• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrealizowane fantazje erotyczne

Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Witam.
W tym temacie wypisujcie swoje zrealizowane fantazje erotyczne, czyli co już przeżyliście, zrobiliście :)
- seks w plenerze (las, łąka, plaża)
- seks w samochodzie
- lodzik podczas jazdy autem
- anal
- głębokie gardełko
- lodziki z połykiem
- lekki spanking (w jej kierunku)
- squirt (na mnie)
- rimming (ja jej...)
- znalazłem punkt G :D
- seks ze starszą panią

A do realizacji zostało:
- seks z chudą dziewczyną z bardzo małym biustem
- pissing (spróbować, na mnie...)
- BDSM (ona delikatna domina)
- zaliczyć Koreankę lub Japonkę
- śnią mi się... dwie Koreanki albo ... Japonki :D
 
Mężczyzna

bastianore

Cichy Podglądacz
Hej jestem tu nowa a ja mam problem z fantazjami bo gdy tylko zaproponuje jakas swoja fantazje mojemu partnerowi nigdy sie nie zgadza:(

Zmień partnera, serio. Bo dopasowanie w tej sferze życia jest niezwykle ważne. Skoro twój partner nie chce realizować żadnych fantazji to go zmień. Bo za moment nie będzie chciał cię posunąć w tyłek kiedy będziesz miała ochotę. I seks będzie tylko raz w roku. Jeśli dwie strony nie mają ochoty na realizowanie fantazji to jest ok, ale jeśli jedna ma a druga nie ma to oznacza tylko kłopoty.
Racja, też bym się zastanawiał nad zmianą partnera
 
A

Abizu

Guest
Witam.
W tym temacie wypisujcie swoje zrealizowane fantazje erotyczne, czyli co już przeżyliście, zrobiliście :)

Moje zrealizowane fantazje:
- lodzik podczas jazdy
- sex na masce samochodu
- zabawy z wibratorem
- sex w miejscu publicznym

Marzy mi się trójkąt <3 Ale to raczej niemożliwe :(
Moje fantazje które zrealizowałem to sex w toalecie w centrum handlowym.... Wspólna masturbacja w sadzie.....Sex podczas zabawy weselnej 😁😁
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Moje to było takie że widziałem żonkę jak się rucha z obcym facetem, mietosi i liże jej cycki i spuszcza się w jej cipce oczywiście w gumce
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Żona nie chciała spróbować pozycji na pieska. Ale w końcu dała się przekonać :) Druga sprawa to sex na hiszpana, a żona ma się czym pochwalić 😁
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Intymnosc

Cichy Podglądacz
Witam.
W tym temacie wypisujcie swoje zrealizowane fantazje erotyczne, czyli co już przeżyliście, zrobiliście :)

Moje zrealizowane fantazje:
- lodzik podczas jazdy
- sex na masce samochodu
- zabawy z wibratorem
- sex w miejscu publicznym

Marzy mi się trójkąt <3 Ale to raczej niemożliwe :(
Kurczę, tez marzę o trojkącie 🤩🤩🤩

jedyne, co udało mi się zrealizować, póki co, to seks w samochodzie
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Wybór zaliczonych, bylo tego sporo więcej:) ale te opisane były najbardziej palącą potrzebą do zrealizowania:
1. trójkąt
2. gangbangi (najwięcej na raz 11 mężczyzn i ja)
3. seks z czarnoskórymi
4. podrywanie obcych facetów na szybki seks
5. umawianie się na loda anonimowo, tylko kutas w usta i do widzenia
6. zdrada kontrolowana (raz zrealizowana, stała się codziennością i naszym stylem życia:)
7. seks w miejscach publicznych
8. seks ze starszym facetem
9. seks z nastolatkiem
10. picie drinka z dodatkiem spermy z trzech kutasów

Fantazja niezrealizowana (jeszcze;-): maraton seksualny z jak największą ilością partnerów, chciałabym leżeć z rozłożonymi nogami i przyjmować kutasy w pipkę i usta. No i żeby ktoś policzył ilu ich było:)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry