• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

L

lingster

Guest
W pełni się zgadzam , jak przypadkowo wyszedł na jaw mój fetysz to zostałem nieźle wyśmiany.
A to już jest smutne. Wychodzi na to, ze p0laki akceptują tylko te fetysze „wygodne” i najbardziej typowe, a reszta to anomalia.
No, ale niczego innego się w sumie nie spodziewałam.
Chcesz się wyzywać nie ma problemu
PSZE PANI BO ONA MNIE WYZYWA!!!!1jedenone
Pilnuj się teraz
Aż mi pociekło na samą myśl o byciu obserwowaną, mrrrrau!
Witam w gronie followersów, nie zapomnij zasubskrybować kanału oraz wcisnąć dzwoneczka.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
A to już jest smutne. Wychodzi na to, ze p0laki akceptują tylko te fetysze „wygodne” i najbardziej typowe, a reszta to anomalia.
No, ale niczego innego się w sumie nie spodziewałam.

PSZE PANI BO ONA MNIE WYZYWA!!!!1jedenone

Aż mi pociekło na samą myśl o byciu obserwowaną, mrrrrau!
Witam w gronie followersów, nie zapomnij zasubskrybować kanału oraz wcisnąć dzwoneczka.
Dobrze że jeszcze ktoś Cię tu czyta bo w życiu nikt na pewno nie chce, dowartościować chcesz się tutaj , bo Twój eks kopną Cię w dupę, dorośnij dziewczynko
 
L

lingster

Guest
@Biedrononeczka to max twoich możliwości?
PS. Wkurwiła piszemy przez u zwykłe, chyba że u ciebie to miara złości, to czuję się zaszczycona. Muah! 😘
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Ktoś zrobi porządek z tym gościem? Plujesz się jak małolat w malinach a nawet nie potrafisz napisać normalnie posta, cytujesz nawet sam siebie.... Nie warto z nim dyskutować bo jak to mawiał pewien mędrzec "nie polemizuję z debilami bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...."
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Ktoś zrobi porządek z tym gościem? Plujesz się jak małolat w malinach a nawet nie potrafisz napisać normalnie posta, cytujesz nawet sam siebie.... Nie warto z nim dyskutować bo jak to mawiał pewien mędrzec "nie polemizuję z debilami bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...."
Przecież rano pan Biedronek dostał kilkudniowego bana więc coś z nim zrobiono ;)

Pisałam wczoraj w tej sprawie do @Konik121
Cierpliwości 🥰
Szacun za podejście! Nie pracuje tutaj na etat więc cierpliwość jest mile widziana i niektóre działania wymagają czasu ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry