• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie?

drzewostan2

Cichy Podglądacz
Czasami próby rozmowy na różne tematy erotyczne z żoną kończą się dość szybko, próby sprawdzenia czegoś nowego również. Rozmowa na czacie z obcą kobietą daje wiele możliwość, człowiek czuje, że może więcej powiedzieć ale również pokazać.
Mnie osobiście podnieca rozmowa i wzajemne podniecanie, super jeśli używa się do tego kamery a najlepiej dwóch kamer, ale wszystkiego nie można mieć. Lubię jak obca kobieta patrzy jak się bawię ze sobą, jak widzę że ten widok ją podnieca, bywa że sama się również zabawia, pokazuje to, ale również podnieca widok samych ust które zagryza widzac moją zabawę na kamerce. Podniecenie niesamowite odczuwam, które narasta do momentu na który oboje czekamy ona żeby zobaczyć mój obfity wytrysk i ja żeby dobrze go zaprezentować przed kamerką. Nie często mi się taka zabawa zdarza, chociaż parę takich było przypadkowych i nie zawsze w komfortowych warunkach :) (ktoś mógł nas nakryć). Podsumowując od czasu do czasu dobrze jest się tak odprężyć, towarzyszy temu specyficzne podniecenie.
 
L

lingster

Guest
To fajnie masz, jakby mój mąż się tak puszczał w internecie będąc ze mną, to szybciej by pożegnał się ze stanem małżeńskim niżby zdążył chociaż słowo powiedzieć.
Chyba, że Twoja żona o tym wie, to inna sprawa i zwracam honor. :)
 
C

col. Greg

Guest
W nawiązaniu do drzewostanu jednym z najbardziej erogenno-satysfakcjonujących jest widok kobiety a jeszcze lepiej młodej dziewczyny przygryzającej nieco wargi wraz z jej narastającym podnieceniem. Jest dla mnie jest to jeden z najpiękniejszych przejawów emocjonalno-fizycznego podniecenia kobiety i sprawdzian"żę nie oszukuje" bo inaczej pogryzła by sobie usta/hi,hi/!
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Jeżeli własna kobietę cie nie kręci to chyba coś jest nie tak. Problemem nie jest sam problem, ale podejście do problemu. Uważam, że wszystko wymaga pracy i czasu. Propozycje, kompromisy. Znalezienie wspólnego punktu zaczepienia
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry