• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żałuję, że tego nie zrobiłam/zrobiłem w przeszłości

Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Miałem kiedyś koleżankę w pracy. Pamiętam jak dziś jak siedziałem sobie spokojnie na nocnej zmianie i patrzę SMS.
-wiesz chciałam ci coś napisać ale nie wiem czy mogę
Odpowiedziałem że no jasne dawaj w czym problem. A ona do mnie że bardzo ja pociągam i że chce się ze mną ruchać. Powiedziała że śniło jej się jak siada na mnie i bierze mnie siła. Byłem w lekkim szoku bo miała męża. No była zajebista dupeczka. Szczuplutkie drobniutka zadbana. I też jej powiedziałem że chętnie bym ją bzyknal. Kontynuowałem z nią rozmowę przez pół nocy w między czasie poszła zrobić sobie dobrze do łazienki i zrobiła mi z tego relacje. Następnego dnia kiedy przyjechała mnie zmienić rano było jak zawsze. Mąż ja przywiózł pogadalismy chwilę on pojechał i zaczęliśmy liczyć kasę na koniec mojej zmiany. Powiedziałem do niej że bardzo mi się podobały wczorajsze smsy a ona bez słowa mnie pocałowała i złapała za stojącego jakby nie patrzeć fiuta. Po czym wzięła mnie za rękę i zaprowadziła do toalety. Usiadła na sedesie i jak można się domyślić dobrała mi się do sprzętu i zrobiła zajebistego loda. Przy następnej okazji to ja przyszedłem rano do pracy a ona wychodziła z nocki. Podczas liczenia kasy kiedy nie patrzyła wyjąłem swój sprzęt ze spodni byłem gotowy odkąd się obudziłem bo wiedziałem że ja zmieniam. Kiedy się odwróciła bez zastanowienia kucnela przede mną i zaczęła robić mi loda. Skończyłem w jej ustach w sumie w ostatniej chwili. Poszła do toalety wypluć spermę i do lokalu wszedł jej mąż. Dała mu soczyście buzi... Dzizas dopiero co miała w ustach mojego kutasa i spermę.... O mały włos. Po tej akcji skończyłem z tym. Poprosiłem o przeniesienie. I do dziś kurwa tego żałuję ... A mogło być tak fajnie gdybym ciągnął to dalej. I jakoś nie szkoda mi jej męża. Miała ogromne potrzeby
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Podjęło się w życiu parę absurdalnie głupich decyzji, o których aż wstyd opowiadać 🙈 ale chyba niczego nie mogę żałować, gdyż wtedy zwyczajnie nie wiedziałam tego, co wiem teraz, a poza tym nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Takie wróżenie z fusów "co by było, gdyby...". No jakoś by było, ale czy lepiej i czy czegoś bym żałowała...? Hard to say.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Podjęło się w życiu parę absurdalnie głupich decyzji, o których aż wstyd opowiadać 🙈 ale chyba niczego nie mogę żałować, gdyż wtedy zwyczajnie nie wiedziałam tego, co wiem teraz, a poza tym nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Takie wróżenie z fusów "co by było, gdyby...". No jakoś by było, ale czy lepiej i czy czegoś bym żałowała...? Hard to say.
Dokładnie, nasze błędy nas hartują i kształtują charakter , tylko trzeba nauczyć się wyciągać z nich wnioski
 
Kobieta

kaami

Cichy Podglądacz
Żałuję że ze względu na niską samoocenę pewnej znajomości nie przeniosłam do realu. :) Znamy się już ponad dekadę, ale zawsze kontakt odzyskujemy w momencie kiedy spotkanie ze względów moralnych nie jest możliwe. :) Przyciąganie ogromne, zawsze mieliśmy tematy do rozmowy, chłopak mocno w moim typie, lubimy to samo, chemia wisi w powietrzu. Ech, człowiek młody był i głupi ;)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja niczego nie żałuję, mam ciekawe życie, wybudowałem dom, zasadziłem kilka drzew, odchowałem dzieciaki. Jestem w szczęśliwym zawiązku, realizuję swoje pasje. Wprawdzie nie lubię swojej pracy ale niczego nie żałuję, nie wiem jak potoczyłoby się moje życie i czy teraz byłbym szczęśliwy.
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Mogłem zafundować sobie pokaż ruchania mojej żony przez jej dawnego chłopaka i jego kolegę. Dla mnie wspaniały byłby to widok a dla niej mega przygoda. A wyszło jak wyszlo
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Ja żałuję wyłącznie rzeczy, których nie zrobiłem :D Przede wszystkim tego, że kiedy był czas na to, by pełnymi garściami czerpać z życia, ja zamykałem się w sobie, a szukanie wyłącznie przyjemności wydawało mi się mało wyrafinowane :p Dzisiaj jestem wściekły na własną głupotę :ROFLMAO: Niestety u mnie, podobnie jak w przypadku jednej z przedmówczyń z uroczym awatarem, na drodze stała niska samoocena. Przynajmniej ta dotycząca wyglądu. Po latach zacząłem się dowiadywać, że niesłusznie i wiele koleżanek z tamtych czasów podkochiwało się we mnie - niestety ta wiedza dzisiaj tylko pogłębia moją irytację :ROFLMAO: Niefortunnie mój zmysł dostrzegania takich sygnałów ze strony kobiet był i jest tępy :D
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Ja także żałuję raczej tego czego nie zrobiłam.

Miałam propozycję od dwóch byłych kolegów z pracy na trójkąt, ale odmówiłam bo wtedy bałam się jak to zmieni nasze przyjacielskie relacje. I nie wiem o co było tu walczyć, do dziś wysyłamy sobie jedynie memy o charakterze seksualnym.

Byłam kiedyś z przyjacielem i jego żoną w hotelu, wiedziałam, że jak tylko dam jakiś znak to będzie z tego trójkąt i nawet nie przeszkadzałoby mi to, że są parą bo wiem, że są doświadczeni w swingowaniu więc moje standardowe reguły o nie wchodzeniu do łóżka z parami by tu nie musiały być w mocy. No ale tego ruchu nie zrobiłam.
 
Mężczyzna

6Fraglesso9

Cichy Podglądacz
Żałuję, że nie zrobiłem tego kroku więcej z jedną koleżanką kiedy sprawy się rozkręcały no i tego, że w pewnym momencie nie miałem prezerwatyw bo uznałem, że mi takie sytuacje się nie przytrafiają więc nie będą potrzebne
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Ja także żałuję raczej tego czego nie zrobiłam.

Miałam propozycję od dwóch byłych kolegów z pracy na trójkąt, ale odmówiłam bo wtedy bałam się jak to zmieni nasze przyjacielskie relacje. I nie wiem o co było tu walczyć, do dziś wysyłamy sobie jedynie memy o charakterze seksualnym.

Byłam kiedyś z przyjacielem i jego żoną w hotelu, wiedziałam, że jak tylko dam jakiś znak to będzie z tego trójkąt i nawet nie przeszkadzałoby mi to, że są parą bo wiem, że są doświadczeni w swingowaniu więc moje standardowe reguły o nie wchodzeniu do łóżka z parami by tu nie musiały być w mocy. No ale tego ruchu nie zrobiłam.
A ja żałuję, że nie mam odwagi napisać na PW do Ciebie 😉
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Ja także żałuję raczej tego czego nie zrobiłam.

Miałam propozycję od dwóch byłych kolegów z pracy na trójkąt, ale odmówiłam bo wtedy bałam się jak to zmieni nasze przyjacielskie relacje. I nie wiem o co było tu walczyć, do dziś wysyłamy sobie jedynie memy o charakterze seksualnym.

Byłam kiedyś z przyjacielem i jego żoną w hotelu, wiedziałam, że jak tylko dam jakiś znak to będzie z tego trójkąt i nawet nie przeszkadzałoby mi to, że są parą bo wiem, że są doświadczeni w swingowaniu więc moje standardowe reguły o nie wchodzeniu do łóżka z parami by tu nie musiały być w mocy. No ale tego ruchu nie zrobiłam.
Jak masz kontakt do tych kolegów, zawsze mozesz coś zainicjować 😏 nic straconego.

Z tą parka też mogło być fajnie. Osobiście chciałbym mieć z żoną taka przyjaciółkę jak ty z którą można by poszaleć. Mamy takie dwie przyjaciółki, ale obie nie z tego samego miasta, no i moja się obawia iż po wszystkim kontakt się urwie czy coś.

Ja tam uważam inaczej. Szczególnie iż z jedną już lizały się po cipkach, co prawda nieco po pijaku i wyszło krótko bez fajerwerków ale wiem iż obie mają chęci na więcej aczkolwiek chyba wstydzą się to powiedzieć 😋

Druga zaś, wg mnie patrząc na jej zachowanie ewidetnie sama się pcha między nas do łóżka. W przyszłym tygodniu może będzie okazja aby wpadła do nas na kawę, jak dzieciaków nie będzie w domu 😈
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Czego żałuję? Co bym zmienił?

W zasadzie nic. Ale jak już ktoś wspomniał, kilka lat temu kiedy Bitcoina można było kupić po 5 centów, chciałem zainwestować ale stwierdziłem iż projekt bez przyszłości. Ale głupi byłem pożałować głupich 10-20$ 🙄 mogłem postąpić inaczej.

Inna sytuacja. Mam przyjaciela i za gowniaza były zabawy takie tam podchody w sumie. Macanie, wspólne walenie, obciaganie. Szkoda iż wtedy nie poszliśmy krok dalej, no ale cóż.. 🤷‍♂️

Dziś jest dziś. Oprócz powyższego raz w życiu wszedłem do tej samej rzeki jak si to mówi i był to na pewno błąd. Aczkolwiek się stał.
Ogolnie uwazam iż życie mam dobre 😏 a myślę iż będzie jeszcze lepsze 😋
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Jak masz kontakt do tych kolegów, zawsze mozesz coś zainicjować 😏 nic straconego.
Mam, ale teraz sobie w tym temacie poradzę inaczej, z kimś innym ;)
Z tą parka też mogło być fajnie. Osobiście chciałbym mieć z żoną taka przyjaciółkę jak ty z którą można by poszaleć. Mamy takie dwie przyjaciółki, ale obie nie z tego samego miasta, no i moja się obawia iż po wszystkim kontakt się urwie czy coś.
Standardowo nie bawię się z parami bo nigdy nie wiadomo jak kto na co zareaguje i trzeba się trochę pilnować. A ja nie lubię się sztucznie ograniczać w niczym. To mógł być wyjątek od reguły.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Standardowo nie bawię się z parami bo nigdy nie wiadomo jak kto na co zareaguje i trzeba się trochę pilnować. A ja nie lubię się sztucznie ograniczać w niczym. To mógł być wyjątek od rereguły.
W czym byś miała się ograniczać? Masz jakieś konkretne fantazje do takiego układu, czy po prostu lubisz coś nieszablonowe podczas zabaw? 😏
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry