• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dominujesz czy ulegasz podczas seksu? Ankieta

Dominujesz czy ulegasz? Jaka jest Twoja erotyczna natura? Co bardziej Cię podnieca?


  • Total voters
    142
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Results Summary (taken 2021-11-22)
100%Master/MistressMore info
100%VoyeurMore info
100%SwitchMore info
100%Non-monogamistMore info
93%DominantMore info
84%ExhibitionistMore info
82%Primal (Hunter)More info
78%Brat tamerMore info
76%Primal (Prey)More info
66%ExperimentalistMore info
63%SubmissiveMore info
63%RiggerMore info
56%Rope bunnyMore info
53%DegraderMore info
50%OwnerMore info
44%SlaveMore info
28%VanillaMore info
13%BratMore info
13%PetMore info
11%Daddy/MommyMore info
9%MasochistMore info
8%SadistMore info
3%DegradeeMore info
0%Boy/GirlMore info
0%AgeplayerMore info
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja ogólnie jestem spokojnym facetem i w życiu to robię raczej tak jak moja pani uważa ale jeśli chodzi o "łóżko" to każda kobieta mi ulega, wydaje mi się że jestem całkiem nie zły w te klocki i preferuję ostry ale zarówno namiętny seks, a wydaje mi się że właśnie tego pragną kobiety 😈
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
U mnie raczej dominujący moja żona lubi być zdominowana chodź marzy mi się żeby jednak przejęła kontrolę.
 
Mężczyzna

zerowawa

Cichy Podglądacz
== Results from bdsmtest.org ==
98% Submissive
98% Degradee
93% Slave
84% Rope bunny
82% Experimentalist
79% Brat
72% Voyeur
71% Exhibitionist
71% Pet
67% Non-monogamist
62% Primal (Prey)
46% Masochist
29% Switch
18% Vanilla
3% Degrader
0% Daddy/Mommy
0% Rigger
0% Ageplayer
0% Sadist
0% Owner
0% Master/Mistress
0% Boy/Girl
0% Dominant
0% Brat tamer
0% Primal (Hunter)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Uwielbiam być uległa. Kocham wiązania, pejcze, kulki, kajdanki, a w moich ustach znajduje sie knebel. Oh co ja bym zrobiła aby teraz być taką uległa :sneaky: :devilish:
Ech ! Też to lubię. W tym roku miałam jeszcze więcej takich doznań. W ruinach zamku zostałam zakuta w dyby . Niesamowite uczucie. Byłam nago , nie mogłam się ruszyć a w każdej chwili mógł ktoś nadejść.
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Pytanie do powyższych? Artykułujecie swoje fantazje partnerom? Widzę, że @Tynka realizuje swoje fantazje - z nieznajomym czy ze stałym partnerem? @nati a Ty? Ja niestety głównie fantazje, przy stałej wieloletniej partnerce dziwnie przejść na taki niegrzeczny level.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Pytanie do powyższych? Artykułujecie swoje fantazje partnerom? Widzę, że @Tynka realizuje swoje fantazje - z nieznajomym czy ze stałym partnerem? @nati a Ty? Ja niestety głównie fantazje, przy stałej wieloletniej partnerce dziwnie przejść na taki niegrzeczny level.
Czy artykułuję swoje fantazje partnerom ?
Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Od dziecka byłam bardzo wstydliwa. Chyba aż za bardzo . To wpływ mojej mamy , dla której nagość i seks , to grzech śmiertelny. Mojemu obecnemu chłopakowi bardzo podobała się moja wstydliwość i stwierdził, że mnie z tego wyleczy. Zaczął aranżować sytuacje polegające na pokazywaniu mnie nago innym osobom np. w w saunie czy na plaży dla naturystów. Z czasem zorientowałam się, że jemu wcale nie chodzi o to, aby mnie z nadmiernej wstydliwości wyleczyć ale że ta moja wstydliwość go kręci i podnieca. Z czasem stało się jednak tak, że mnie ta obawa przed pokazywaniem się nago przeszła i zaczęłam nawet odczuwać z tego powodu przyjemność. Uważam się za taką nieco nieśmiałą i nieco zakonspirowaną ale jednak ekshibicjonistkę. Oczywiście chłopakowi o tym nie mówię. I teraz oszukujemy się troszku oboje. On twierdzi, że mnie leczy z nadmiernej wstydliwości ( choć tak naprawdę realizuje swoje fantazje ) a ja udaję, że daję się leczyć choć dawno już przestałam być nadmiernie wstydliwa. Ze realizacją swoich fantazji w tym nieco dziwnym układzie radzę sobie tak, że nie mówię nigdy o nich mojemu chłopakowi bezpośrednie. Wystarczy jednak , że coś mu napomknę. On to "przetrawia" , uznaje za swój pomysł i w końcu realizuje. I tak ja mam to, na co miałam ochotę a on jest absolutnie przekonany, że on to wymyślił . :D
Jest to nieco zabawne a przez to wciągające.
Zdaję sobie sprawę, że z wieloletnią partnerką głupio ci rozmawiać o swoich pomysłach ale może jednak spróbuj. W przeciwnym wypadku zanudzicie się w końcu na śmierć. Jestem absolutnie przekonana, że twoja partnerka też ma w głowie rożne pomysły i pewnie też wstydzi ci się o tym powiedzieć. Koniecznie musicie spróbować . Powodzenia !
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Czy artykułuję swoje fantazje partnerom ?
Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Od dziecka byłam bardzo wstydliwa. Chyba aż za bardzo . To wpływ mojej mamy , dla której nagość i seks , to grzech śmiertelny. Mojemu obecnemu chłopakowi bardzo podobała się moja wstydliwość i stwierdził, że mnie z tego wyleczy. Zaczął aranżować sytuacje polegające na pokazywaniu mnie nago innym osobom np. w w saunie czy na plaży dla naturystów. Z czasem zorientowałam się, że jemu wcale nie chodzi o to, aby mnie z nadmiernej wstydliwości wyleczyć ale że ta moja wstydliwość go kręci i podnieca. Z czasem stało się jednak tak, że mnie ta obawa przed pokazywaniem się nago przeszła i zaczęłam nawet odczuwać z tego powodu przyjemność. Uważam się za taką nieco nieśmiałą i nieco zakonspirowaną ale jednak ekshibicjonistkę. Oczywiście chłopakowi o tym nie mówię. I teraz oszukujemy się troszku oboje. On twierdzi, że mnie leczy z nadmiernej wstydliwości ( choć tak naprawdę realizuje swoje fantazje ) a ja udaję, że daję się leczyć choć dawno już przestałam być nadmiernie wstydliwa. Ze realizacją swoich fantazji w tym nieco dziwnym układzie radzę sobie tak, że nie mówię nigdy o nich mojemu chłopakowi bezpośrednie. Wystarczy jednak , że coś mu napomknę. On to "przetrawia" , uznaje za swój pomysł i w końcu realizuje. I tak ja mam to, na co miałam ochotę a on jest absolutnie przekonany, że on to wymyślił . :D
Jest to nieco zabawne a przez to wciągające.
Zdaję sobie sprawę, że z wieloletnią partnerką głupio ci rozmawiać o swoich pomysłach ale może jednak spróbuj. W przeciwnym wypadku zanudzicie się w końcu na śmierć. Jestem absolutnie przekonana, że twoja partnerka też ma w głowie rożne pomysły i pewnie też wstydzi ci się o tym powiedzieć. Koniecznie musicie spróbować . Powodzenia !
Niestety nie jest to takie proste u mnie. Ale zazdroszczę Waszego podejścia i relacji. Szczególnie jeśli w Twoim opowiadaniu w innym wątku jest ziarenko prawdy :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ostatnio jak szedłem do pracy to widziałem na szyldzie sklepu z bielizną erotyczną wielkie zdjęcie kobiety ze strapon, przez całą drogę nie mogłem przestać się śmiać :) chyba ktoś przesadził :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry