. Higieny też przestrzegam.
Może masz pecha natrafiać na typów z warstw społecznych niższych niż klasa średnia, nie wiem.
Po prostu trudno ci się pogodzić z tym, że Polacy nie są atrakcyjni. Jeszcze tak do 26 roku owszem, ale potem dziadzieją na potęgę. Jakieś nieuprane jeansy, kurtki modne 20 lat temu, brudne buty, brzuchy od piwska. Obecnie mam kontakt z męskim przekrojem społeczeństwa od 25 do 45 i trudno naprawdę wybrać spośrod nich takich, z którymi bym się umówiła.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jeszcze tak do 26 roku owszem, ale potem dziadzieją na potęgę.
Może dotyczy to tzw. Sebixów i im podobnych. W prawie każdej grupie wiekowej znajdą się zarówno brzydale, jak i stylowi ludzie z klasą. Dotyczy to obu płci.
Jakieś nieuprane jeansy, kurtki modne 20 lat temu
Nie wiem, jakie kurtki były modne 20 lat temu, jakoś nigdy mnie to nie interesowało. Kieruję się własnym gustem, a nie tym, co noszą lub nosili inni.
Np. noszę szarawary, o których nie wiem, kiedy i wśród kogo były modne - są wygodne i mi się podobają. Po prostu.
brudne buty, brzuchy od piwska.
To już typowe oznaki niedbania o siebie, a to też jest właściwie niezależnie od wieku.
BTW, choć nie wypiłem w życiu ani jednego piwa i nie mam zamiaru, to z tego co się orientuję, otyłość brzuszna bierze się nie z samego picia piwa, tylko z jedzenia kalorycznych rzeczy, do których skłonność podobno często mają ludzie lubiący piwo (zwłaszcza tłuste i słone rzeczy, co też idzie w parze z rozwojem nadciśnienia i ryzykiem zawału i wylewu). Swoje robi też stereotyp, jakoby piwosze nie tylko lubili tłuste mięso i solone rzeczy, ale też byli leniwi i mało aktywni fizycznie, tylko lubili spędzać czas przed telewizorem (skoro o tym mowa, ciekawe, co za szkodnik wymyślił łączenie picia alkoholu i oglądania sportu w telewizji i włączenia tego do spotów reklamujących napoje alkoholowe).

Osobiście mam 35 lat (niedługo 36), a ważę 54 kg - tyle samo, ile ważyłem w momencie zdawania matury i zaczynania studiów.
Czyli można utrzymać młodzieńczą sylwetkę mimo upływu lat, jeśli się chce. Czy też ją odzyskać.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Może dotyczy to tzw. Sebixów i im podobnych. W prawie każdej grupie wiekowej znajdą się zarówno brzydale, jak i stylowi ludzie z klasą. Dotyczy to obu płci.

Nie wiem, jakie kurtki były modne 20 lat temu, jakoś nigdy mnie to nie interesowało. Kieruję się własnym gustem, a nie tym, co noszą lub nosili inni.
Np. noszę szarawary, o których nie wiem, kiedy i wśród kogo były modne - są wygodne i mi się podobają. Po prostu.

To już typowe oznaki niedbania o siebie, a to też jest właściwie niezależnie od wieku.
BTW, choć nie wypiłem w życiu ani jednego piwa i nie mam zamiaru, to z tego co się orientuję, otyłość brzuszna bierze się nie z samego picia piwa, tylko z jedzenia kalorycznych rzeczy, do których skłonność podobno często mają ludzie lubiący piwo (zwłaszcza tłuste i słone rzeczy, co też idzie w parze z rozwojem nadciśnienia i ryzykiem zawału i wylewu). Swoje robi też stereotyp, jakoby piwosze nie tylko lubili tłuste mięso i solone rzeczy, ale też byli leniwi i mało aktywni fizycznie, tylko lubili spędzać czas przed telewizorem (skoro o tym mowa, ciekawe, co za szkodnik wymyślił łączenie picia alkoholu i oglądania sportu w telewizji i włączenia tego do spotów reklamujących napoje alkoholowe).

Osobiście mam 35 lat (niedługo 36), a ważę 54 kg - tyle samo, ile ważyłem w momencie zdawania matury i zaczynania studiów.
Czyli można utrzymać młodzieńczą sylwetkę mimo upływu lat, jeśli się chce. Czy też ją odzyskać.
54 kg 😱 kurczę
Jak malutko, dla mnie facet zaczyna się od 90kg, oczywiście bez urazy, bo nie chcę żeby ta uwaga cię dotknęła.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
54 kg 😱 kurczę
Jak malutko, dla mnie facet zaczyna się od 90kg, oczywiście bez urazy, bo nie chcę żeby ta uwaga cię dotknęła.
OMG, serio. Tessa są różne tutaj osoby i naprawdę mam nadzieję, że jesteś trollem internetowym. Choćbyś miała być top miss świata to odpadasz pod każdym względem Twojej wypowiedzi. Jesteś totalnie okropna robisz urojone widełki jakie 26 lat mężczyźni dziadzieją jak do około 30 roku mężczyźni dojrzewają fizycznie co niektórzy. Druga sprawa brzmisz jak strasznie zakompleksiona osoba. To teraz powiem Ci tak kochana, po pierwsze każdy z nas ma inne dna i inaczej się starzeją ludzie. Numer dwa facet zaczyna się od 90kg czyli co jesteśmy mięsem? Bo jak mamy przejść na taki język to wybacz, ale to nie będzie fajne. Numer 3 Dywagujecie ze swoją koleżanką na temat dłoni super polecam zgłębić temat Yoshikage Kiry- zacytuję moją Babcię "nie ocenia się ludzkich dłoni i nie komentuje". Może Wy aktualnie chodzicie sobie na "pazki" raz na miesiąc to naprawdę są ludzie, którzy kiedyś nie mieli takich rarytasów i jedynym ścieraczem naskórka była kopana ziemia. Numer cztery wracam do punktu dwa, czyli facetem nie jest Adam Małysz, Kamil Stoch, Albert Einstein, 95% piłkarzy w tym Messi, Ronaldo, Lewandowski, wszyscy uczestnicy sztuk walk do wagi 90kg(czyli jedna waga męska ciężka jest) no tak i pewnie dla Ciebie również jest mężczyzna co ma 160cm i 90kg, lubisz grubasków? :p A nieee bo minium 190cm wzrostu, zabawny, szarmancki, inteligentny, bogaty, opowiadający ciekawe historie, itd., itd..
Mówisz o swoich urojeniach, a spojrzałem tylko na kilka Twoich wpisów, ale proszę tu jest Twoje zdanie "Właśnie takie opinie wpłyneły na moją znaczną niechęć do Polaków. Skoro nie potraficie szanować swoich kobiet, to być może lepiej, że wychodzą za mąż za obcokrajowców.".
Nie wiem czy powołujesz się na opinie innych, ale muszę tylko skwitować bo już odpowiedź robi się mega długa i zaraz powiesz, że mam kompleks. Nie nie mam. Po prostu denerwują mnie takie osoby jak Ty co są totalnymi egocentryczkami, a prawda jest jedna masz kompleksy, opinia innych gdzie tak naprawdę jak patrzą na Twoje piersi to są w większości pod zachwytem, trudno mówią to na głos może inaczej nie potrafią, ale na pewno nie mają na celu obrażania Twojej osoby. Po prostu zmień siebie, zmień nastawienie, i odrzucaj osoby, które działają negatywnie na Twoje życie.
I jak szukasz miłości to życzę Ci powodzenia, ale jak mówisz takie rzeczy na żywo to wątpię, aby mężczyzna był zainteresowany. Jeszcze tylko dorzuć combo Yoga+vege+feminist+alllivesmatter+#metoo(które zrujnowało życie wielu mężczyznom, aktualnie niszczą życie zespołowi RAMMSTEIN najbardziej jego frontmanowi Tedowi bo naćpane fanki chciały się bzykać, ale okazało się, że były tylko "mięsem do zabawy" i teraz płaczą w mediach społecznościowych, że zostały zgwałcone. Ojejku jakie to smutne pchać się w paszczę lwa i dziwić się, że jest się zjedzonym.
A walić to idę spać może kiedyś mokry sen Kabaretu Limo się sprawdzi i zostaną tylko ludzie myślący na Ziemi.

Papatki

A jakie lubię kobiety, generalnie takie co uprawiają sport już mają duży plus bo mają lepsze figury. Jestem osobą co podziwia piękno więc i tak samo może mi się podobać kobieta czarnoskóra, azjatka czy europejka. Przykro mi nie potrafię się zakochać dlatego nie rozmawiam z kobietami i nawet nie próbuję bo wiem, że zranię drugą stronę, a nie ma po co robić przykrości innym. Jeśli chodzi o zabawy seksualne- spoko, ale nie zakocham się przez to też.
Bardziej mogę napisać co mi się w kobietach niepodoba, po pierwsze wybaczcie, ale za duże piersi to nie moja bajka, małe piersi również lubię umiarkowane i pasujące do figury. Poślady+uda uwielbiam jak dla mnie wciąż najlepsze nogi mają pływaczki(pływałem sporą część życia) i pięknie im to współgra z pośladkami więc jak kobieta ma uda grubości łydek to niestety nie jest w moich preferencjach.
Miałem styczność z kobietą praktycznie o każdej wadze nawet takie "++", ale aktualnie, ani nie porwę się na skały, ani na fałdki musiałbym się zakochać i zacząć dbać o nią inaczej nie chciałoby mi się.
Mógłbym pisać i pisać, ale prawda jest jedna charakter i musi mieć w sobie to coś, a wygląd pójdzie na odstawkę.

Papatki V2
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
OMG, serio. Tessa są różne tutaj osoby i naprawdę mam nadzieję, że jesteś trollem internetowym. Choćbyś miała być top miss świata to odpadasz pod każdym względem Twojej wypowiedzi. Jesteś totalnie okropna robisz urojone widełki jakie 26 lat mężczyźni dziadzieją jak do około 30 roku mężczyźni dojrzewają fizycznie co niektórzy. Druga sprawa brzmisz jak strasznie zakompleksiona osoba. To teraz powiem Ci tak kochana, po pierwsze każdy z nas ma inne dna i inaczej się starzeją ludzie. Numer dwa facet zaczyna się od 90kg czyli co jesteśmy mięsem? Bo jak mamy przejść na taki język to wybacz, ale to nie będzie fajne. Numer 3 Dywagujecie ze swoją koleżanką na temat dłoni super polecam zgłębić temat Yoshikage Kiry- zacytuję moją Babcię "nie ocenia się ludzkich dłoni i nie komentuje". Może Wy aktualnie chodzicie sobie na "pazki" raz na miesiąc to naprawdę są ludzie, którzy kiedyś nie mieli takich rarytasów i jedynym ścieraczem naskórka była kopana ziemia. Numer cztery wracam do punktu dwa, czyli facetem nie jest Adam Małysz, Kamil Stoch, Albert Einstein, 95% piłkarzy w tym Messi, Ronaldo, Lewandowski, wszyscy uczestnicy sztuk walk do wagi 90kg(czyli jedna waga męska ciężka jest) no tak i pewnie dla Ciebie również jest mężczyzna co ma 160cm i 90kg, lubisz grubasków? :p A nieee bo minium 190cm wzrostu, zabawny, szarmancki, inteligentny, bogaty, opowiadający ciekawe historie, itd., itd..
Mówisz o swoich urojeniach, a spojrzałem tylko na kilka Twoich wpisów, ale proszę tu jest Twoje zdanie "Właśnie takie opinie wpłyneły na moją znaczną niechęć do Polaków. Skoro nie potraficie szanować swoich kobiet, to być może lepiej, że wychodzą za mąż za obcokrajowców.".
Nie wiem czy powołujesz się na opinie innych, ale muszę tylko skwitować bo już odpowiedź robi się mega długa i zaraz powiesz, że mam kompleks. Nie nie mam. Po prostu denerwują mnie takie osoby jak Ty co są totalnymi egocentryczkami, a prawda jest jedna masz kompleksy, opinia innych gdzie tak naprawdę jak patrzą na Twoje piersi to są w większości pod zachwytem, trudno mówią to na głos może inaczej nie potrafią, ale na pewno nie mają na celu obrażania Twojej osoby. Po prostu zmień siebie, zmień nastawienie, i odrzucaj osoby, które działają negatywnie na Twoje życie.
I jak szukasz miłości to życzę Ci powodzenia, ale jak mówisz takie rzeczy na żywo to wątpię, aby mężczyzna był zainteresowany. Jeszcze tylko dorzuć combo Yoga+vege+feminist+alllivesmatter+#metoo(które zrujnowało życie wielu mężczyznom, aktualnie niszczą życie zespołowi RAMMSTEIN najbardziej jego frontmanowi Tedowi bo naćpane fanki chciały się bzykać, ale okazało się, że były tylko "mięsem do zabawy" i teraz płaczą w mediach społecznościowych, że zostały zgwałcone. Ojejku jakie to smutne pchać się w paszczę lwa i dziwić się, że jest się zjedzonym.
A walić to idę spać może kiedyś mokry sen Kabaretu Limo się sprawdzi i zostaną tylko ludzie myślący na Ziemi.

Papatki
@GadajacaSosna niby wszystko w punkt, tylko gdyby te słowa jeszcze trafiały i skłaniały do jakichkolwiek przemyśleń...

Niestety, jak to mówi @sheepdog - "szkoda nafty".
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nie ukrywam, że na ulicy wieszam oko na tych zgrabnych. Wiek? Od nastolatek do nawet lekko przejrzałych ;) 50+ potrafi nieraz rozłożyć na łopatki. Tyle w temacie przeglądu zewnętrznej reklamy. Jeżeli jest sposobność na zawiązanie relacji, poznanie się i stwierdzenie, że to zajebista babka, to kryteria wyglądu poszerzają się u mnie daleko poza granice tego, co podoba mi się na pierwszy rzut oka :) Zresztą sam nie jestem bożyszczem kobiet i żadna w kolejce po bułki nie rozbiera mnie wzrokiem 😂 Ale generalnie kobiety mnie lubią - z ogromną wzajemnością - przy bliższym poznaniu i po prostu wiem, że coś mogłoby z tego być, gdybym miał na co dzień mniej ogłady 😂
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nie ukrywam, że na ulicy wieszam oko na tych zgrabnych. Wiek? Od nastolatek do nawet lekko przejrzałych ;) 50+ potrafi nieraz rozłożyć na łopatki. Tyle w temacie przeglądu zewnętrznej reklamy. Jeżeli jest sposobność na zawiązanie relacji, poznanie się i stwierdzenie, że to zajebista babka, to kryteria wyglądu poszerzają się u mnie daleko poza granice tego, co podoba mi się na pierwszy rzut oka :) Zresztą sam nie jestem bożyszczem kobiet i żadna w kolejce po bułki nie rozbiera mnie wzrokiem 😂 Ale generalnie kobiety mnie lubią - z ogromną wzajemnością - przy bliższym poznaniu i po prostu wiem, że coś mogłoby z tego być, gdybym miał na co dzień mniej ogłady 😂
Niestety te 50+ to przeważnie kobiety które nie mają czasu dbać o siebie i za bardzo pozwalają sobie jeść złe żarcie. Ale mam tak samo - na ulicy oko zawieszę na zgrabnej młódce, jednak jeśli miałbym wybierać między 20 a zadbaną 50 to wybiorę 50. Co do poszerzania horyzontów - rozmowa może i trochę zmieni, ale jednak jeśli kobieta jest zaniedbana kosmetycznie to, owszem, mogę z nią pogadać i jest miło, jednak do łóżka już bym jej nie ciągnął
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Z moich obserwacji ok wiek to tylko cyfry ale kobiety w przedziale pomiędzy 30 a 40 mają moim zdaniem najwięcej do zaoferowania i najlepiej idzie się z nimi dogadać. Uwielbiam też tą ich wyzwoloną naturę, one po prostu korzystają z życia i z tego że mają seksowne ciało. Wiedzą że stać je na wiele i nie zadowolą się ochłapem. Poniżej 30 dziewczyny jeszcze nie są siebie tak świadome tzn więcej pierdolenia o seksie niż realnych umiejętności. Powyżej 40 to jeszcze dla mnie nie na teraz.
 
Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Z moich obserwacji ok wiek to tylko cyfry ale kobiety w przedziale pomiędzy 30 a 40 mają moim zdaniem najwięcej do zaoferowania i najlepiej idzie się z nimi dogadać.
Zgodzę się z tym, że z takimi kobietami najłatwiej jest się dogadać. Pewnie dlatego, że jestem właśnie w takim wieku. Jednak jeśli chodzi o wygląd to muszę powiedzieć, że wciąż najbardziej podobają mi się młodsze. Jak mam wskazać wiek to niech będzie, że do 25 lat 😶
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Bazuję na tym co obserwuję i gdy miałem te 20-25 lat jeszcze było ok ale to jak teraz wyglądają i ubierają się dziewczyny w tym wieku bardziej mnie odpycha niż przyciąga. Mam 39 lat i kobiety wiekowo z tych okolic są naturalnie piękne, nie muszą się szpecić, one kurde wiedzą że mniej znaczy więcej. Nie wiem czy i kiedy młode kobiety to przetworzą.
 
Mężczyzna

KosmosLBN

Nowicjusz
Zarówno w moim jak i Twoim przedziale wiekowym trafiają się takie, które swoim stylem ubioru czy makijażem szpecą swoją naturalną urodę. Najważniejsze, że mamy różne gusta w tym temacie i zapewne nie będziemy musieli się nigdy o żadną z nich ze sobą bić 😅
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry