• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
- sex na motorze
- sex w saunie
- sex w miejscu publicznym
- zabawa jajeczkiem gdy było w partnerce w restauracji i samochodzie
- sex w jacuzzi
- sex analny z partnerką z jednoczesnym wibratorkiem w jej cipce, piękne doznania 😊
Hmmm na motorze - mało miejsca, w saunie- strasznie gorąco, w miejscu publicznym- fajna adrenalina 🙂, zabawa jajeczkiem - super sprawa
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Hmmm na motorze - mało miejsca, w saunie- strasznie gorąco, w miejscu publicznym- fajna adrenalina 🙂, zabawa jajeczkiem - super sprawa
Jeżeli chodzi o motor to podniecająca jest cała otoczka związana z tym, sama jazda przed , dotykanie się w czasie jazdy, masowanie, a jak już dochodzi do zbliżenia na postoju to na motorze, obok niego, opartym i przeważnie w odludnych miejscach publicznych, gdzie zawsze może ktoś nakryć.
To samo tyczy się sauny, adrenalina związana z tym, że ktoś może wejść i zobaczyć powoduje, że zapominasz o cieple 😉 ( w saunie tylko raz to robiłem, ale bardzo przyjemnie wspominam)
 
J

Jedenon

Guest
Jeżeli chodzi o motor to podniecająca jest cała otoczka związana z tym, sama jazda przed , dotykanie się w czasie jazdy, masowanie, a jak już dochodzi do zbliżenia na postoju to na motorze, obok niego, opartym i przeważnie w odludnych miejscach publicznych, gdzie zawsze może ktoś nakryć.
To samo tyczy się sauny, adrenalina związana z tym, że ktoś może wejść i zobaczyć powoduje, że zapominasz o cieple 😉 ( w saunie tylko raz to robiłem, ale bardzo przyjemnie wspominam)
A jaki motur?
 
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Seks analny z żoną.
Było to dawno, w pierwszą rocznicę ślubu, jeszcze byliśmy bezdzietni. Żona spytała, jaka jest moja najdziksza fantazja seksualna. Zaniemówiłem, ale napisałem na karteczce, że chciałbym wejść w Jej drugą dziurkę. Ku mojemu zaskoczeniu powiedziała, że możemy spróbować. Skombinowała jakiś lubrykant, wzięliśmy wspólną kąpiel i powoli, delikatnie zrobiliśmy to. Powiedziała, że nie było źle, ale jednak woli normalnie, w pochwę, no i nie wracaliśmy do tego. Co do mnie, było w porządku, ale, prawdę mówiąc, w wyobraźni było nieporównywalnie lepiej.
Dodam, że Jej fantazją była mineta w altanie u jej rodziców. Chodziło o to, że Ona siedziała tak, że jej twarz i ramiona było widać, ja klęczałem z głową pod jej podciągniętą sukienką, tak że mnie nie było widać, ale gdyby któreś z moich teściów akurat wyszło na podwórze, albo gdyby ktoś zbyt uważnie przypatrzył się zza parkanu, mógłby domyślić się, że "ona chyba szczytuje". To było, muszę przyznać, dużo lepsze. :) Później po latach jeszcze powtórzyliśmy to na oddalonej ławce w parku, ale tak pod wieczór, kiedy mało kto tamtędy chodził.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry