• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie prezerwatywy na pierwszy raz kobiety polecacie użyć?

Misteruv

Nowicjusz
Cześć mam pytanie ponieważ nie wiem ktore prezerwatywy wybrać. Dla mnie to bez różnicy ale moja kobieta ma pierwszy raz i chciałbym żeby było jej przyjemnie. Czy ktoś wie jakie będą najlepsze?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Może bez lateksu, żeby nie dostała uczulenia. A jak nie ma uczulenia to lelo hex jest wytrzymałe
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Potwierdzam to co dwie Panie napisaly powyżej. Skynyna prawie nie czuć że się go ma w ogóle ( jak widać dla obydwóch stron )
 
Mężczyzna

Ilikebanana

Seks Praktykant
Tylko Skyn ma delikatną wadę, nawet te XL są małe. Nie dla każdego faceta się nadadzą. Skyn XL rozmiarem jest jak zwykły durex. Aczkolwiek nie śmierdzą lateksem i tu mają duży plus
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Tylko Skyn ma delikatną wadę, nawet te XL są małe. Nie dla każdego faceta się nadadzą. Skyn XL rozmiarem jest jak zwykły durex. Aczkolwiek nie śmierdzą lateksem i tu mają duży plus

A próbowałeś innych bez lateksu?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Tylko Skyn ma delikatną wadę, nawet te XL są małe. Nie dla każdego faceta się nadadzą. Skyn XL rozmiarem jest jak zwykły durex. Aczkolwiek nie śmierdzą lateksem i tu mają duży plus
To jak żadne już nie pasują to zostaje rozwiązanie- kobieta zakłada prezerwatywę damską

 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Potwierdzam to co dwie Panie napisaly powyżej. Skynyna prawie nie czuć że się go ma w ogóle ( jak widać dla obydwóch stron )
Tak to prawda. Skyny są ultracienkie, skuteczne, wytrzymałe, rozciągliwe, nie pękają jak głupie jak inne kondomy, są miłe w odczuciu, no i kutas w skynach wygląda całkiem nieźle🤔😁😎
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Potwierdzam to co dwie Panie napisaly powyżej. Skynyna prawie nie czuć że się go ma w ogóle ( jak widać dla obydwóch stron )
Tak to prawda. Skyny są ultracienkie, skuteczne, wytrzymałe, rozciągliwe, nie pękają jak głupie jak inne kondomy, są miłe w odczuciu, no i kutas w skynach wygląda całkiem nieźle🤔😁😎
 
Mężczyzna

HorseBoy

Cichy Podglądacz
Ja od siebie mogę polecić mySize, ze względu na ogromny wybór rozmiarów pomiędzy 45, a 72mm. Dwie grubości do wyboru.
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
A ja polecam gumki z Lidla (Mondos) są do wyboru dwie grubości - cienkie a także klasyczne. Równie dobre są prezerwatywy z biedronki New Caress (tutaj niestety jest tylko jedna grubość do wyboru ale wg mnie są cieniutkie). Używam ich ponad 10 lat więc zużytych zostały tysiące. Sex wcale nie taki delikatny a nigdy żadna nie pękła. Cena bardzo korzystna bo 8 zł za 12 szt.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry