• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
Z koleżanką to była kilkudniowa wycieczka z pracy. Dostałyśmy razem pokój w hotelu. Najpierw była impreza wiadomo jak to na takich wyjazdach, ale tak koło 1.00 zawinęłyslśmy się do spania. Zasnęłam szybko, ale po jakimś zbudziły mnie jęki. Szczerze to myślałam, że coś się stało, może brzuch ją boli po alko czy coś takiego. Więc pytam jej, czy wszystko ok. A ona, że tak i mam iść spać. No to próbowałam zasnąć, ale tak jakoś po 10-15 minutach znowu to słyszę. Tylko tym razem byłam bardziej obudzona, to i bardziej do mnie dotarło co się wyrabia :p Słuchałam tak chwilę i w końcu myślę, że muszę to przerwać i pytam ją "Co robisz?". No, a ona szczerze do mnie "Masturbuję się, nie mogłam wytrzymać". Ja niby wiedziałam, ale jednak w szoku byłam, że tak otwarcie, że aż musiałam spytać ponownie, a ta, jak gdyby nigdy nic, że się masturbuje. No i po chwili ciszy mnie pyta, czy idę spać czy pomagam... To pomogłam :D

Z koleżanką już wychodziłyśmy razem na imprezy itd także to nie taka przypadkowa koleżanka z pracy, bo jednak trochę się przyjaźniłyśmy poza nim, ale takiej przygody się nie spodziewałam.

A z kuzynem no cóż, były wakacje, jezioro, pływanie, kajaki. Któregoś dnia starsi poszli na grzyby czy na inną nudną dla nas wyprawę, a my zostaliśmy w domku nad jeziorem. Mieliśmy iść pływać od razu z rana, ale jakoś tak przebraliśmy się w stroje i nam się odechciało (nie pamiętam czemu, może po prawie 2 tygodniach już mieliśmy dość). Ważne, że będąc w tych strojach się zaczęliśmy kłócić o coś i on mnie pociągnął za stanik. Na co ja jego mocniej za kąpielówki, potem on mnie itd. I w sumie z takiej zabawy wyszło, że się praktycznie rozebraliśmy... Skończyło się na wspólnym dotykaniu i masturbacji.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Jak byłem jeszcze nastolatkiem, bardzo lubiałam jeździć do rodziny na wieś. Jednego razu kiedy mój kuzyn był w wojsku, jego narzeczona zaprosiła koleżankę na drinka. Dom był dość duży, podzielony na dwa osobne mieszkania. Mieliśmy we troje mieszkanie dla siebie. Popijając drinki, dziewczyny wpadły na fantastyczny pomysł gry w rozbieranego pokera. Niestety strasznie oszukiwały, dodatkowo alkohol robił swoje. Kiedy siedziałem już przed nimi calutki goły, postanowiły trochę zmodernizować grę. Wpadły na pomysł ze jeśli przegram to muszę wykonać rozkaz. Ja podpity napalony się zgodziłem😅
Kiedy przegrałem kolejne rozdanie, wymyśliły żebym na golasa przebiegł się przez wioskę, od latarni do latarni😂
Rano pamietam jak ciotka przy śniadaniu mówiła ze jakiś zboczeniec goły biegał po wiosce😂😂😂 Ale mieliśmy ubaw 😅
 
Mężczyzna

SensiCuteboy

Cichy Podglądacz
namówiłem dziewczynę do tego żeby zaprosić mojego młodego (kolegę z podwórka z którym miałem swój pierwszy raz i dziesiątki innych później) na małą posiadóweczkę , jakieś alko/drineczki jakieś blanty itp i plan byl taki zeeby jak najbardziej ją sponiewierać i odjebaliśmy tak że miała stan naruszony do tego stopnia że jej ucięło film , jak juz bylo pewne że przez najblizsze 20 min nie bedzie wstawac pewnie, jak nie dluzej. Ściągalismy spodenki i kladlismy się obok na podłodze w 69 i mając na uwadze czy sie nie budzi będąc w jej zasięgu wzroku i w tej pozycji , robiąc mu loda , gdy czulem że zaraz trysnę , wyciągnąłem i trysnąłem jej na spodenki krótkie które miala na luźno po domu , a on na siebie obserwując to wszystko... Nic mnie nigdy tak nie podnieciło jak tamta akcja ;)
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ubrałem na siebie damskie majtki i spódnice. Za dużo procentów było...
a kobiety zakładają męskie ciuchy i jeszcze w nich często wychodzą na ulicę :) ja noszę koszule męża czasem, bo uwielbiam ich krój i kolorystykę
jak mi się bielizna skończyła na wyjeździe to bez problemu jego gatki wciągnęłam... To tylko materiał... Czy tak naprawdę robi to różnicę? Mi to jakoś nie zaszkodziło że były określone jako męskie... Nadal jestem kobietą nie zauważyłam jakiejś przemiany w mężczyznę. Bielizna tej drugiej osoby nie powoduje ani zmiany Twojej płci ani orientacji, to tylko kawałek materiału
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
a kobiety zakładają męskie ciuchy i jeszcze w nich często wychodzą na ulicę :) ja noszę koszule męża czasem, bo uwielbiam ich krój i kolorystykę
jak mi się bielizna skończyła na wyjeździe to bez problemu jego gatki wciągnęłam... To tylko materiał... Czy tak naprawdę robi to różnicę? Mi to jakoś nie zaszkodziło że były określone jako męskie... Nadal jestem kobietą nie zauważyłam jakiejś przemiany w mężczyznę. Bielizna tej drugiej osoby nie powoduje ani zmiany Twojej płci ani orientacji, to tylko kawałek materiału
Kobieta w męskich ubraniach wygląda seksownie, facet - niekoniecznie, choć to kwestia gustu
 
Mężczyzna

Kliklak

Cichy Podglądacz
Podczas służbowego wyjazdu trochę za dużo wypiłem (teraz prawie wcale) i zacząłem dobierać się do koleżanki z pracy ale nic z tego nie wyszło. Rano przy śniadaniu szeptem powiedziałem jej że nie wiedziałem że jest dziewicą i jak bym wiedział to inaczej bym się za to zabrał ona skwitowała to słowami że jak by wiedziała że jestem taki napalony zdjęła by ponczochy ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry