• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
Kilka razy nie ubrałem bokserek tylko same spodenki I to takie luźne można sobie wyobrazić jak to wyglądało czasami 🙈
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Kobiety mogą chodzić bez bielizny bezkarnie bo nie widać, no chyba że sukienkę podwieje lub ukucną. Ja nie mogę bo stymuluje mnie to bardzo i podnieca, penisa w pełnym wzwodzie ukryć się nie da 🤣
Zapomniałem, że nigdy nie noszę bielizny do szortów kolarskich😊Efekt jest taki jak pisałem wcześniej, niekontrolowane wzwody, o tyle, że w tym przypadku się tym nie przejmuję bo raczej tego nie widać gdyż, obcisły materiał trzyma penisa blisko ciała. No chyba że akurat stanę na światłach i zejdę z siodełka wtedy patrząc z boku go widać, co potwierdziło kilka pań zaciekawionymi spojrzeniemi, ha ha 🤣 Z drugiej strony kobiety zawsze patrzą się na krocze i tyłek gdy jestem w szortach, niektóre peszą się bardzo i zawstydzają czerwieniąc się gdy przyłapię je na tym, co jest bardzo zabawne 🤣🤣
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Zapomniałem, że nigdy nie noszę bielizny do szortów kolarskich😊Efekt jest taki jak pisałem wcześniej, niekontrolowane wzwody,

A to ciekawe. Szorty kolarskie - w wkładką - są tak zrobione, że bielizna wręcz jest zakazana. Zatem nie wymyśliłeś prochu :)
No i ... Ja używam i jakoś nigdy wzwodu nie osiągałem. Od samej jazdy na rowerze w "szortach kolarskich".
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Moja partnerka w domu zawsze chodzi bez stanika. Ja chodzę zazwyczaj w samych majtkach. Czasem bez, ale to zwykle wtedy, gdy chcę ją zaciągnąć do łóżka.
 
Mężczyzna

Adam anonim

Nowicjusz
A to ciekawe. Szorty kolarskie - w wkładką - są tak zrobione, że bielizna wręcz jest zakazana. Zatem nie wymyśliłeś prochu :)
No i ... Ja używam i jakoś nigdy wzwodu nie osiągałem. Od samej jazdy na rowerze w "szortach kolarskich".
No ale też nie jest powiedziane ze jemu akurat w takich szortach nie staje
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja czasami "z lenistwa" jak np. muszę wyskoczyć do klepu w weekend to nie zakładam bielizny. Jeansy na dupę i w drogę.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
A to ciekawe. Szorty kolarskie - w wkładką - są tak zrobione, że bielizna wręcz jest zakazana. Zatem nie wymyśliłeś prochu :)
No i ... Ja używam i jakoś nigdy wzwodu nie osiągałem. Od samej jazdy na rowerze w "szortach kolarskich".
No, cóż każdy jest inny. Poza tym, tylko dla kogoś kto jeździ oczywiste jest, że pod szortami nie nosi się bielizny, choć i tak wielu popełnia ten błąd na początku.
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Lubię jak partnerka chodzi bez bielizny ta świadomość dodaje pikanterii, zwiewna sukienka a pod nią nagość w miejscu publicznym gdzie jest ryzyko zauważenia
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Przyjemny widok byłby w obcisłej bluzce zobaczyć kobietę bez stanika
Niestety w Polsce kobiety mają wpojone że bez stanika to tylko kobiety lekkich obyczajów chodzą. Żona zawsze się skarżyła że staniki są niewygodne więc jej powiedziałem żeby ściągnęła. Po domu przeważnie chodzi już bez, natomiast na moją sugestię żeby całkiem zrezygnowała popukała się w głowę
 
Mężczyzna

Nowy21

Nowicjusz
Niestety w Polsce kobiety mają wpojone że bez stanika to tylko kobiety lekkich obyczajów chodzą. Żona zawsze się skarżyła że staniki są niewygodne więc jej powiedziałem żeby ściągnęła. Po domu przeważnie chodzi już bez, natomiast na moją sugestię żeby całkiem zrezygnowała popukała się w głowę
Ja swojej mówiłem że po domu może nago chodzić jak dla mnie widok cudowny , popieram czasy się zmieniły ma być przyjemnie i wygodnie dlatego nic nie mam do kobiet które chodzą beż bielizny
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry