• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym lub z innymi

Mężczyzna

zFantazja

Cichy Podglądacz
Chciałbym móc patrzeć jak podnieca ją inny mężczyzna, a ona stopniowo pozwala mu coraz śmielej zbliżać się, a potem pójść na całość i wylądować z nim w łóżku.
Jak również pozwoliłbym na zabawy z kilkoma. Ulubiony scenariusz jaki sobie wyobrażam, to ona po kilku drinkach podniecona i obciągająca im na zmianę. Potem oni się rewanżują i zajmują się nią. Na końcu ona cała w spermie.
 
Mężczyzna

Przemek77

Cichy Podglądacz
U mnie pojawiają się raczej klasyczne fantazje - trójkąt mmf lub swingers party 😊
Niestety, z taką tradycjonalistką jak moja żona, to nie ma najmniejszych szans 🤔😊
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Ja namówiłem żone na doprawienie mnie rogów i się dla mnie skończyło że mam założony pas cnoty na stałe. Żony nie bzykam i nawet konia nie walę,żona oczywiście ma pełną swobodę w seksie. Dobrze że jak wraca to nie myje cipki tylko każe mnie cipkę wylizać. Obydwoje jesteśmy zadowoleni z tego układu. Myślę że już wcześniej byłem rogaczem.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja namówiłem żone na doprawienie mnie rogów i się dla mnie skończyło że mam założony pas cnoty na stałe. Żony nie bzykam i nawet konia nie walę,żona oczywiście ma pełną swobodę w seksie. Dobrze że jak wraca to nie myje cipki tylko każe mnie cipkę wylizać. Obydwoje jesteśmy zadowoleni z tego układu. Myślę że już wcześniej byłem rogaczem.
A sperma u Ciebie sie wytwarza czy nie? Jeżeli tak to jak wygląda odprowadzenie nasienia?
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Żona wibratorem doprowadza mnie do wytrysku w pasie cnoty nie pozwala żeby mnie stanoł. Spuszczam się na żony majteczki i muszę wylizać spermę.
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Bardzo mnie podnieca jak żona ma stosunki z Kochankami a ja mam założony pas cnoty i nawet nie wolno mi zwalić konia. Lubię być niewolnikiem rogaczem mojej żony. Ostatni raz z żoną stosunek miałem w 2003 roku potem tylko wylizywałem cipkę,tak zażądała moja Pani.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Żona z innym Seks 224
C Moja żona była z innym - Pogadam o tym z facetem Seks 30
M Inne Żona pierwszy raz z kimś innym Opowiadania erotyczne 5
W Żona nie chce uprawiać seksu Porady seksualne 8
Michal29 Żona Fetysze i perwersje 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry