• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Seks analny z żoną.
Było to dawno, w pierwszą rocznicę ślubu, jeszcze byliśmy bezdzietni. Żona spytała, jaka jest moja najdziksza fantazja seksualna. Zaniemówiłem, ale napisałem na karteczce, że chciałbym wejść w Jej drugą dziurkę. Ku mojemu zaskoczeniu powiedziała, że możemy spróbować. Skombinowała jakiś lubrykant, wzięliśmy wspólną kąpiel i powoli, delikatnie zrobiliśmy to. Powiedziała, że nie było źle, ale jednak woli normalnie, w pochwę, no i nie wracaliśmy do tego. Co do mnie, było w porządku, ale, prawdę mówiąc, w wyobraźni było nieporównywalnie lepiej.
Dodam, że Jej fantazją była mineta w altanie u jej rodziców. Chodziło o to, że Ona siedziała tak, że jej twarz i ramiona było widać, ja klęczałem z głową pod jej podciągniętą sukienką, tak że mnie nie było widać, ale gdyby któreś z moich teściów akurat wyszło na podwórze, albo gdyby ktoś zbyt uważnie przypatrzył się zza parkanu, mógłby domyślić się, że "ona chyba szczytuje". To było, muszę przyznać, dużo lepsze. :) Później po latach jeszcze powtórzyliśmy to na oddalonej ławce w parku, ale tak pod wieczór, kiedy mało kto tamtędy chodził.

Mężczyzna

Libertyn

Cichy Podglądacz
Zrealizowane:
- w przebieralni w sklepie
- w pociągu w dzien (pusty przedział)
- na biurku jej szefa - powazna państwowa instytucja, specjalnie przyjechałem po godzinach pracy :)))
- w toalecie w różnych miejscach - w pubie, kinie, restauracji
- lodzik przy otwartych drzwiach z ludźmi w drugim pokoju
- seks analny, wszedł na stałe jako urozmaicenie
- na parkingu przed centrum handlowym

Jest jeszcze kilka niezrealizowanych, np. Swingers club:). Partnerka juz wstepnie się zgodziła, ale muszą je otworzyć :))))

Mężczyzna

mipoznan

Cichy Podglądacz
Kiedys mi sie prawie udało, impreza ze znajomymi (samymi koleżankami) alkohol, narkotyki i wszyscy nago :D Tylko niestety kontakt się urwał a plany były już dosyć zaawansowane :D

Kobieta

Skorpionka

Cichy Podglądacz
Ło Matko,ludzie jak ja mam wszystko opisywac co w moim zyciu zrobilam a co nie... Ehh to albo strony by nie wystarczyło albo by mnie zbanowali😁

Ale tak,pozycje i kamasutra przerobiona, seks na łonie natury w plenerze, seks na samochodzie, w samochodzie, seks na balkonie, na schodach, w windzie, pod prysznciem, wariactwa z zabawkami, lodzik podczas jazdy autkiem, ojc dużo tego w moim życiu seksualnym atrakcji było...😁 historie exem i z mężem...

Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Z ciekawszych zrealizowanych to karezza z fajną czterdziestką. Cały wieczór powolnego bzykania, pocałunków, pieszczot, rozmów w trakcie.