• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Nowack1616

Cichy Podglądacz
Kiedyś podglądałem przez okno z ulicy swoją koleżankę z którą wczesniej mieszkałem dzieląc wynajmowany pokój za granicą. Zauważyła mnie,podeszla do okna i zaczęła się bawić cyckami żeby mnie bardziej rozgrzać a ja centralnie przy oknie na ulicy sobie zwaliłem. Było może koło 22,23 i nikt nie przechodził więc mnie poniosło :D. Potem długo myślałem czy ktoś mnie z okna nie widział z drugiej strony ulicy :D
 
Mężczyzna

Warszawa35

Cichy Podglądacz
Przecież żartowałam ! 😼
Też mam czasem wrażenie, że jestem nadmiernie otwarta ..... i aby nikt sobie nie pomyślał nie wiadomo co, to uściślę, że chodzi mi o otwartość na realizowanie różnych pomysłów związanych z seksem i erotyką. 😸
To jakie plany na realizacje w najbliższym czasie? 😈
 
Mężczyzna

atm

Cichy Podglądacz
A czy to było zanim wsadziła go do twojego obbytu czy po tym, jak go już stamtąd wyjęła ? 😺
odjazdowa perwersja, bardzo czesto praktykowana :cool: co do tematu za gówniarza flirtowanie z bliską kuzynką a z fetyszy to ass to ass z partnerką, enema drink, bardziej realne plany to trójkąt z naszą znajomą i dalsza perspektywa trójkąt z crossdresser.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry