• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Chodzicie bez bielizny pod spodem?

Mężczyzna

jakubek

Cichy Podglądacz
A ja coś Wam powiem drogie Panie :) jestem zawodowym kierowcą i często jesteście nieświadomą przyczyną wypadków :) ja wiem, że sezon się kończy i widoki zostaną niedługo zakryte. Ale uwierzcie. Czasami za Waszymi pięknymi nogami, czy piersiami bez staników, które bardzo dobrze widać w Waszych opiętych bluzeczkach, czy sutkami odznaczającymi się na nich, wzrok wędruje co kilkanaście sekund. A gdzie tu się skupić na jeździe :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Od jakiegoś czasu to robię bez majteczek sobie biegam po domu .I mszę przyznać że bardzo przyjemnie.👌
Też lubię chodzić(bo niestety nie biegam po domu) w dresach bez bielizny i jest przyjemnie ile dostanę lajków? :D

Nie no, tak poważnie, ale wydaje mi się, że każdy chyba lubi chodzić bez bielizny. Jest do dużo przyjemniejsze, ja nie rozumiem jak można spać w ubraniach znaczy się można jak trzeba, ale ogóle jest to niewygodne.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Biustonosz raczej noszę pod strojem gdy wychodzę z domu. Jakbym miała mniejsze cycki to pewnie bym z niego częściej rezygnowała. Na eleganckie wyjścia czasem „tejpuję” biust aby mi z sukienki coś gdzieś nie wyskoczyło.
Z majtek często rezygnuję. Nic się nigdzie nie odznacza i jest jakoś bardziej emocjonująco ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz
U mnie podobnie :)
Stanik raczej noszę, w domu i na codzień noszę takie mięciutkie a'la sportowe bez fiszbin, a do pracy takie normalne. Ostatnio na wyjeździe służbowym nie miałam stanika na kolacji i się bardzo mocno Panowie zastanawiali, czy go mam czy nie mam ;)
Tejpy, też używam, bardzo spoko rozwiązanie, ale wolałabym żeby były lekko szersze, ale i tak są spoko będę używać na pewno :)

Majtki, raczej mam chociaż zdarza mi się też nie ubrać, żeby się nic nie odznaczało :)
 
Kobieta

Wednesday

Cichy Podglądacz
Biustonosz raczej noszę pod strojem gdy wychodzę z domu. Jakbym miała mniejsze cycki to pewnie bym z niego częściej rezygnowała. Na eleganckie wyjścia czasem „tejpuję” biust aby mi z sukienki coś gdzieś nie wyskoczyło.
Z majtek często rezygnuję. Nic się nigdzie nie odznacza i jest jakoś bardziej emocjonująco ;)
Każdy ma jakiś problem. Jedne muszą poskramiać biust by mie wyskoczył, a drugie słyszą że wujek Janusz ma wiekszy od nich :oops:. A w temacie. Owszem. Czasem zdarza mi się wyjście z domu w upalnie dni bez niczego pod spodem. Są to raczej jednak krótkie wypady i raczej w mało uczęszczane rejony. Raz pojechałam po bandzie. Wracałam z plaży na kwaterę, mając na sobie tylko ręcznik i klapki.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Biustonosz raczej noszę pod strojem gdy wychodzę z domu. Jakbym miała mniejsze cycki to pewnie bym z niego częściej rezygnowała. Na eleganckie wyjścia czasem „tejpuję” biust aby mi z sukienki coś gdzieś nie wyskoczyło.
Z majtek często rezygnuję. Nic się nigdzie nie odznacza i jest jakoś bardziej emocjonująco ;)
Majtki są przereklamowane 😜🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry