• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy miłość w ogóle istnieje?

Mężczyzna

DruhBoruch

Podrywacz
Łączę się w bólu, też bym się załamał, gdyby w 2025 roku mój telefon nie dostał aktualizacji do ICS.
 
Mężczyzna

Greg.

Erotoman
Witam

Mam telefon od Orange wyprodukowany 12w28.
Podobno Orange oficjalnie powiedziło że nie będzie aktualizacji do ICS i klienci chyba muszą radzić sobie samil.

Niestety telefon pokazuje że nie ma możliwości odblokowania bootloadera.
Generalnie mniej mi zależy na ICS a bardziej na Cyanogenmodzie i roocie.

Pytanie czy jest w ogóle możliwa zmiana systemu w moim telefonie?

Czy komuś udało się coś zrobić z młodszymi telefonami bo z tego co się orientowałem to telefon jest całkowicie zablokowany.

Generlanie Orange zachowuje się jak ostatnie nie powiem co... najpierw spóźniają się z aktualizacją a potem mówią że jej nie zrobią jednocześnie w którymś momencie blokjąc kompletnie telefon.

Normalnie błagam o pomoc... mam dość niepotrzebnych aplikacji i chciałbym mieć kilka dodatków które oferuje CM
Porzuć swoją miłość do Orange i będziesz mocno w temacie:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

ziutek72

Cichy Podglądacz
Jak zmienisz system w telefonie, to przestaniesz go kochać. A co jeśli przy współżyciu dostanie przebicia?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry