• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

I

iplingta

Guest
Raz po weselu wracałem ze znajomą para i zaprosili mnie jeszcze do siebie na drinka, moj dobry wtedy znajomy o słabej głowie do picia zaczął przysypiać az w końcu zasną na krześle jego dziewczyna wzięła moj telefon miaem tam zdj dziewczyn (byłem sam) zaczęła mowic ze ona ma tez takie cycki i tez takie nogi jak one i rozchylała nogi ja pijany nie dużo myslać wsadziłem tam reke i tak zacząłem jej wkładać palce w cipke a kolega obok spał, pozniej zaprosiła mnie do innego pokoju zeby go nie obudzić. Na nastepny dzien nie docierało do mnie co sie tam odwaliło wgl wstyd było mi sie pokazac koledze na oczy
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Wracając kiedyś autokarem z wesela (w innym mieście było) z całą rodziną, wsunąłem rękę w majtki swojej partnerki i zrobiłem jej dobrze, chociaż było już widno i wszystko było widać jak na dłoni. Wujek z ciotką siedzieli obok i tylko odwracali głowę w drugą stronę. Rodzice też na bank to widzieli.

Kiedyś pewną dziewczynę z którą się spotykałem przyłapał pod moim domem jej mąż. Już wiedział że go ze mną zdradza. Powiedziała mu że właśnie idzie ze mną zerwać i potrzebuje chwilę ze mną pogadać. W czasie kiedy gość stał pod drzwiami ona szybko zrobiła mi laskę, połknęła spermę i wyszła.
 
J

JoseCortez

Guest
Miałem raz taką sytuację, że wracałem z grupką znajomych z imprezy, 3 kolegów i 4 koleżanki, pijani poszliśmy nad rzekę i ktoś rzucił hasło, że kąpiemy się na golasa. Dziewczyny się nie zgodziły i rozebrały się do staników i majtek, a my chłopaki na golasa. Po kąpieli wyszliśmy na brzeg i dziewczyny miały niezły ubaw jak tak staliśmy przed nimi nago. Najwięcej śmiechu wywołał jednak widok mojego penisa bo się okazało że mam najmniejszego z moich kolegów i to bardzo, nawet w stanie spoczynku 😳
 

LostInSpace

Cichy Podglądacz
Masturbacja w parku, masturbacja na obwodnicy obok przejeżdżających samochodów, kompanie się nago w morzu wieczorem na pół dzikiej plaży przy znajomych i koleżance, i jakiejś tam obcej grupce młodzieży, tylko ja byłem nago. I cała mas różnych głupot i eksperymentów z masturbacją, których tu nie wymienię, w tym takie, które nie raz kończyły się średnio dla zdrowia. xP Mam lekkie tendencje masochistyczne. Nie polecam wypełniać pęcherza wodą z kranu, zapalenie pęcherza i szczanie krwią gwarantowane.
 
  • Like
Reactions: tpo
J

JoseCortez

Guest
Byłem raz na ognisku ze znajomymi i po jakimś czasie miałem potrzebę zrobić :poop:, to wytarcia tyłka użyłem liści i bokserek, następnie bokserki wyrzuciłem :D impreza wkrótce przeniosła się do domu kumpla. Na tej domówce oblałem się cały sokiem malinowym, obok mnie stała siostra kolegi z koleżanką i ta siostra powiedziała mi żebym poszedł z nimi na górę to da mi do przebrania czyste ciuchy kumpla. Więc poszedłem z dziewczynami, siostra kolegi dała mi czyste ciuchy a ja pijany stwierdziłem że nie będę wychodził do łazienki się przebrać i w ich obecności ściągnąłem z siebie koszulkę a następnie spodenki i tak stanąłem przed nimi kompletnie nago. Dziewczyny zamurowało, a po kilku sekundach wybuchnęły śmiechem a mój penis zaczął sztywnieć. To spowodowało jeszcze więcej śmiechu ze strony dziewczyn, a ja jak ten idiota powiedziałem do nich dziewczyny nie śmiejcie się ze mnie, wiem że mam małego tylko 10 cm jak stoi :oops:, w tym momencie usłyszeliśmy głos mojego kumpla z za drzwi jak woła swoją siostrę, a ja szybko się ubrałem w czyste ciuchy
 
Mężczyzna

Perwersyjny_Leszek

Nowicjusz
Na jednym z wyjazdów integracyjno-szkoleniowych po imprezie mi i koleżance od PR jeszcze było mało to kupiliśmy wódkę i poszliśmy dalej imprezować ale już do jej pokoju. Nie pamiętam co się wydarzyło, ale jak mnie rano obudziła to czułem zapach cipki bo na twarzy miałem naciągnięte jej majtki i siedziałem na fotelu koło jej łóżka ze spodniami i boxerkami opuszczonymi do kolan a ona miała ślady spermy na bluzce.
Nigdy o tym nie rozmawialiśmy ale od tego wyjazdu jak jesteśmy sami to ma żarty typu "mam na sobie nową bluzkę to postaraj się nie zachlapać jej spermą" i uśmiecha się do mnie.
 
Mężczyzna

michaelski97

Cichy Podglądacz
Gdy wynajmowałem mieszkanie na Airbnb, mieszkałem z prawie 40 letnią kobietą. Bardzo mnie pociągała. Pozwalała mi używać swojej pralki, więc jak jej nie było, brałem z kosza na pranie jej stringi i się w nie spuszczałem, masturbując się nimi itp. Czasami też lekko spuszczałem się na świeżo wyprane, ale tak, by nie zostawić śladów
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry