• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie spotkałem jeszcze kobiety, która chciałaby zobaczyć mnie w damskich ciuszkach(może dlatego, że mam króciutkie go peniska), a samemu się nie przebieram.
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Ja ze swoją dziewczyną raz zrobilem wymianę. Ona założyła moje bokserki, a ja założyłem jej stringi. Osobiście widok mojej dziewczyny w moich bokserkach nie przypadł mi do gustu, ale ja jej w stringach tak i to nawet bardzo. Wtedy wydawało mi się, że to nie przez stringi, bo zawsze mówi, że mi zazdrości tylka... ale jak przeczytałem w tym temacie, że dziewczyny to lubią to myślę, że coś w tym może być.
 
L

lingster

Guest
Super wyglądasz w takich stylówkach 😃🥰. No i ładna figura😊. Nie mogę się doczekać nowego sezonu sex education, w którym Eric lubi się ubierać w sukienki, malować się i mieć pomalowane paznokcie
Czyli już nie musze oglądać, dzięki :D
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Cóż, dla tych którym się podoba (i dla mojej uciechy :D) na miły poranek parę stylowek 🤭

Przyjadę z kolegami , wypniesz się 😄😄😄😄
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Mówisz masz. Chociaż nie miałem pod ręką swoich sukienek, musiałem pożyczać od koleżanki. Bardzo mnie cieszy taki komentarz od kobiety. Większość niestety skwitowała by śmiechem taki ubiór.

Zajebiście męsko wyglądasz 😂😂😂😂😂
 
L

lingster

Guest
@Patrys97 nie karm trolla, niech się dziecko brandzluje ze szczęścia, że komuś ciśnie. Takim smutnym osobom tylko to pozostało :)
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Tak jak w temacie, co uważacie na temat femboyów? Ja się jaram, choć sam osobiście nie mam tendencji do tego aby być femboyem w 100%. Lubię rajstopy, pończochy, stringi i ewentualnie dresowe sukienki, ale nic ponadto. W załączniku pare zdjęć do oceny :)

Najważniejsze że tobie to sprawia przyjemność, swoją drogą na nie których zdjęciach wyglądasz lepiej niż nie jedna kobieta.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Nimfuś, uwierz. Na końcu języka mam mniej wybredne określenia :)
mi osobiście to się nie widzi, ale nie neguje za takie tematy kogoś, kto sobie to prywatnie praktykuje, sęk w tym że jesteśmy narodem mało akceptującym pewnego rodzaju zachowania i tyle. Sam się nauczyłem, że nie ma co być w życiu hardym boyem co zna tylko 3 kolory i by wszystkie kobity lizał, dupczył i takie tam inne, jak co niektórzy :)
 
L

lingster

Guest
mi osobiście to się nie widzi, ale nie neguje za takie tematy kogoś, kto sobie to prywatnie praktykuje, sęk w tym że jesteśmy narodem mało akceptującym pewnego rodzaju zachowania i tyle. Sam się nauczyłem, że nie ma co być w życiu hardym boyem co zna tylko 3 kolory i by wszystkie kobity lizał, dupczył i takie tam inne, jak co niektórzy :)
No i wszystko ♥️
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry