• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Miałem kiedyś dziewczynę z naprawdę dużym biustem przyjemny widok , jak
Zdarza się, choćby w takie dni jak dzisiaj, gdzie muszę wyskoczyć i za nic nie mam ochoty się w pełni ubierać, więc spodnie na tyłek, kurtka i do przodu.
Są czasami filmiki w internecie że pod płaszczem kobieta nic nie ma , na warunki w polsce to chyba za duże ryzyko ?
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Czyli - widujemy kobiety raczej ubrane ładnie, podniecająco, wyzywająco również. Czyli co, to według Ciebie ryzykowne zachowanie? Chyba coś nie tak masz z systemem wartości i norm społecznych :)
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Chwila. Zadałem pytanie. Dlaczego nie odpowiadasz tylko zadajesz swoje?
Mnie bardzo interesuje dlaczego kobieta ma w worku pokutnym według Ciebie chodzić po ulicy. Bo skoro twierdzisz, że strój frywolny to ryzykowne zachowanie to przerzucasz na nią winę za ewentualne sprowokowanie kogoś do czegoś.
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Chwila. Zadałem pytanie. Dlaczego nie odpowiadasz tylko zadajesz swoje?
Mnie bardzo interesuje dlaczego kobieta ma w worku pokutnym według Ciebie chodzić po ulicy. Bo skoro twierdzisz, że strój frywolny to ryzykowne zachowanie to przerzucasz na nią winę za ewentualne sprowokowanie kogoś do czegoś.
Nie pisałem ja ze kobieta ma chodzić w worku pokutnym to było twoje stwierdzenie . Ja tylko napisałem że Polska jest troszkę krajem zacofanym jak chodzi o pewno cześć społeczeństwa
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Twoje słowa cytuje ,,No to tak rozumując powinniśmy w worka szarych pokutnych wszyscy chodzić. Bo dziewczyny osiedlowe też mogą dokuczać, jak zobaczą kształty tyłęczek faceta."
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Postawiłeś pytanie, czy chodzenie bez stanika to coś ryzykownego. I sam udzieliłeś na nie odpowiedzi. Że "osiedlowe chłopaki będą dokuczać".

I pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że w każdym społeczeństwie są ludzie zacofani, konserwatywni, upośledzeni umysłowo i tak dalej. Nie tylko w Polsce.
Zresztą co z tego, że część społeczeństwa jest zacofana - to mamy równać w dół i się dopasowywać do społecznego zacofania?

Tak - moje słowa - tylko zauważ, że odnoszą się do TWOJEGO rozumowania.
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Postawiłeś pytanie, czy chodzenie bez stanika to coś ryzykownego. I sam udzieliłeś na nie odpowiedzi. Że "osiedlowe chłopaki będą dokuczać".

I pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że w każdym społeczeństwie są ludzie zacofani, konserwatywni, upośledzeni umysłowo i tak dalej. Nie tylko w Polsce.
Zresztą co z tego, że część społeczeństwa jest zacofana - to mamy równać w dół i się dopasowywać do społecznego zacofania?

Tak - moje słowa - tylko zauważ, że odnoszą się do TWOJEGO rozumowania.
Tak odp. Ze chłopcy z osiedla by dokuczali takiej kobiecie jak by zauważyli ale to by było zachowanie skrajne a odp. Miała być żartobliwa a ty się odniosłeś do moich norm społecznych i systemu wartości. Jak dla mnie kobieta ma wyglądać pięknie a w czym będzie chodzić to już jej sprawa
 
Mężczyzna

Pirx

Cichy Podglądacz
Lubię i czasem na spacerze specjalnie oglądam coś żeby mieć wzwód
Podnieca mnie jeszcze bardziej, że ktoś może zobaczyć:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry