• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej pruderyjnego/wstydliwego zrobiliście

Mężczyzna

Dexxen

Cichy Podglądacz
a no i przespałem sie z koleżanką z pracy na wyjeździe służbowym (weekend wyjazd w pt powrót w niedziele rano). Mielismy pojedyncze pokoje na jednym piętrze i wspólną toalete z łazienką między nimi. Nie nie zaczęło się to w tej łaziencę, chociaz przyznam że pierwszego dnia jak szedłem wziąć prysznic to celowo nie zamknąłem drzwi za sobą. (to bylo po wspominanej dalej kolacji, ale przed głównymi wydarzeniami). W łóżku wylądowaliśmy już w pt po tym jak po załatwieniu spraw poszliśmy na kolację, taką zwykłą, tania pizzeria, jak kumple w sumie. Gadka szmatka i zaczęło się narzekanie na niedopasowanie się w związkach. No tak nie wspomniałem że i ja i ona (ona ślub, ja wieloletni związek nieform) mieliśmy partnerów. Tyrada trwała w sumie niedługo ale, aż do momentu jak wróciliśmy do hotelu. Umówiliśmy się że teraz ogar i później jak co to żeby wpadała do mnie do pokoju, to obgadamy jutrzejsze sprawy służbowe. Nie ukrywam że powoli rodziła mi się w głowie myśl o przespaniu się z nią (stąd później te niezamknięte drzwi kóre jednak nie zadziałały tak jak chciałem xd). Oczywiście później ona wpadła, zajęliśmy się obgadaniem jutrzejszego harmonogramu i tak jakoś od słowa do słowa skończyło się tak, że oboje spaliśmy po 4h ledwo funkcjonując na drugi dzień.

Śmieszne było to, że była chwila jak oboje "chyba" chcieliśmy się z tego wycofać, no bo pomimo wszystkiego oboje mieliśmy udane związki, ułożone życia itd ale po chwili już nie było drogi odwrotu :D nie wiem, może mi się wydawało, wyrzuty sumienia próbowały racjonalizować to co odjebałem, ale bez słów na początku i w trakcie wiedziałem że oboje chcemy tego jednorazowo i tylko w tamtych okolicznościach. Po powrocie ani razu nawet przez moment nie pojawił się między nami ten temat, jakby się to nigdy nie wydarzyło (a noc z soboty na niedziele też spędziliśmy razem), nie było nawet momentu że w rozmowie byliśmy blisko tego tematu. Czasami się zastanawiam czy ja sobie tego nie wymyśliłem w pojebanej głowie, przy czym wiem że nie było to wymyślone.

oboje do dzisiaj jesteśmy wciąż w tych samych związkach (już chyba z 5 lat minęło). miewam wyrzuty sumienia, może to stąd czasami próbuje wmówić sobie zę to były tylko moje fantazje : O
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Dlaczego akurat siostry dziewczyny, a nie dziewczyny - podnieca Cię?
Dziewczyny też wącham i się o tym, a jej siostry to spontanicznie jak byliśmy w gościach, leżały w łazience po prostu na pralce. Nie podnieca, bardziej właśnie zapach sam podnieca niż myśl kto je nosi. Chyba że to dziewczyny
 
Mężczyzna

Miglanc76

Cichy Podglądacz
A ja że trzy lata temu zbałamuciłem chrzestną mojego dziecka. Żonka poszła na bani lulu na górę, dzieci do spania a my co.... Jeszcze parę kieliszków jakieś ziółko i się zaczęło. Normalnie centralnie w salonie na ostro tyle że cicho. Strzał na cycki. Super. Za pół godziny jak posprzątaliśmy po imprezie w pokoju gościnnym. Ona już miała taką bombę że robiłem co chciałem. Spotykamy się wszyscy ze trzy razy w roku ale takiej akcji już nie było.nigdy natomiast nie odpuścimy sobie namiętnego całusa i masowania jej cycuszkow.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
A ja że trzy lata temu zbałamuciłem chrzestną mojego dziecka. Żonka poszła na bani lulu na górę, dzieci do spania a my co.... Jeszcze parę kieliszków jakieś ziółko i się zaczęło. Normalnie centralnie w salonie na ostro tyle że cicho. Strzał na cycki. Super. Za pół godziny jak posprzątaliśmy po imprezie w pokoju gościnnym. Ona już miała taką bombę że robiłem co chciałem. Spotykamy się wszyscy ze trzy razy w roku ale takiej akcji już nie było.nigdy natomiast nie odpuścimy sobie namiętnego całusa i masowania jej cycuszkow.
A kim ona jest dla Ciebie - kumpelą czy kimś z rodziny?
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
W wieku ok 20 lat , mieszkajàąc na stancji w Ustroniu , prosiłem koleżankę z innego pokoju żeby mnie rano obudziła do pracy , a kiedy wchodziła do mojego pokoju leżałem przed nią w mega luźnych slipkach , z wywalonymi bokiem jajkami i sterczącym kutaskiem , udając że śpię oczywiście... po jakimś czasie wogóle zacząłem spać na golaska , ale najbardziej mnie podniecało kiedy sama zaczęła coraz częściej mnie budzić
Jej sublokatorka z pokoju mòwiła , że dziewczyna się non stop masturbuje
Nigdy nie przeĺamaliśmy tabu i nie kochaliśmy się , udawaliśmy nieświadomkę , ona patrzyła tylko , wąchała moją sterczącą pałkę , czasami delikatnie mnie pogłaskała...
Kiedy już się zasyciła , rzucała na mnie kołdrę i budziła mnie , jak gdyby nigdy nic...
Na drugi dzień to samo... :)
Miała na imię Edytka i była prześliczną blondynką
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry