• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dominujesz czy ulegasz podczas seksu? Ankieta

Dominujesz czy ulegasz? Jaka jest Twoja erotyczna natura? Co bardziej Cię podnieca?


  • Total voters
    142
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
Dominacja czy uległość? A może żadna z tych dwóch opcji nie leży w Twojej erotycznej naturze? Podnieca Cię bycie zdominowanym czy dominowanie nad partnerem/partnerką? A może nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia? Może nie przemawia do Ciebie żadne z powyższych? A może lubisz czasem jedno czasem drugie albo z wiekiem zmieniły Ci się upodobania w tym temacie?

Wstawiam ankietę, ponieważ zawsze nurtowały mnie te tematy.
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Lubię dominować, wykorzystując gadżety by partnerka bardziej wyczuła się rolę uległe. Ale też nie stronię od zamiany ról . W końcu dobrze jest się przekonać najpierw na własnej skórze jak to jest być uległym, by wiedzieć do jakich granic można się posunąć i co odpowiada , z jaką siłą A co nie...
 
Kobieta

MarcelaMarcelina

Cichy Podglądacz
Lubię dominować. Odkryłam to dość niedawno i generalnie pod tym względem "dobraliśmy" się z moim chłopakiem. Zawsze pociągali mnie tacy "mięccy" "wrażliwi" "grzeczni" chłopcy, których mogłabym zdominować. W ok 80-85% stosunków z moim chłopakiem, to ja jestem dominującą stroną (najczęściej po prostu się na niego "wbijam" i szaleję). Czasem - i to jest te 20-15 % pozwalam mu na dominację. Ale raczej tylko w ramach ciekawostki i urozmaicenia. Bo mimo, że lubię dominacje, uległy facet, który na chwile staje się "jebaką" też mnie kręci.
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Lubię dominować. Odkryłam to dość niedawno i generalnie pod tym względem "dobraliśmy" się z moim chłopakiem. Zawsze pociągali mnie tacy "mięccy" "wrażliwi" "grzeczni" chłopcy, których mogłabym zdominować. W ok 80-85% stosunków z moim chłopakiem, to ja jestem dominującą stroną (najczęściej po prostu się na niego "wbijam" i szaleję). Czasem - i to jest te 20-15 % pozwalam mu na dominację. Ale raczej tylko w ramach ciekawostki i urozmaicenia. Bo mimo, że lubię dominacje, uległy facet, który na chwile staje się "jebaką" też mnie kręci.
Widać urozmaicenie jest wskazane , by nie było nudy na codzień w sypialni , tylko ogień dym.... A poza tym to trzeba próbować wszystkiego na co ma się ochotę, lub to co Cię interesuje ... W końcu sex to doświadczenie dwojga ludzi , w pełnym tego słowa znaczeniu....
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Dominujący. Podnieca mnie gdy laska nie może się poruszać, jest bezbronna, zdana na mnie, albo gdy czuje taki respekt że wie że lepiej robić co mówię, lubię jak się trochę wstydzi za to co musi robić albo co ja robię, poza tym włącza mi się agresja przy seksie, trzymanie za włosy podduszanie, to nie jest kochanie tylko jebanie. Jeszcze najchętniej to bym teksty walił: "jesteś moją dziwką?" "do kogo należy twoja dupa?" itd
Po orgazmie łagodnieję i zadowalam się lizaniem cipki i pupy.
 
L

lingster

Guest
Niby najczęściej to ja dominowałam, ale to wychodzi tylko z tego, że jak raz mi facet pozwoli przejąć kontrolę, to ja takiemu już nie ulegnę, niestety.
Jakbym spotkała na swojej drodze takiego mężczyznę jak @Solstafir, to już pewne, że bym była tą uległą, także u mnie to ciężko określić.
 
L

lingster

Guest
== Results from bdsmtest.org ==
100% Brat
100% Rope bunny
91% Submissive
89% Degradee
80% Experimentalist
80% Slave
75% Non-monogamist
75% Primal (Prey)
73% Pet
69% Switch
66% Vanilla
58% Exhibitionist
43% Rigger
42% Voyeur
41% Dominant
36% Primal (Hunter)
32% Brat tamer
25% Masochist
11% Sadist
9% Degrader
6% Daddy/Mommy
6% Owner
4% Master/Mistress
0% Boy/Girl
0% Ageplayer

No i mam mieszane uczucia 🙈
 
Mężczyzna

Personal_Jesus

Cichy Podglądacz
== Results from bdsmtest.org ==
86% Rigger
84% Switch
81% Dominant
74% Submissive
74% Rope bunny
66% Experimentalist
62% Brat tamer
54% Vanilla
43% Master/Mistress
39% Degrader
32% Brat
28% Owner
28% Non-monogamist
28% Degradee
22% Exhibitionist
20% Masochist
19% Sadist
15% Primal (Prey)
9% Slave
9% Daddy/Mommy
8% Primal (Hunter)
6% Voyeur
2% Pet
0% Boy/Girl
0% Ageplayer
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Zrobiłam ten test też 😅

== Results from bdsmtest.org ==
98% Rigger
96% Dominant
77% Exhibitionist
76% Ageplayer
75% Voyeur
73% Brat tamer
65% Boy/Girl
57% Owner
54% Primal (Hunter)
45% Vanilla
45% Experimentalist
43% Sadist
36% Degrader
30% Non-monogamist
30% Master/Mistress
27% Switch
13% Pet
9% Masochist
4% Submissive
0% Brat
0% Primal (Prey)
0% Degradee
0% Rope bunny
0% Slave
0% Daddy/Mommy
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
100% Degrader
96% Dominant
87% Owner
84% Master/Mistress
81% Rigger
65% Voyeur
64% Non-monogamist
47% Experimentalist
45% Exhibitionist
39% Primal (Hunter)
34% Brat tamer
30% Sadist
23% Vanilla
13% Daddy/Mommy
9% Masochist
0% Boy/Girl
0% Brat
0% Pet
0% Primal (Prey)
0% Degradee
0% Rope bunny
0% Slave
0% Submissive
0% Switch
0% Ageplayer
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry