• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Femboys - co uważacie?

Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Wydaje mi się, że jest dziewczęca tak jak zawsze. Chociaż wpływa to tez na nią, ma we mnie też przyjaciółkę z którą może załatwiać wiele kobiecych spraw 😅
Muszę też dodać, że na codzien jestem naprawdę normalnym gościem i twierdzi, że daje jej duża satysfakcję jak chodzę po domu w sukience czy spódniczce i pończochach. No i uwielbia zabawy straponem, ma już ich pięć i chyba na tym nie skończy 😂
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Dobry wybór na dzienno-wieczorne wyjście? Które rajstopy waszym zdaniem lepsze? 🥰

 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Ja to bym wybierał raczej klasykę - czyli te pierwsze, bez wzorów. Zazdroszczę odwagi żeby latać tak po dworzu. Ja sobie tylko rajtki zakładam w domu. Partnerka mówi że nie zwraca na to uwagi, a ja się ekscytuję jak wyjdę na papierosa na chwilę przed dom, ale tak żeby nikt oprócz niej tego nie zobaczył :LOL:
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Ja to bym wybierał raczej klasykę - czyli te pierwsze, bez wzorów. Zazdroszczę odwagi żeby latać tak po dworzu. Ja sobie tylko rajtki zakładam w domu. Partnerka mówi że nie zwraca na to uwagi, a ja się ekscytuję jak wyjdę na papierosa na chwilę przed dom, ale tak żeby nikt oprócz niej tego nie zobaczył :LOL:
No właśnie ta ekscytacja ze mną w pewnym momencie wygrała i musiałem wyjść w końcu tak ubrany na dwór. Nie chodzę też tak po centrum miasta, raczej tylko jak jestesmy z dziewczyna w domku poza miastem 😅
Wczoraj dla mnie stresująca sytuacja było jak spotkaliśmy moje koleżanki właśnie spoza miasta. Serce mi stanęło w gardle jak je zobaczyłem, ale ich reakcja była taka, że najpierw powiedziały że nie spodziewały by się tego po mnie, a później zaczęły mi zazdrościć jakie mam nogi i mówić, że powinienem tak zawsze się ubierać 😅 No ale trzeba też zaznaczyć, że dwie z nich to para lesbijek, także są raczej tolerancyjnymi osobami ☺️

Tak z ciekawości, chodzisz przy dziewczynie też w pończochach, czy już miałaby coś przeciwko? Moja zanim jej kiedyś pokazałem zdjęcie jak w nich wyglądam, to miała przed tym opór, a następnego dnia napisała mi smsa że mam się się wszędzie ładnie pogolic i czekała na mnie wieczorem z przygotowanym straponem 😂
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Dla ludzi czasem nietypowe ubranie wywołuje szok - niestety. Ja jestem człowiekiem który przejmuje się opinią innych, ale mam nadzieję że kiedyś się to zmieni, obawiam się jednak że jak te czasy nadejdą, to będę już za stary :)


Nie bawimy się w strapony etc. Pończoch też raczej nie preferuję bo wolę rajtki - to mój zwykły fetysz i poprostu sam se noszę bo mi w tym wygodnie i miło.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Mężczyzna

Ziuttek

Cichy Podglądacz
Tak jak w temacie, co uważacie na temat femboyów? Ja się jaram, choć sam osobiście nie mam tendencji do tego aby być femboyem w 100%. Lubię rajstopy, pończochy, stringi i ewentualnie dresowe sukienki, ale nic ponadto. W załączniku pare zdjęć do oceny :)

Bardzo mnie to podnieca, nie miałem okazji jeszcze, ale bardzo bym chciał...
 
Mężczyzna

Ziuttek

Cichy Podglądacz
Pytanie na dziś - rajstopy czy pończochy?

Śliczne są te fotki:)
 
Mężczyzna

Ziuttek

Cichy Podglądacz
Pytanie na dziś - rajstopy czy pończochy?

Pończochy, pończochy i stringi 😛
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Tego typu przebieranki kompletnie mi się nie podobają.
Kojarzy mi to się z trqnssexualizmem. Czy nie lepiej zmienić płeć, aby w pełni wyglądać jak mężczyzna lub kobieta?
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Tego typu przebieranki kompletnie mi się nie podobają.
Kojarzy mi to się z trqnssexualizmem. Czy nie lepiej zmienić płeć, aby w pełni wyglądać jak mężczyzna lub kobieta?

Ale czemu miałbym to robić skoro nie czuje się kobietą? Nie przebieram się cały czas i nie mam parcia na to żeby chodzić tak cały czas ubranym. Po prostu podobam się sobie i w sukience i w garniturze ☺️
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie odczuwam chęci patrzenia na tzw. femboy'ów.
Sam też nie mam ochoty przebierać się w damskie ciuchy. Przebrać się w takie ciuchy mógłbym tylko w ramach kinkowej, femdomowej zabawy z partnerką, gdyby chciała zrobić mi feminizację w ramach odgrywania ról i kazałaby mi założyć damską bieliznę, pończochy itd. i chciała mnie pomalować. Na pewno nie zrobiłbym tego sam dla siebie.
 
Mężczyzna

Maciq

Cichy Podglądacz
Elegancko:) mnie to generalnie zawsze ciekawiło... nie, zawsze mnie ciągneło do tego ale nigdy nie próbowałem. Nawet nie tyle co przebieranie sie samemu co ogladanie;) najlepiej w CB:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Inne rozmowy z obcą dziewczyną niż z własną żoną - też tak uważacie? Związki 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry