• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

M

Michal66

Guest
Ja wąchałem i lizałem brudne majtki koleżanek i kuzynek. Pamiętam raz mialem taką sytuację że moja starsza kuzynka zostawiła/schowała pod łóżkiem majtki które ewidetnie dzień wcześniej założyła po stosunku (były prawdopodobnie zalane jej sokami z pomieszaną spermą), mimo to wylizałem je i spuściłem się wnie 😯
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Jak byłam w szpitalu, to sobie masowałam cipeczkę wieczorem pod kołdrą :D Jedna dziewczyna to zauważyła, i się rozniosło po całym oddziale heh :) A potem się chłopaki na mnie patrzyli jak nie wstydliwie, to dwuznacznie, a mi to pasowało ;) I raz tam nawet przy chłopaku tak się położyłam na łóżku, że wyeksponowalam tyłeczek i lekko go wypięłam, a ten chłopak aż się zrobił czerwony ;)
 
Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Coś co robię zawsze od wielu lat.
Jeżeli tylko kogoś odwiedzamy, zawsze korzystam z łazienki i nie po to aby sikać. Te 2 minuty wykorzystuje na znalezienie kosza z rzeczami do prania - jestem fetyszystą.
Tak, co drugi raz zdarza się znaleźć co nie co. Poplamione majteczki, przepocone rajstopki, a czasmi ale rzadko pończoszki trafiają się.
Na co dzień chodzę w pasie cnoty, więc uciechy nie mam, ale wąchanie też jest ekscytujące.
 
Kobieta

Pani Karolina

Cichy Podglądacz
Ja miałam dwa razy taks sytuacji, raz przy wszystkich ,klubie na środku sali. Facet mnie ruchał, wszyscy nas obstawili, klaskali krzyczeli. Jedna kobieta krzyczała, żeby gumkę zdjęła mu ,jak zaczeli wszyscy ,do zdjęłam mu. Ruchał mnie bez ,żeby było lepiej kazałam mu skończyć w środku, naj lepsze że mąż, klaskał i podpuszczał
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Ja miałam dwa razy taks sytuacji, raz przy wszystkich ,klubie na środku sali. Facet mnie ruchał, wszyscy nas obstawili, klaskali krzyczeli. Jedna kobieta krzyczała, żeby gumkę zdjęła mu ,jak zaczeli wszyscy ,do zdjęłam mu. Ruchał mnie bez ,żeby było lepiej kazałam mu skończyć w środku, naj lepsze że mąż, klaskał i podpuszczał
To masz baaardzo tolerancyjnego męża - lub dużą fantazję :)
 
X

xwin1990

Guest
To szkoda ze nie lubi seksu. Bo ja pszepadam
Kiedyś bardziej lubiła, do czasu aż zaczęła mnie zdradzać. Potem nastały ciemne dni ale ostatecznie pozostaliśmy dalej w związku. Jednak Ona się od tamtej pory trochę zblokowała i teraz ja jestem z duużym niedoborem na seksualne wojaże. życie bywa przewrotne.... ;)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ja miałam dwa razy taks sytuacji, raz przy wszystkich ,klubie na środku sali. Facet mnie ruchał, wszyscy nas obstawili, klaskali krzyczeli. Jedna kobieta krzyczała, żeby gumkę zdjęła mu ,jak zaczeli wszyscy ,do zdjęłam mu. Ruchał mnie bez ,żeby było lepiej kazałam mu skończyć w środku, naj lepsze że mąż, klaskał i podpuszczał
I wtedy się obudziłaś.
Kobieto, masz styl pisania trzecioklasisty!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry