• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

FianceMan29

Cichy Podglądacz
Hmmm... szczerze mówiąc należę do tych mężczyzn, którzy lubią chociaż odrobinę ładnego materiału. Podobno to co przysłonięte bardziej pociąga.
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
To prawda, tez lubie przynajmniej stringi miec na sobie, hoc ostatnio opalalem sie w stringach a potem bez calkiem, bylo fajnie😊
 

Norbixxx

Cichy Podglądacz
Ja raz próbowałem tak chodzić w domu w krótkich spodenkach dżinsowych w upalny dzień ale nie polecam bo penis mimo że miał więcej miejsca to ocierał się o materiał i nie było to aż tak przyjemne. Chyba jednak wolę mieć zawsze na sobie jakąś luźną bieliznę ;)
 
I

ImoSi

Guest
Ja jak wracam do domu z pracy to pozbywam sie biustonosza. Nawet nie wiecie jaka to uuulga. Szczegolnie jak ktos ma duze piersi od miseczki C w zwyz. W zeszlym roku na szybko po pieczywo poszlam w leginsach i przydlugiej tunice. Oczywiscie zero bielizny. Rewelka! Polecam😉
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Hmm ja ostatnio latalem w krutkich spodenkach po miescie i gakeriach bez bieliany, vylo super, z tym ze wiadimo czym sie skonczylo po powrocie do domu😊😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry