• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żałuję, że tego nie zrobiłam/zrobiłem w przeszłości

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ileś razy miałem ochotę zagadać do atrakcyjnej nieznajomej, ale zapominałem języka w gębie i się nie odważyłem.
Wprawdzie pewnie i tak nie miałbym większych szans i nic by z tego nie było, ale i tak wkurza mnie, ile razy nie mogę się odważyć, choć chciałbym.
To przychodzi z czasem...Ja JUŻ nie mam z tym problemu, aczkolwiek ostatnio chyba za wysoko zawiesiłem Sobie poprzeczkę :)
 
Kobieta

Rhi

Seks Praktykant
Coraz częściej sobie ostatnio powtarzam, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Wiadomo, że to takie sentymentalne gadanie i teraz wiele rzeczy bym zrobiła inaczej, ale wtedy nie wiedziałam tego co teraz wiem, a wiem to, bo tamte rzeczy się wydarzyły. Więc nie ma czego żałować ;) tylko następnym razem się odważyć albo powstrzymać przed daną rzeczą.
 
Mężczyzna

Priamo Ferro

Cichy Podglądacz
Żałuję tego że kiedyś będąc jeszcze "romantykiem" na swej drodze trafiałem na same wyrachowane suki.
Dziś, kiedy więcej we mnie wyrachowanego drania i cynika, i kiedy wiem czego ona potrzebuje aby długo nie móc usiąść na dupie, trafiają mi się panie które chcą deklaracji... zaangażowania....WIERNOŚCI! (tfu!)
Krótko mówiąc : wszystko na opak
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry