• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

Libertyn

Cichy Podglądacz
Zrealizowane:
- w przebieralni w sklepie
- w pociągu w dzien (pusty przedział)
- na biurku jej szefa - powazna państwowa instytucja, specjalnie przyjechałem po godzinach pracy :)))
- w toalecie w różnych miejscach - w pubie, kinie, restauracji
- lodzik przy otwartych drzwiach z ludźmi w drugim pokoju
- seks analny, wszedł na stałe jako urozmaicenie
- na parkingu przed centrum handlowym

Jest jeszcze kilka niezrealizowanych, np. Swingers club:). Partnerka juz wstepnie się zgodziła, ale muszą je otworzyć :))))
 
Mężczyzna

mipoznan

Cichy Podglądacz
Kiedys mi sie prawie udało, impreza ze znajomymi (samymi koleżankami) alkohol, narkotyki i wszyscy nago :D Tylko niestety kontakt się urwał a plany były już dosyć zaawansowane :D
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Ło Matko,ludzie jak ja mam wszystko opisywac co w moim zyciu zrobilam a co nie... Ehh to albo strony by nie wystarczyło albo by mnie zbanowali😁

Ale tak,pozycje i kamasutra przerobiona, seks na łonie natury w plenerze, seks na samochodzie, w samochodzie, seks na balkonie, na schodach, w windzie, pod prysznciem, wariactwa z zabawkami, lodzik podczas jazdy autkiem, ojc dużo tego w moim życiu seksualnym atrakcji było...😁 historie exem i z mężem...
 
Kobieta

lowline95

Cichy Podglądacz
Marzyliśmy o trójkącie. Planowaliśmy od dawna, wątpiliśmy, komunikowaliśmy się z innymi parami na formularzu. W rezultacie zdecydowaliśmy i przeszliśmy na https://ecstasy.pl/en/girls.html i zabraliśmy dziewczynę na noc. Okazało się, że to wspaniały trójkąt.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Face fuck, głębokie gardło, anal na wszystkie możliwe sposoby, plener, centrum miasta w biały dzień, lodzik na tarasie pałacu kultury, w i na aucie, mff jednak strasznie nieudany, wychowawczyni na obozie, w szkole w kiblu, sex z Afroamerykanką, lodzik podczas gry na kompie. Na ten moment myślę o swingers clubie, seksie z Azjatka i udanym mff
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Wczoraj właśnie spełniłem swoja skryta fantazję, zrobiłem loda nieznajomemu z jednego z portali, tak, widziałem na zdjęciach jego kutasa, i tak podobał mi się, a ,że owy kolega był zainteresowany to spotkaliśmy się w aucie, pojechaliśmy w odległe miejsce, i .... kolega rozpiął spodnie i zdjął majtki, moim ocza ukazał sie fajny kutas, jak na foto lecz jeszcze nie stał, (ogolnie widziałem, już nie raz na żywo penisa, wiec to akurat dla mnie żadna nowość, ) zapytałem kolęgę czy go wczesniej postawi, to powiedział, żebym włożył go do buzi to sam stanie.... chwila zawahania ..... ale schyliłem głowe ku jego pale i włożyłem do buzi... dziwne, nowe ale fajne uczucie, momentalnie zaczął mu twardnieć i zwiekszał swoja objętość, ssałem go starając się nie używać rąk, (czasami sobie jednak pomogłem) "kolega" dostał wypieków na twarzy i jak zapytałem czy dobrze, odpowiedział, ssij go mocno... ogólnie zajmowałem się tylko jego penisem ze względu na utrudniony dostęp do jajeczek, z minuty na minutę coraz bardziej pulsował mi w buzi, (w głowie sobie pomyślałe, ciekawe jak to będzie z finałem,)po około 15 minutach lizania, ssania kolega dostawał coraz wiekszy skurcz penisa, i ... tylko czułem, jak przez całego kutasa idzie fala jego spermy. od jajeczek przemieszczała się ku nabrzmiałemu wylotowi.... także było to dla mnie spodziewane (kolega nie powiedział ,że dochodzi) i tak w końcu. .... strzelił mi gorącą spermą prosto do ust i gardła, wszystko, zostało połkniete, kutas, wyssany chyba do ostatniej, kropelki,... sperma smaczna, nigdy niczyjej nie próbowałem, w tym stopniu jak teraz, .... reakcja mojego kutasa była taka,że gdybym go wypuścił był by gotowy do działania, na tą chwilę jednak jeszcze nie jestem gotowy by oddać go w usta innego.... ale cóż może i to się zmieni ;)
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Kiedyś wyobrażałem sobie, jak by to było spotkać w sklepie kobietę nie krępującą się swoją nagością. Właśnie dziś włóczyłem się po galerii i w jednym ze sklepów chciałem przymierzyć kilka rzeczy. Wszedłem do przymierzalni i zobaczyłem, jak facet stoi przed boxem a jego żona odsuwa kotarę i będąc bez stanika podaje mu bluzkę. Zauważyli mnie, ale żadne z nich nie zareagowało jakoś nerwowo. Pani miała jakieś 40 - 45 lat, piękny biust, na oko dorodne B i fajny uśmiech.
Niby nic, a sytuacja zrobiła mi weekend 😉
Czasem żałuję że moja żona jest taka... mało odważna.
 
Mężczyzna

doggy69

Cichy Podglądacz
Spełniona fantazja o "obserwowanej" masturbacji.

Kilka lat temu miałem seks partnerkę, wiedzieliśmy czego chcemy i robiliśmy to w różnych miejscach, plener, hotel, samochód. Któregoś razu spotkaliśmy się przypadkowo na zakupach przed jednym z marketów, tak się złożyło, że zaparkowałem samochód na końcu parkingu, gdzie w zasadzie nikt nie chodził, stały jedynie samochody pracowników. Usiedliśmy w moim aucie, aby spokojnie pogadać i nie być na widoku, gdyż kręciło się tam wielu znajomych, a nam zależało na dyskrecji. Rozmowa zeszła na sprawy seksu, powiedziałem jej wtedy, że chciałbym się onanizować, gdy ona patrzy, ale nie dotyka, pozostaje bierna. W odpowiedzi usłyszałem "No to?", nie czekaliśmy dłużej, przeszliśmy na tył, dodatkowo byliśmy schowani za przyciemnianymi szybami, a przód samochodu stał w kierunku ściany, więc szanse na zobaczenie nas były nikłe. Gdy się usadowiliśmy zsunąłem krótkie spodenki, które miałem na sobie i zacząłem się zabawiać swoim "małym". Obserwowałem jej reakcję, patrzyła dokładnie na moje krocze, wzrokiem śledziła każdy ruch, na jej twarzy pojawił się charakterystyczny rumieniec, po pewnym czasie zaczęla przygryzać swoje wargi, ale zgodnie z obietnicą nic nie robiła. Cholernie mnie to kręciło, chciałem przedłużyć chwilę do wytrysku, zwalniałem nieco i dalej obserwowałem jej twarz. W pewnym momencie nie wytrzymała, szybkim ruchem rozpięła guzik w swoich spodenkach, usłyszałem charakterystyczny dźwięk rozsuwanego zamka, lekko się uniosła i zsunęła spodenki wraz ze stringami na łydki. Rozchyliła nogi pokazując ślicznie wygoloną i lśniącą wilgocią cipeczkę. Niemal natychmiast zaczęła się pieścić palcami, masując wargi i ich spojenie, gdzie była "landrynka rozkoszy", jak nazywaliśmy jej łechtaczkę, landrynka, bo uwielbiałem ją ssać. W pewnym momencie włożyła sobie głęboko palce, musiałem się powstrzymywać, żeby nie wystrzelić, widok był mega. Na przemian, wkładała palce rytmicznie nimi poruszając w cipce po czym kolistymi ruchami pieściła się na zewnątrz, na jej twarzy wzmógł się rumieniec, oddech stawał się coraz szybszy zaś oczy zamglone zbliżającą się rozkoszą. Zauważyłem delikatne spazmatyczne skurcze podbrzusza i ud, ruchy jej były coraz bardziej rytmiczne i zdecydowane. Też zacząłem coraz szybciej pracować swoją ręką, nie było w tym już delikatności, wiedziałem, że za chwilę nastąpi eksplozja. Nagle jej ciało napięło się, lekko wypchnęła biodra do przodu, wyraźnie drżała, oczy miała zamknięte, przez chwilę znieruchomiała, by następnie opaść na tylną kanapę w totalnym rozluźnieniu. Ten widok sprawił, że doszedłem, miałem mega wytrysk, sperma była na fotelu, na naszych ubraniach, a część na mojej dłoni. Rozluźniony przytuliłem ją, ona zaś odszukała moją dłoń na której była jeszcze sperma i zlizała ją, obdarowując mnie po tym siarczystym pocałunkiem, w ustach poczułem charakterystyczny smak własnego nasienia. Musieliśmy później posprzątać nieco, ale nie zrobiliśmy tego na parkingu, pojechaliśmy na "nasze miejsce" i tam zrobiliśmy "podsumowanie" spełnionego marzenia o obserwowanej masturbacji, najzwyklej w świecie "seksiliśmy" tak jak lubiliśmy obydwoje, od tyłu.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Seks w miejscu publicznym, seks we windzie, seks na balkonie, autofellatio, bycie spętanym i pętanie drugiej osoby, fellatio w kuchni podczas gotowania i przy otwartych drzwiach (z innymi domownikami w pokoju), masturbacja i fellatio nieopodal osoby trzeciej w tym samym jednym pomieszczeniu (najlepsze / najbardziej ryzykowne - niewłaściwe skreślić). :devilish:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry