• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Hajks3

Seks Praktykant
Chciałbym być sam na imprezie z kilkoma ślicznymi i napalonymi dziewczynami z którymi mógłbym robić wszystko i one same też. Żeby rywalizowały o moją palę i nie pozwalały by mój kutas był suchy, biorąc go do buzi i cipeczek.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
U mnie czystym przypadkiem zrealizowany sex w klubowej toalcecie. W dodatku damskiej 😄
Wrażenia super, nie obyło się bez powtórki tego samego wieczoru 😈
 
Mężczyzna

Süssmayr

Cichy Podglądacz
U mnie to był trójkąt z kolegą i jego partnerką, ale ciężko nazwać to zrealizowaną fantazją - byłem młody i nie miałem tego typu pomysłów w rozumieniu świadomych fantazji do zrealizowania - wtedy po prostu tak wyszło. Ale wspominam to do dziś i z dzisiejszej perspektywy coraz częściej myślę o tym, że dobro należy oddać światu i sam chętnie udostępniłbym swoją partnerkę koledze.
 
Mężczyzna

KapitanB00mba

Cichy Podglądacz
Swoje fantazje, które miałem, to chyba już wszystkie zrealizowałem. Rimming, throat fuck, pegging, anal, feetfuck, titfuck, różnorakie pozycje, nawet te najdziwniejsze, spust na każdą możliwą część ciała. Brakuje mi tylko jeszcze czegoś, hm, perwersyjnego, czyli np. seks w kinie, lub przebieralni.

Jest takie powiedzenie "nigdy nie mów nigdy", lecz na ten moment nawet w 1% nie jarają mnie jakieś cuckoldy, swingersi. To nie dla mnie i nie będę próbował.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry