• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Na jednym wyjeździe służbowym poszło w szyję ostro i polazlem do klubu go-go tam dałem się namówić na prywatną sesje a że babeczka się słabo rozbierała to sam się rozebrałem i zacząłem tańczyć ochrona cuda na kiju awantura że teraz to mam zapłacić 2k za figle z tancerka no to mówię że oni chyba mi skoro ja goły a ona ubrana. Na szczęście wpier....u nie było ;D teraz śmieszne wtedy nie tak bardzo
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Mając jakieś 13/14 lat , na wczasach w Domu Wczasowym "Słowik" w Ustroniu oglądałem jakiś film na świetlicy. Byłem tam tylko ja i o jakieś dwa lata młodsza dziewczyna.
Oczywiście siadłem obok niej i małymi kroczkami , otarcie udem , ręka na kolanku , nie czując zupełnie żadnego oporu , włożyłem jej rękę do majteczek. Pamiętam , że na cipce miała delikatne dziewczęce włoski. Macałem ją z każdej strony , rozsuwając bezczelnie jej uda , wsuwając dłoń w jej pupę. Kipiałem z podniecenia , więc po chwili siedziałem już ze sterczącym kutasem w dłoni.
Oczywiście dziewczyna mając mojego kutasa przy samej twarzy , udawała , że patrzy na film. W pewnym momencie chwyciłem jej rękę , otuliłem wyprężonego kutasa jej drobnymi paluszkami i zbiłem sobie jej rączką konia. Siedziała później z ręką mokrą od mojej spermy , która spływała po jej paluszkach. Wszystko to trwało ok dwóch godzin
Polowałem później jeszcze na nią żeby być gdzieś z nią sam na sam , ale nigdy nie było to już tak swobodne. Czasem chwilkę ją pomacałem , pomiętosiłem cycunie
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
rękę do majteczek.

Rozsuwając bezczelnie jej uda , wsuwając dłoń w jej pupę.
jej drobnymi paluszkami i zbiłem sobie jej rączką konia.

spływała po jej paluszkach.

pomiętosiłem cycunie
Nie mówię, że tak nie było, ale jak czytam tak pisane historie, to mam wrażenie, że pisze to jakieś dziecko, albo niedojrzała osoba... Strasznie infantylnie napisane (pomijam nielogicznosci typu "siedziała koło mnie i miała kutasa przy twarzy" czy "siedziała obok, rozsunąłem jej uda i wsunąłem dłoń w jej pupę".
 
Mężczyzna

trip2142

Cichy Podglądacz
Kiedyś nasmarowalem sobie dziurkę oliwka bo chciałem spróbować jak to jest być posuwanym. Mialem metalowe dildo i wsadziłem sobie w dupke, bylo tak ślisko, że wskoczyło bez oporu. Na stojącego penisa założyłem pierścień erekcyjny i prezerwatywę, jedna ręka wsadziłem sobie w tyłek dildo a druga ręka robilem sobie dobrze aż się spuściłem w gumkę. Zdjąłem ja z penisa i zawartość wlalem sobie do buzi bo smaku spermy również chciałem spróbować. Miałem niesamowity orgazm i można powiedzieć ze paradoksalnie odrzucały mnie takie zabawy a teraz często je praktykuje
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
Nie mówię, że tak nie było, ale jak czytam tak pisane historie, to mam wrażenie, że pisze to jakieś dziecko, albo niedojrzała osoba... Strasznie infantylnie napisane (pomijam nielogicznosci typu "siedziała koło mnie i miała kutasa przy twarzy" czy "siedziała obok, rozsunąłem jej uda i wsunąłem dłoń w jej pupę".
Akurat na nieścisłości, czy nielogiczne rzeczy bym nie zwracał w ogóle uwagi, bo nie każdy potrafi snuć narrację. Szczególnie w piśmie. Do tego wtórny analfabetyzm dotyka sporo osób. I nie chodzi mi o to żeby wartościować kogoś, bo nie uważam tego za coś złego - wg mnie to normalna kolej rzeczy, jeśli ktoś w dorosłym życiu przestaje pisać opowiadania, czy używać pisma do czegokolwiek innego niż notki.

Przez co umiejętność jasnego wyrażania myśli na papierze zanika. O ile ktoś w ogóle nauczył się tego wcześniej. A dodam, że nie jest to łatwa umiejętności w ogóle. Jak sobie przypomnę, to pomimo, że do 30 bliżej niż do 20, to warsztat pisarski mam gorszy niż niektórzy koledzy już w liceum mieli! A trochę z tekstem pracowałem xD
 
Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
Nie mówię, że tak nie było, ale jak czytam tak pisane historie, to mam wrażenie, że pisze to jakieś dziecko, albo niedojrzała osoba... Strasznie infantylnie napisane (pomijam nielogicznosci typu "siedziała koło mnie i miała kutasa przy twarzy" czy "siedziała obok, rozsunąłem jej uda i wsunąłem dłoń w jej pupę".
Mnie bardziej martwi to o czym jest to opowiadanie i właśnie jakim językiem napisane - bo brzmi to jak fantazja pedofila, a ci często mają tendencję do używania właśnie takiego zdrobnialego języka. To mnie zaalarmowało.

A co do wymyślonych historii, to co z tego? Ktoś miał zabawę pisząc to. Kto inny będzie miał z czytania tego. A komu (tak jak w sumie mi też) będzie zalatywało to niespełnionymi fantazjami czy mitomanią, nie musi przecież tego lubić, ani się na siłę do tego masturbować xD dopóki nikt nikogo nie krzywdzi to nie widzę problemu.

A swoją drogą myślisz, że historia poniżej jest wymyślona czy nie?

Byłem kiedyś na wyjeździe szkolnym i oczywiście jak to zwykle bywa wieczorami, w tajemnicy przed opiekunami łoiliśmy alkohol. Na szczęście była to już klasa maturalna, także wszyscy pełnoletni. No i podczas jednej z takich posiadówek kumpel najebał się do tego stopnia, że wylądował z koleżanką w lóżku. I to literalnie w nim, pod kołdrą :d w pokoju, który - jak to ma miejsce na obozach - wygląda jak ciasna sypialnia. Dla pięciu (o ile mnie pamięć nie myli) osób.
Wtedy w pookoju siedzieliśmy chyba w dziesięcioro. Pokój był koleżanek, które tym razem były gospodarzami spotkania. Wymienialiśmy się tak chyba trzema albo czterema pokojami, żeby nie wzbudzać podejrzeń i mylić ew tropy xD

No ale wracając do najebanego jak szpadel kumpla i koleżanki. W którymś momencie zorientowaliśmy się, że kumpela siedzi na nim, i w dość niedwuznaczny sposób się porusza. Pewnie nasza uwagę zwróciło lekkie trzaskanie drewnianej ramy łóżka obozowego.
Na początku nikt z nas nie do końca dopuszczał do siebie myśli o tym co się teraz dzieje. Spoglądając po sobie, z wykrzywionymi w niezręczności uśmiechami siedzieliśmy tak chwilę w ciszy, przerywanej co jakiś czas trzeszczeniem łóżka i - wtedy już wyraźnie słyszalnym - spaniem koleżanki.
Przyglądalismy się przez chwilę jak siedząca na ziomkuu kumpela, się ociera. Z każdym ruchem jej zaangazowani zdawało się rosnąć, a jej ruch i ciało, w widoczny już sposób, było co raz bardziej rozdygotane... Cdn
 
Kobieta

KasiaKaśka

Cichy Podglądacz
Gdy byłam nastolatką, to pod nieobecność rodziców upiliśmy się z bratem i pokazaliśmy sobie co mamy w majtkach. Przez kilka minut było ciekawie, ale potem było nam głupio.

Za to mój mąż pobił wszystkich, bo kiedyś wysłał zdjęcie penisa naszej córce przez przypadek :D miało pójść tylko do mnie, a zaznaczył dwa kontakty :D
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Gdy byłam nastolatką, to pod nieobecność rodziców upiliśmy się z bratem i pokazaliśmy sobie co mamy w majtkach. Przez kilka minut było ciekawie, ale potem było nam głupio.

Za to mój mąż pobił wszystkich, bo kiedyś wysłał zdjęcie penisa naszej córce przez przypadek :D miało pójść tylko do mnie, a zaznaczył dwa kontakty :D
I jak sie córce wytłumaczył ? Corka ile lat miała wtedy ?😁
 
Kobieta

KasiaKaśka

Cichy Podglądacz
I jak sie córce wytłumaczył ? Corka ile lat miała wtedy ?😁
Tłumaczenie spadło na mnie, bo on był na wyjeździe (dlatego wysyłaliśmy sobie świnstewka zamiast się cieszyć sobą na żywo). W ogóle pisaliśmy w nocy i zorientowalismy się dopiero rano, gdy córka wstała i przyszła do pokoju z niepewną miną powiedzieć co zaszło. Była wtedy na początku liceum, więc miała tak 15-16, powiedziałam jej, że to miało być dla mnie, bo tata musi iść do lekarza bo ma wysypkę czy coś takiego i chciałam by mi pokazał. Generalnie jakoś starałam się wybrnąć. Moim zdaniem nie uwierzyła, ale nie drążyła tematu.
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Tłumaczenie spadło na mnie, bo on był na wyjeździe (dlatego wysyłaliśmy sobie świnstewka zamiast się cieszyć sobą na żywo). W ogóle pisaliśmy w nocy i zorientowalismy się dopiero rano, gdy córka wstała i przyszła do pokoju z niepewną miną powiedzieć co zaszło. Była wtedy na początku liceum, więc miała tak 15-16, powiedziałam jej, że to miało być dla mnie, bo tata musi iść do lekarza bo ma wysypkę czy coś takiego i chciałam by mi pokazał. Generalnie jakoś starałam się wybrnąć. Moim zdaniem nie uwierzyła, ale nie drążyła tematu.
No raczej w tym wieku,to nie uwierzyła hehe 😀 Młodzież jest dzisiaj bardziej ogarnieta,niż 40 lat temu więc sama rozumiesz...😆😆
 
Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
U mnie z perwersyjnych na pewno będzie to seks z koleżanką z pracy na wyjeździe. Nie jestem les i nie sądziłam, że tak się to skończy.

Z wstydliwych to pieszczoty z kuzynem za dzieciaka.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry