• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona z innym lub z innymi

Mężczyzna

Wroclove69

Cichy Podglądacz
Moja obecna żona zdradziła mnie w nasza noc poślubną,upiłem się a ta ze złości poszła do pomieszczeć kuchni hotelowej ze swoją druchną i gdy spotkala tam kucharza i jego pomocników podkasała swoją bialą kieckę do góry ściągnęla majteczki, oparła się na stole i wypięła do nich swoje pośladki.Nie musiała długo czekać pierwszy wskoczył na nią jakiś młody, szybko napluł na swojego sterczącego już kutasa,zlapał ją za biodra i zaczął ruchać,szybko skończył tryskając w nią,po nim ustawiła się kolejka i po koleji każdy ją wyruchał.Założyła potem majtki i jak gdyby nigdy nic wróciła do gości.Zobaczyłem to wszystko na filmiku ktory cały czas kręciła jej koleżanka.Dostałem niezłą nauczkę i od tamtej pory z alkoholem spokojnie.
Przepiękny ślub ,a taka panna młoda/żona to skarb . Szkoda , że jak byłeś pijany to nie siedziała Ci z tą wyruchana i zatankowana do pełna cipka na twarzy 😈A filmik to najlepsza pamiątka ze ślubu ❤️Zazdroszczę takiej żony 👰
 
Mężczyzna

marcek

Cichy Podglądacz
Fantazje miałem różne, wszystkie wydawały się fajne, rzeczywistość zweryfikowała.
Edit: nie fantazjuję o Żonie przez internet, nie wysyłam Jej zdjęć, proszę nie pisać durnych wiadomości na ten temat. Faceci też mnie nie kręcą, nawet gdyby mieli naganiacza do kolan.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Bart2137

Cichy Podglądacz
Moja obecna żona zdradziła mnie w nasza noc poślubną,upiłem się a ta ze złości poszła do pomieszczeć kuchni hotelowej ze swoją druchną i gdy spotkala tam kucharza i jego pomocników podkasała swoją bialą kieckę do góry ściągnęla majteczki, oparła się na stole i wypięła do nich swoje pośladki.Nie musiała długo czekać pierwszy wskoczył na nią jakiś młody, szybko napluł na swojego sterczącego już kutasa,zlapał ją za biodra i zaczął ruchać,szybko skończył tryskając w nią,po nim ustawiła się kolejka i po koleji każdy ją wyruchał.Założyła potem majtki i jak gdyby nigdy nic wróciła do gości.Zobaczyłem to wszystko na filmiku ktory cały czas kręciła jej koleżanka.Dostałem niezłą nauczkę i od tamtej pory z alkoholem spokojnie.
To nieźle kurwisko xD współczuję szczerze
 
Mężczyzna

StaryByk

Cichy Podglądacz
Wielu o tym fantazjuje ale rzeczywistość to już zupełnie inna sprawa… będąc z tej drugiej strony widziałem nie raz jak to przerasta facetów którzy to w większości sami tego chcieli i sami namawiali swoje partnerki.
 

Rafcio30

Cichy Podglądacz
Ja ze swoją znajomą często bawimy się grupowo. Jesteśmy kochankami przyjaciółmi i czasem bawimy się w swingers klubach albo imprezach domowych jaki i gb. Nie jest to żona ale bardzo bliska mi przyjaciółka i widok jej z innymi jest super. Z resztą ona też mówi że fajnie patrzeć na mnie. Inna
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Ja nad swoim mężem ciągle pracuję. Ostatnio zgodził się na plener gdzie czekało trzech panów., a ja moglam wybrać jednego który by mnie brał od tyłu reszcie pomagalm dojść od przodu. Po nieznajomym od tyłu brał mnie mąż, a panowie kończyli na moje piersi. Było super, ale nadal mało. Z chęcią popiszę z jakąś pabia, która przekonała swojego dontakich zabaw, ale z jakimś kundelkiem, który oddaje swoją żonkę też.
Mnie żona też przekonała i dobrze nam razem
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Ogromne emocje... To nie do opisania, kiedy widzisz jak inny penis wbija się w Twoją kobietę, a ona płonie z rozkoszy, albo jak wypełnia jej usta i nagle tryska w nich obficie 😍😍😍😍 burza emocji i podniecenia.... Kocham moment kiedy inny facet kończy z moją żoną, w jej ustach, na nią, w pupie... Coś niesamowitego
Też to lubię dodam że ja uwielbiam żonę na mokro. Czyli ja dolewam po innym od siebie. Piękny widok jak kobieta po wszystkim idzie do łazienki z ociekającą spermą po udach :p
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry