• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Hajks3

Seks Praktykant
Witam ja za udane fantazje uważam. Ostre jebanko w kiblu na imprezie z dwiema dziewczynami(na imprezie było z 20 osób, Lodzik na ławce w lesie koło godziny 13 na słoneczku pod wypływem marihuany. Doznania na prawdę przednie polecam (a jeszcze dodam że w drugiej sytuacji przyczaił nas jakiś facet ale po prostu zawrócił) 😁😂. No i najlepsze sex nocą w morzu, też na prawdę gorąco polecam. Ja na pewno to powtórzę jak się ciepło zrobi tylko, teraz chciałbym miec dwie ale aż tak zgrzane, żeby mnie "zgwalcily" w tym morzu 😍. Pozdrawiam wszystkich co lubią ostre rrzniecie 😁
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
trochę tych fantazji udało się zrealizować, zaczynając od początku:
- wytrysk dziewczynie na twarz
- wspólny pissing
- sex analny
- sex w miejscu publicznym
- sex z wyzwiskami ciągnięciem za włosy pluciem na twarz
- podglądanie innych podczas sexu - to udało się zrealizować w kinie bizarriusz
- gang-bang - to też w kinie bizarriusz
- bukkake - co prawda niewielkie ale jednak było i oczywiście też w kinie bizarriusz
- sex z panią 60+
do zrealizowania z takich w miarę osiągalnych fantazji to fisting ale o to bardzo ciężko więc zostaje puki co tylko fantazją a i jeszcze zabawa używaną bielizną i zadbanymi stópkami kobiety
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Tak, zwłaszcza jak się trafi na kogoś kto jest tak samo ,,pojebany'' oraz kręci go to samo.
 
Mężczyzna

PanJowak

Cichy Podglądacz
Najbardziej byłem zadowolony, jak zachęciłem dziewczynę do zajmowania się moimi stopami, nawet jej się spodobało ;)
Z innych spełnionych fantazji, to seks w plenerze, seks w przymierzalni, seks na plaży, rimming... Trochę się tego znajdzie, trafiałem na dziewczyny otwarte na nowe doznania. ;)
 
L

lingster

Guest
Nie fantazjowałam o tym aż tak, ale odhaczone:
- anal, wiadomo
- rimming w obie strony (😈)
- gała podczas jazdy samochodem (zanim się zapowietrzycie z oburzenia - środek nocy, po centrum przejechało oprócz nas jedno auto i to w druga stronę ;)
- pan/uległa
- masturbacja na kamerce
- seks w plenerze/miejscu publicznym (😈)
- pani/uległy (😈)
- seks z dziewczyną


Do odhaczenia mam tylko trójkąt i pegging. 😊 A, i seks z dużo starszym. 🤭
 

RarógDzdz

Seks Praktykant
Nie fantazjowałam o tym aż tak, ale odhaczone:
- anal, wiadomo
- rimming w obie strony (😈)
- gała podczas jazdy samochodem (zanim się zapowietrzycie z oburzenia - środek nocy, po centrum przejechało oprócz nas jedno auto i to w druga stronę ;)
- pan/uległa
- masturbacja na kamerce
- seks w plenerze/miejscu publicznym (😈)
- pani/uległy (😈)
- seks z dziewczyną


Do odhaczenia mam tylko trójkąt i pegging. 😊 A, i seks z dużo starszym. 🤭
Lista brzmiącą świetnie i działająca na wyobraźnię :D
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Moje fantazje to
1. trójkąty 2m 1k i w odwrotnej konfiguracji.
2. Mam też chęć na skok w bok, ale chyba jakoś brakuje mi pewności siebie.
3. Widzieć na żywo, jak para uprawia seks.
4. Znaleźć osobę, z którą mógłbym bez skrępowania rozmawiać o tym co jest powyżej.
5. Czasem od obcej kobiety dostać jej fotkę, niekoniecznie nagą. Uważam że "niedopokazanie" jest dużo bardziej seksowne od totalnej nagości.
Na razie chyba tyle...
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
- sex na motorze
- sex w saunie
- sex w miejscu publicznym
- zabawa jajeczkiem gdy było w partnerce w restauracji i samochodzie
- sex w jacuzzi
- sex analny z partnerką z jednoczesnym wibratorkiem w jej cipce, piękne doznania 😊
 
L

lingster

Guest
- sex na motorze
- sex w saunie
- sex w miejscu publicznym
- zabawa jajeczkiem gdy było w partnerce w restauracji i samochodzie
- sex w jacuzzi
- sex analny z partnerką z jednoczesnym wibratorkiem w jej cipce, piękne doznania 😊
1. Jak to zrobić na motorze?
2. Jajeczko fajna sprawa, testowałam :D
3. W saunie bym się bała, ze umrę z przegrzania chyba 🤣
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry