• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy miłość w ogóle istnieje?

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Miłość - Źródło z którego można zaczerpnąć w postawie uczciwej pokory bo wypada się nad Nim pochylić - przyklęknąć i obmyć Buzię ... I wówczas oczy nabierają Mądrości w postrzeganiu świata i nade wszystko i przede wszystkim siebie samej /go ...
Dla mnie definicją miłości która stawia mnie do pionu jest animacja którą wkleiłam - kącik melomana ... Pozdrawiam was Ludziki ...
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Oto artystyczne wykonania z czasów, gdy ludzie byli bardziej nawini:

Nikt jednak nie jest w stanie wyjaśnić osobie nieobeznanej z miłością, czym w istocie ta miłość (odmiennopłciowa) jest.
Jeśli chodzi o teksty piosenek, to w tym wypadku nic od tamtych czasów się nie zmieniło bo nadal dotyczą tego samego. I w zasadzie się to nigdy nie zmieni. Ja zakochany też nigdy tak naprawdę nie byłem, w szkole każdy latał za tą samą dziewczyną bo miała wdzięk i była spoko, ale i tak każdemu z klasy dała zasadniczo kosza. Gdy byłem starszy to zwracałem uwagę na osoby z podobną mimiką i tak mam do tej pory. Jednego czego żałuje, to że zraniłem uczucia dziewczyny która za mną szalała. Ale no niestety ja nie byłem nią zainteresowany, ale lepsza była dla niej prawda niż udawanie że jest inaczej.

Tekst tej piosenki mówi o co w tym tak naprawdę chodzi. Chociaż znalazł by tego więcej (Ura bura, Icu Picu, Bara bara, Fiku myku cyku cyku)

Ponieważ większość nie jest za pewne ze Śląska, to wrzuciłem kilka utworów właśnie z tamtego regionu, o tej tematyce. Region jest dość specyficzny, i nie każdy przybysz z zewnątrz zostanie ciepło przyjęty. Ale jeśli chodzi u ich kulturę są mega otwarci i można pogadać o wszystkim.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Chyba się wyłamię bo wg mnie miłość (cokolwiek to znaczy) istnieje. Czemu cokolwiek znaczy? Dla mnie np miłość to zaufanie, możliwość pogadania na każdy temat (czasem trzeba z innej beczki i naprowadzać na właściwy), poczucie bezpieczeństwa. Poznałem moją żonę w wieku 19 lat i nadal jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi. Wiadomo, czasem są kłótnie (a raczej były) ale od pewnego czasu mam bardziej wy...ane na świat zewnętrzny a staram się sprawić przyjemność żonie (kwiaty, kawa, knajpa czy kino) i teraz jest super. Jednocześnie ona nie marudzi gdy ja wyjdę na piwo czy koncert albo stracę się na rejs pod żaglami na dłużej. Dla mnie to właśnie jest miłość, dlatego twierdzę że istnieje.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Z czysto biologicznego punktu widzenia, to chemia i hormony. Nie jakiś stan ściągany nie wiadomo skąd.
Chociaż według mnie to jakieś zamglenie mózgu i serca na początku 😂 a po czasie, w przypadku par długodystansowych, to szacunek i przywiązanie.
U mnie drzwi absolutnie zamknięte na takie głupoty😜 same problemy z tego później. Podziękuję
 
Mężczyzna

Przemek77

Cichy Podglądacz
Kiedyś myślałem, że istnieje. To myślenie zmarnowało mi - sumarycznie czyli zusammen do kupy - kilka ładnych lat życia.
 
Mężczyzna

Aronim

Cichy Podglądacz
Istnieje.
Co to jest to trudno wytłumaczyć komuś kto tego nie czuje, nie poznał, nie przeżył, kto nie trwał w tym przez lata.
I jak to mówił poeta:
"Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił." ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry