• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym

Mężczyzna

man_33

Cichy Podglądacz
zawsze ciekawiło mnie co mysli facet patrząc jak jego żona daje innemu
byłem w takim układzie wiele razy ale jako ten drugi
Wiec panowie szczerze co myslicie patrząc jak wasza ukochana pieprzy sie z innym
myslicie sobie ale mam sukę czy raczej inne odczucia?
 
Mężczyzna

Bambino

Cichy Podglądacz
Czy ktoś widział jak jego żona dawała innemu?
Ja nie widziałem. Ale pewnego razu żona mnie zdradzała. Gdy wszystko wyszło na jaw oprócz zlości czułem ogromne podniecenie. Podniecenie było silniejsze niż złość, gdyż po jakimś czasie zacząłem wypytywać o szczegóły. Początkowo niechętnie i z zażenowaniem, a później z coraz większą ochotą opowiadała jak ją mocno rżnął i jakiego miał wielkiego kutasa. Ssała mu, a gdy się spuścił zaczli sie całować. Opowiadała jak rozchylała nóżki w aucie a on ją pieścił po cipce, jak ją pieprzył od tyłu i dawał klapsy. Innym razem jak przyszla do domu w obspermionej koszulce a mi powiedziała że zalała się sokiem i wrzuciła szybko koszulke do prania. Przy tych opowiadaniach robiła się cała mokra, a ja sztywniutki. Wówczas zrodziła się myśl, że w sumie skoro mnie zdradzała mogła by to zrobić na legalu w domu. Z niesamowitą rozkoszą mogł bym patrzeć jak się kurwi i patrzy mi w oczy, jak jęczy od mocnego ruchania. Mogł bym całować się z nią jak to robi, a później wylizać zaspermioną cipkę
 
Mężczyzna

Bambino

Cichy Podglądacz
Marzy mi się to.Chciał bym patrzeć,jak ktoś ją ostro jebie na moich oczach.Strasznie lubie słuchać,kiedy opowiada jak ją rozdziewiczał pierwszy chłopak i jak potem ją jebał.
Dopóki nie trafiłem na to forum myślałem że jestem jakiś dziwny. Teraz widze że nie tylko ja tak mam. Pamiętam jeszcze jak będąc w delegacji poprosiłem żeby wysłała zdjęcie cipki. Wtedy myślałem że jest taka mokra poprostu, a później mi powiedziała że zrobiła to zdjęcie zaraz to tym jak się z nim rżnęła. Mam to zdjęcie do tej pory i w razie co mogę się wymienić z kimś. Ewentualnie wyśle jakieś wideo jak sama sie rucha, w zamian za inne oczywiście
 
Mężczyzna

Bambino

Cichy Podglądacz
No właśnie nie:) Na razie jesteśmy na etapie "przypadkowego" pokazywania jej nagich zdjęć:) Ona udaje wtedy zawstydzoną,ale lubi też słuchać,jak ją ktoś komplementuje.
Z chęcią bym se pod taką wstydzioche poruszał
No właśnie nie:) Na razie jesteśmy na etapie "przypadkowego" pokazywania jej nagich zdjęć:) Ona udaje wtedy zawstydzoną,ale lubi też słuchać,jak ją ktoś komplementuje.
z chęcią bym sobie pod taką „wstydzioszkę” zwalił
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
zawsze ciekawiło mnie co mysli facet patrząc jak jego żona daje innemu
byłem w takim układzie wiele razy ale jako ten drugi
Wiec panowie szczerze co myslicie patrząc jak wasza ukochana pieprzy sie z innym
myslicie sobie ale mam sukę czy raczej inne odczucia?
A ile byłeś w związku z kimś ? Sądząc po wypowiedzi nigdy długo. Jeśli tak to nie wiesz. Po 5, 10 latach niektórym standardowy seks może się nudzić. Generalnie w Polaczkowie kraju zakłamanych oszustów, lepiej jest w niedziele iść do kościoła i udawać przykładnego Katolika, a wieczorami masturbować się lub ślinić do każdej napotkanej laski. Jak się ma ochotę iść na bok to się zdradza żonę, męża narzeczonego, nie ważne, ale trzeba zachować udawanie, że się jest świętym. Nie rozumiesz, bo pewnie chodzisz tylko ruchasz jako ten trzeci. Tylko tyle możesz dostać. Tobie się wydaje, że masz wiele bo bzykasz sobie cudze żony. Tak na prawdę to oni Ciebie przedmiotowo traktują. Wpadasz, bzykasz i spadaj. Po tonie Twojej wypowiedzi sprawia Ci to raczej przyjemność w postaci poczucia się kimś lepszym, ale tak nie jest. Ty jesteś taką samą lafiryndą jak ta co bzykasz i ten co na patrzy. Nie czuj się lepszy :)
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Ja widziałem jak moją żonę rżnie obcy facet, jęczała jak suka jak jej cipkę lizał, a kutasa to mu niemal połknęła z jajami jak go zaczęła obciągać, a jak ja zaczął jebać to krzyczała z rozkoszy jak dziwka, parę razy powtórzyliśmy takie jebanie mojej żony, podniecające przeżycie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry