• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Witaj w klubie!
Wygoda niesamowita. Chcesz siku - idziesz w ustronne miejsce i nie musisz świecić dupskiem.
Oh wait.. XD
Hahaha, z tej strony na to nie spojrzałem XD
Za to ja mam problem z sukienkami taki, że nie umiem sobie żadnej wybrac. Za często jest tak, że większe rozmiary są za szerokie, a mniejsze za krótkie. Znasz może jakiś fajny sklep w którym mógłbym się rozejrzeć? Albo może Ty byś mnie w czymś widziała? Dawno nie pytałem kobiety o radę odnośnie takich zakupów :D
 
L

lingster

Guest
Ooooo kochany, ja jestem totalne bezguście, także z tym to nie do mnie :D
Ale zawsze możesz większy rozmiar oddać do krawcowej na przeróbki, w domu ubierasz, szpilkami zaznaczasz co i gdzie ma być zwężone i już, pani powiesz ze dziewczyna Cię prosiła XD
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Twierdziłas, że podobają Ci się zdjęcia, także wierzę, że jednak masz dobry gust :D
Z krawcową niegłupie, ale chyba jestem za dużym leniuszkiem. Po prostu chyba kupię mocno dopasowana sukienkę :D
 
L

lingster

Guest
I się zdziwisz, jak Ci na dupie pęknie albo się podwinie XDDDDD
Nie No. Musisz się zmierzyć i na tej podstawie szukać sukienek, później się nauczysz siebie to będziesz wiedział od razu, co wybrać :D
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Styl domowy 🥰😈
 
S

sevicolc

Guest
Przyznam się, że ja, heteroseksualny facet, mam problem z femboyami. Ale w takim sensie, że czuję do nich pociąg jak do kobiety. Niedawno kręciłem nawet z jednym, ale nic z tego nie wyszło, bo trochę bałem się reakcji otoczenia, znajomych, itp.

Uważam jednak, że jesteście słodcy i czekam aż wrzucisz kolejne fotki, bo tych dotychczasowych nie widziałem :LOL:
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Dawno nic ode mnie tutaj nie było, takze takie na szybko i przy okazji :*


Do tego krótki filmik
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry