• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym lub z innymi

Mężczyzna

overol

Cichy Podglądacz
Fani czekają na więcej szczegółów 😀
Ja będąc na plaży, w ustronnym miejscu, uprawiałem seks z żoną. Usiadła na mnie okrakiem i nadziała się na mojego kutasa. W pewnym momencie zobaczyłem za jej tyłkiem klęczącego podglądacza, który walił sobie konia. Bardzo mnie to podnieciło, ale musiałem uważać żeby żona go nie zauważyła. Miał widok na jej wypięty tyłek, z kutasem w cipce. Wiedział, że go widzę i ma moje przyzwolenie, więc był na prawdę bardzo blisko. Kończąc, dałem mu znak żeby odszedł - pos
 
Mężczyzna

overol

Cichy Podglądacz
Ja będąc na plaży, w ustronnym miejscu, uprawiałem seks z żoną. Usiadła na mnie okrakiem i nadziała się na mojego kutasa. W pewnym momencie zobaczyłem za jej tyłkiem klęczącego podglądacza, który walił sobie konia. Bardzo mnie to podnieciło, ale musiałem uważać żeby żona go nie zauważyła. Miał widok na jej wypięty tyłek, z kutasem w cipce. Wiedział, że go widzę i ma moje przyzwolenie, więc był na prawdę bardzo blisko. Kończąc, dałem mu znak żeby odszedł - posłusznie się oddalił
 

Shoyo

Cichy Podglądacz
Jeżeli ona się waha zaproponuj grę z kolegą butelka lub twister albo rozbierany poker jezeli ją to podnieca to się odda a ty będziesz oglądał
 
Mężczyzna

xavis

Cichy Podglądacz
Zawsze można spełnic tę fantazję ale w kontrolowanych warunkach. Pisze tutaj na przykład o wybraniu sie razem na masaż erotyczny. Obecnie monzna w niektorych salonach zdecydować sie na masaż we dwoje.
 
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Moja kobieta pewnego wieczoru powiedziała że chce się zabawić we trójkę z jeszcze jednym facetem i tak się stało w aucie na parkingu z chłopakiem z portalu było mega fajne strasznie byłem podniecony jak ssała obce i później wypięła dupe i jęczeć zaczęła nad ranem już nie miała siły buzi otworzyć ale to nie problem bo na dowidzenia złapałem ją i pozwoliłem żeby wszedł w nią prosiła cicho że nie chce już ale to nie prawda była na ustach skończył bo nie chciała otworzyć buzi i poszliśmy do domu i w domu odrazu klękła i mi zaczęła ssać całą klejąca z jego fiuta i zapytalem jak było a ona ze bosko i jeszxze fajnie że ja wysywalismy i dziękuję za finał na buzi na koniec skończyłem i pocałowała mnie namiętnie i poszliśmy pod prysznic bardzo chętnie bym chciała to powturzyc powiedziała z uśmiechem na twarzy
 
Mężczyzna

Pawko

Cichy Podglądacz
Jedną z moich partnerek namówiłem by uprawiała seks z innym facetem kiedy ja bym to oglądał. Byłem ciekaw jak to jest. Dość ciekawe doświadczenie.
 
Zdarzyło się jakiś czas temu na imprezie u znajomych że towarzystwo wpadło na pomysł zagrania w grę ero typu wyzwania. Na moją panią wypadło pozowanie nago w sposób który umożliwia panom masturbacje do końca widoku. Zaczęło się od jednego odważnego a za nim inni panowie którzy kolejno tryskali na brzuch i dolne okolice pani.
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Tez mnie to zastanawia jakie temu odczucia towarzyszą
Ogromne emocje... To nie do opisania, kiedy widzisz jak inny penis wbija się w Twoją kobietę, a ona płonie z rozkoszy, albo jak wypełnia jej usta i nagle tryska w nich obficie 😍😍😍😍 burza emocji i podniecenia.... Kocham moment kiedy inny facet kończy z moją żoną, w jej ustach, na nią, w pupie... Coś niesamowitego
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Żona z innym Seks 221
C Moja żona była z innym - Pogadam o tym z facetem Seks 30
M Inne Żona pierwszy raz z kimś innym Opowiadania erotyczne 5
K Żona Seks fotki i filmy 4
Michal29 Żona Fetysze i perwersje 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry