• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy miłość w ogóle istnieje?

Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Nie do końca ten temat ale wrzuce tutaj. Mi ostatnio pewna osoba ( bardzo inteligentna ale chora psychicznie, bo jedno absolutnie nie wyklucza drugiego ) przedstawiła wizje świata bez miłości która według tej osoby wyglądała mniej więcej tak :
Miłość, seks i związki nie powinny istnieć. Ludzie nie powinni łaczyć się w pary ani zakładać rodzin tylko żyć jako pojedyńcze wrogie sobie jednostki które się wzajemnie zwalczają. A jedyna interakcja między nimi to morderstwa. Dżungla. Jak w filmie "Noc Oczyszczenia" tylko że 365 dni w roku. I nie w grupach czy gangach tylko każdy sam.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Hm.. a przdłuzenie gatunku miałoby sie odbywac niby w jaki sposob? Nasuwa sie droga gwałtow w wizji tak brutalnego swiata, jednak i nawet to sie wyklucza, kiedy celem istnienia byłoby mordowanie.
Czyli co? Jedno stulecie max. i Ziemia wreszcie byłaby wolna od zarazy, ktora ja coraz bardziej wyniszcza? :unsure:
 
K

Kataryna

Guest
Moim zdaniem wtedy byłaby przemoc i gwałty. Niestety ale chyba do tego nasza cywilizacja dąży. Przekładamy wszystko na własne przyjemności, w pewnym sensie korzystamy z dorobku naszych przodków ale czy dajemy coś w zamian?
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
W wizji tej osoby nie istniałby seks. A co za tym idzie ludzie nie mieliby żadnych potrzeb w tym zakresie. Żadnej potrzeby bliskości itd. A bez potrzeb seksualnych to i gwałty nie miałyby racji bytu.
 
K

Kataryna

Guest
W wizji tej osoby nie istniałby seks. A co za tym idzie ludzie nie mieliby żadnych potrzeb w tym zakresie. Żadnej potrzeby bliskości itd. A bez potrzeb seksualnych to i gwałty nie miałyby racji bytu.
Tylko co miałoby zdusić popęd? Ciężko sobie to wyobrazić.
Generalnie predzej czy później ludzie i tak organizowali by się w jakieś grupy a potem w społeczności.
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Miłość to taki stan który w odniesieniu do związku cały czas ewoluuje, niby jest tak samo ale z czasem ma inne potrzeby, jeszcze trzeba wziąć od uwagę predyspozycje i potrzeby.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Ojej, w miłość nie wierzycie?
W całym tym wątku 99% nie wierzy w nią.
Jak to? A motylki w brzuszku, a fruwanie w obłokach? A to uczucie, ,,że chce się żyć"!
A myślenie o tym Kimś, a sprawianie mu/jej przyjemności, a drobne gesty, całusy.
Przecież miłość tak w 100% nie zależy od nas .... czasem jest silniejsza od nas samych.
:)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ojej, w miłość nie wierzycie?
W całym tym wątku 99% nie wierzy w nią.
Jak to? A motylki w brzuszku, a fruwanie w obłokach? A to uczucie, ,,że chce się żyć"!
A myślenie o tym Kimś, a sprawianie mu/jej przyjemności, a drobne gesty, całusy.
Przecież miłość tak w 100% nie zależy od nas .... czasem jest silniejsza od nas samych.
:)
Widoczne 99% woli ruchanie bez uczuć.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ojej, w miłość nie wierzycie?
W całym tym wątku 99% nie wierzy w nią....

:)
Jesteś niepoprawna marzycielką.
Milosc jest tylko przejściowym uczuciem, a kiedy opadnie czar nowości i fascynacji pozostaje tylko wrogość, nienawiść, walka o "bo mi się należy".
Patrz chociażby na Diane, która przed sądem groziła ujawnianiem tajemnic Dworu, jeśli nie otrzyma królewskich apanaży do konca zycia i nie zachowa tytułu księżnej. Tylko to było ważne!
Po trupach do celu!
Drugi przykład po miłosnego publicznego pieniactwa, czyt. nienawiści mamy w kraju: patrz b. zona znanego na świecie skoczka.

I co Ty na to?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jesteś niepoprawna marzycielką.
Milosc jest tylko przejściowym uczuciem, a kiedy opadnie czar nowości i fascynacji pozostaje tylko wrogość, nienawiść, i walka o "bo mi się należy".
Patrz chociażby na Diane, która przed sądem groziła ujawnianiem tajemnic Dworu, jeśli nie otrzyma królewskich apanaży do końca życia i nie zachowa tytułu księżnej. Tylko to było ważne!
Po trupach do celu!
Drugi przykład po miłosnego publicznego pieniactwa, czyt. nienawiści mamy w kraju: patrz b. zona znanego na świecie skoczka.

I co Ty na to?
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Ech @retnu Ty jak zwykle przyciskasz mnie do muru. ;)
Miłość jest przejściowa? ,,Wrogość", ..nienawiść"? Co Ty opowiadasz?
To tylko w przypadku gdy nie było prawdziwego uczucia.
Owszem, są wyjątki, ale w ogromnej większości tak nie jest, ba...nawet powiem, że prawdziwa miłość nigdy nie umiera!
Szybko się wypala zauroczenie, pożądanie, a to nie to samo co prawdziwa miłość.
Nawet po rozstaniu ta mała iskierka, głęboko na dnie serca się tli do końca życia i to wbrew logice, wbrew samemu sobie. Wiem coś o tym, moi rodzice się rozwiedli, a mama aż do śmierci ojca darzyła uczuciem.
Podajesz tu przykład Lady Di. Od początku nie było dobrze w tym związku. Tam w wyższych sferach obowiązują zupełnie inne zasady. Karol kochał inną kobietę, która w końcu została jego żoną. A z czego miała żyć Diana? Do pracy jako przedszkolanka pójść? Przecież dziennikarze nie daliby jej spokoju.
Żona skoczka... po prostu nie może się pogodzić, że została sama. Przecież za darmo się nie afiszuje, za wzmianki w prasie czy w necie otrzymuje wynagrodzenie. Z tego żyje.
Jestem z moim mężem x lat i jakoś mi nie przeszło. :) Może nie jest jak kiedyś, ta miłość nie jest tak szalona i zwariowana, ale nadal to miłość, tylko bardziej dojrzała.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ojej, w miłość nie wierzycie?
W całym tym wątku 99% nie wierzy w nią.
Jak to? A motylki w brzuszku, a fruwanie w obłokach? A to uczucie, ,,że chce się żyć"!
A myślenie o tym Kimś, a sprawianie mu/jej przyjemności, a drobne gesty, całusy.
Przecież miłość tak w 100% nie zależy od nas .... czasem jest silniejsza od nas samych.
Kobiety nie pozwalają nam wierzyć w miłość. 😁

Ja jednak uważam, że miłość istnieje i może być bardzo silnym uczuciem wśród par homoseksualnych.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ech @retnu Ty jak zwykle przyciskasz mnie do muru. ;)
Miłość jest przejściowa? ,,Wrogość", ..nienawiść"? Co Ty opowiadasz?
To tylko w przypadku gdy nie było prawdziwego uczucia.
No właśnie, nie było prawdziwego uczucia...
A po czym poznać, ze jedna ze stron mimo deklaracji "do końca życia" snuje własne plany? I to nie mające nic wspólnego z deklarowana czysta miłością?
Np. "pokrzywdzona Diana? patrząca na otoczenie spode łba? Tak jakby nie wiedziała, ze w kręgach arystokratycznych posiadanie metres, liczba mnoga, było i jest przywilejem króli, ksiazat itp.
Jeśli nie, to idiotka licząca na cud miłości w koncowym efekcie poparty tysiącami funtów i to do końca życia.
Byla żona skoczka... skandalistka. Wynik miłości.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
@retnu Ok. na przykładzie Lady Di. Inaczej to widzę. Ona była szaleńczo zakochana w swoim mężu. Ale okazało się, że on kocha inną. Kocha a nie się z nią tylko bzyka. Bo gdyby tylko bzykał swoją kochankę pewnie Lady Di przymknęłaby oko. Jego romans trwał latami. Która kobieta by to wytrzymała?
Ja nie! :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tak, może byc, ale jako, ze środowisko jest dość szczelnie zamknięte mało o tym wiemy.
Ależ homoseksualiści wręcz epatują swoją miłością, wiernością, małżeństwami.
Związki homoseksualne oparte są zresztą na uczuciu, gdyż homoseksualiści nie kierują się tak bardzo cechami fizycznymi przy doborze partnera, jak kobiety i mężczyźni heteroseksualni, superstraight. Nie muszą się też kierować kalkulacją co do perspektyw zawodowych stałego partnera.
Homoseksualizm jest mniej naturalny, mniej zwierzęcy, w tym jest więcej kultury. Geje mający "gejdar" ("gejradar") szukają nawet w necie homoseksualistów przypadkowo spotkanych, np. w kolejce do kasy. I to w sposób bardzo delikatny szukają. Kobiety przeciwnie, mają ostre wymagania - teraz to już minimum 185 cm, penis> 17 cm. A marzą o brązowym.
I jak mamy nauczyć się miłości? Kto ma nam ją pokazać? 😁😂🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry