• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

P1R3R0

Cichy Podglądacz
@Biedrononeczka
Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale chyba jakimś buntowniczym, forum zweryfikowało. Musisz się pogodzić z tym, że to nie średniowiecze i ludzie mają swoje fantazje, czasem grono takich ludzi jest większe lub mniejsze, to nie jest ważne. Zamiast nazywać coś śmiesznym, co raczej prowadzi do negatywnych odczuć u autora pomiń, nie patrz, nie wchodź. Możesz się bronić że każdy ma prawo do swojej opinii i jest wolność słowa. Ale jeśli nie słowa otuchy i podziwu to po co inne? Próbowałeś kiedyś podejść do obcego otyłego i powiedzieć do niego grubasie prosto w twarz? Zapewne nie. Gdybys zrobił to w przestrzeni publicznej zrozumiałbyś różnice pomiędzy swoimi wypocinami a przejściem obok tego.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
@Biedrononeczka
Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale chyba jakimś buntowniczym, forum zweryfikowało. Musisz się pogodzić z tym, że to nie średniowiecze i ludzie mają swoje fantazje, czasem grono takich ludzi jest większe lub mniejsze, to nie jest ważne. Zamiast nazywać coś śmiesznym, co raczej prowadzi do negatywnych odczuć u autora pomiń, nie patrz, nie wchodź. Możesz się bronić że każdy ma prawo do swojej opinii i jest wolność słowa. Ale jeśli nie słowa otuchy i podziwu to po co inne? Próbowałeś kiedyś podejść do obcego otyłego i powiedzieć do niego grubasie prosto w twarz? Zapewne nie. Gdybys zrobił to w przestrzeni publicznej zrozumiałbyś różnice pomiędzy swoimi wypocinami a przejściem obok tego.
Masz rację co piszesz, zgadzam się z Tobą ale taką mam naturę, to co niektórzy nazywają fetyszem dla mnie to zwykłe zboczenie , a wiedz że już sporo lat za mną z tym zagadnieniem, pozdrawiam
 
Mężczyzna

Lewap

Nowicjusz
Pończochy samonośne ogólnie są extra , tak samo jak spodnie rurki też dobrze leżą na naszych nogach szczupłych :)
 
P

Pico

Guest
Sam sie zastanawiam nad rajstopami teraz. Jedyny problem jest taki że teraz ciepło sie robi i ciężko będzie teraz w nich chodzić
 
L

lingster

Guest
Jeszcze z tydzień będzie okej, jak temperatura idzie w gore tak powyżej 16-17 stopni to już trochę gorzej :p
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Moje zadanie jest takie. Każdy niech ubiera sobie to na co ma ochotę i tak naprawdę to co komu do tego... Oczywiście pewnie jak bym zobaczył faceta w sukience (o ile bym poznał bo czasem na zdjęciach się dziwię że tak mężczyznę można ubrać aż dochodzi do pomyłki) to na pewno zareagował bym na to ale to dlatego że ta osoba się wyróżnia. Oraz sam mam swoje fantazje/zboczena przez które również mogę być dyskryminowany. Krzywdy nikomu tym nie robisz.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Moje zadanie jest takie. Każdy niech ubiera sobie to na co ma ochotę i tak naprawdę to co komu do tego... Oczywiście pewnie jak bym zobaczył faceta w sukience (o ile bym poznał bo czasem na zdjęciach się dziwię że tak mężczyznę można ubrać aż dochodzi do pomyłki) to na pewno zareagował bym na to ale to dlatego że ta osoba się wyróżnia. Oraz sam mam swoje fantazje/zboczena przez które również mogę być dyskryminowany. Krzywdy nikomu tym nie robisz.
To co sobie robisz to nikomu nie powinno przeszkadzać, bo jest Twoje
 
L

lingster

Guest
Chyba ustawiłem tak zdjęcia żeby wygasły po 2 tygodniach. Teraz żałuję, bo musiałem je przez przypadek usunąć też z telefonu i nigdzie ich nie ma. Jest tu jakiś zboczuszek, który może je zapisał? :D
Nowe rob!!!! :D
I wrzucaj je przez imagehosta, tam możesz założyć sobie album prywatny i wszystko na miejscu, pod ręka :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry